Bitcoin Mining: algaja juhend | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Mining: algaja juhend

Bitcoin Mining: algaja juhend

Mitmete uuendustega Bitcoinoffers, üks see kõige olulisemaid aspekte on see, et saab omandatud mäetööstuses. Kombineerides mitmeid tehnoloogiaid, Satoshi Nakamoto on pseudonüümi looja digitaalse valuuta toonud midagi unikaalset uue ajastu majandusele. Digitaalne raha, mida saab kaevandatakse stabiilne, deflatsiooni määr abiga arvutuslikke masinad, nii tõhusalt võitlevad hüperinflatsioon.

Käesolevas juhendis me minna läbi, kuidas on võimalik saada mündid läbi Bitcoin Miningand ka, kuidas seda teha kasumit.

Kuidas Bitcoin Kaevetööde

Nagu näha Bitcoin wiki

Miningis lisamise menetlust tehingu kirjeid Bitcoin avalikud pearaamatu varasemate tehingutega. See pearaamatu varasemate tehingute nimetatakse blockchainas on kett plokid.

Lihtsamalt öeldes, kaevurite kaasa nende arvutusvõimsust võrku. See, kuidas nad aitavad kontrollida tehingute ja registreerida need blokeerida ahela, avaliku pearaamatu iga Bitcoin tehingu kunagi salvestatakse. Umbes iga 10 minuti ploki leitakse kaevurid ja iga kaevur premeeritakse sõltuvalt sellest, kui palju hashrate ta panustab võrku.

Ajalugu Mining Bitcoins

Aasta esimestel päevadel on Bitcoin olemasolu, Satoshi, ise oli üks väheseid kaevurit. Asjad olid palju lihtsam toona, tegelikult mõned inimesed olid Kaevandamine, ja see oli enamasti teha protsessori. See ei võta kaua arendajad hakata looma GPU kaevurid. Isegi esimestel päevadel Bitcoin Mining näeme Satoshi ise arutame GPU mäetööstuses. Ilmselt GPU võiks täita arvutuste Bitcoin Mining protsess nõuab palju kiiremini kui ükski CPU nii hiljem oleks mööduda enamik võrgu hashrate. Aastal 2010 esimest Bitcoin Mining bassein, toodi elu. Basseinis on koht, kus kaevurite ühendada oma kaevandamine võimsus avastada plokid kiiremini. Plokk tasu on siis jagatud kõigi kaevurid, mis aitavad kaasa basseini vastavalt nende räsi nad esitasid.

Hetkeseisu Bitcoin Mining: ASIC ja edasi

Sellest ajast, kaevandamise Bitcoin on nüüd muutumas üha konkurentsivõimelisemaks kui kunagi varem. Pärast atmosfäärist tõusu Bitcoin hind 2013 ja näha, kui palju paljud varakult teenisid paljud hakkasid arvestades Bitcoin Mining kui investeeringut. Ettevõtted alustasid ja müüvad ASIC kiipe, mis on spetsialiseerunud lahendamisele sha-256algorithm (krüptograafilise räsifunktsiooni Bitcoin kasutab). Kaevandamise võrgu hashrate oli pidev tõus. Bitcoin Mining võrgu sai kõige võimsam arvuti networkto kunagi olemas, ja isegi ajakohane ASIC tootjad endiselt konkureerivad luua võimsam masinad Bitcoin kaevandamise.

ASIC nüüd hoidke peaaegu kõik osakaal kogu hashrate, kaevandamise GPU peetakse nüüd mõttetu, kuna konkureerivad ASIC, mis on spetsialiseerunud kohta Bitcoin kaevandamise kasutades arvutigraafika kaardid on võimatu. Hiljuti Bitcoin pilv kaevandamise on muutumas trend. Cloud kaevandamise on, kui inimesed rentida kaevandamise seadmed kaevanduse neile, kes soovivad teenida kasumit sel viisil. Kuigi pilv kaevandamise ei nõua palju tehnilisi teadmisi ja on võimalus kaevandada Bitcoin väiksema vaevaga, see ei ole peetakse kõige kasumlikum lahendus. Käesolev juhend, siis keskendudes kaevandamise riistvara.

Bitcoin Mining ja Te

Nüüdseks siis võiks küsida, Great, kuid kuidas ma saan Mine Bitcoin ise? Noh, esimene asi, mida tahaks teha, on näha, kui palju (ja isegi kui) Bitcoin kaevandamise võib olla kasulik teile. Kasumlikkus ja purustamine isegi on võti, kui tegemist on Bitcoin kaevandamise. Kas Bitcoin kaevandamise on worthwhilefor teile või mitte, sõltub paljudest teguritest. Sa ei taha kulutada raha, et osta masin, mis muudaks maksad rohkem elektrit kui see, mida ta teeb on bitcoins päevas. See sõltub sellest, kui palju olete nõus investeerima ostes kaevandamine masin vaid ka näitajad masina. Nad põhikomponenti sa peaksid uurima peale masina hind on see hashrate ja energiatarvet. Hashrate mõõdetakse tavaliselt Tera räside sekundis (Th / s), kus üks Tera hash on tuhat Giga räsi (Gh / s). Teine osa, mida tuleks vaadata on energiatarve arvuti muidugi. Meil on kasulikud toolto arvutada masinad kasumlikkus samuti raskusi.

Viimane väga oluline asi, mida vajate, et võtta arvesse, kui tegemist arvutamise kuidas tulus kaevur võib olla on raske võrku. Bitcoin kaevandamise võrgu reguleerib sõltuvalt sellest, kui palju ülessulamise võimsus kasutatakse minu bitcoins. Nii et kui rohkem kaevurite alustada kaevandamist, kui raske suureneb. Ja see ikka on pidevalt kasvav. Nii võttes seda arvesse, mida sa pead mõistma, et kui te ei hoia kaevandamise stabiilse hash võimu, kuid võrgu kõigi hashrate suureneb pärast each14 päeval raskusi sihivad kasu teil saada iga blokeerida oma bassein leiab hakkab veidi väiksem.

Nüüd sa tead, kuidas Bitcoin Kaevetööde ja ka kuidas arvutada kasumlikkuse Bitcoin kaevur. Võttes arvesse, et kasumlikkus on põhikomponent Bitcoin kaevandamise, see peaks nüüd olema lihtsam teada, kuidas tulus kaevur on. Aga ärge kiirustage ja hakata otsima kaevandamise riistvara veel, siin on mõned asjad, mida peaks vältima otsides osta kaevur.

Ettetellimused: Paljud hirmulugusid on tekkinud, ettetellimine kaevandamise riistvara. Kuigi võib kasu riskide võtmist, kui tegemist on kaevandamine Bitcoin, siis tuleb hoida neid hirmulugusid meeles ja proovida mängida see on ohutu. Üks levinud lood on failureof tuntud Bitcoin ASIC tootja, Butterfly Labs, et pakkuda tellitud kaevurite õigeaegselt. Kuud hiljem pärast lubas tarnetähtajad, kui nad olid lõpuks valmis laeva, kaevandamise masinad olid kasutud tõttu tohutu kasv raskusi. Nii et kui olete tegelevad ettevõte, mis on osutunud usaldusväärseks minevikus, siis ei tohiks kunagi võtta riski ettetellimine riistvara, et see loojad ei pruugi kunagi õnnestub täita lubatud aja. Ja see toob meid järgmine asi, mida peaks vältima, kui otsite osta Bitcoin kaevur.

Petturid: Te peaksite alati kontrollima maine firma enne kui osta riistvara neilt, ja see ei tohiks olla raske. Enamik ASIC tootmise / edasimüümine ettevõtted püüavad säilitada positiivne pilt ja suhelda Bitcoin kogukonna foorumites ja kogukondade. Kontrollin maine firma peaks olema sama lihtne kui otsides nime bitcointalk või / r / bitcoinand / r / bitcoinminingThis moel saab hõlpsasti kontrollida maine firma ja vaadake, kuidas rahul on inimesed oma tooteid.

Kokkuvõte: mitte igaüks vajab, et olla Bitcoin Miner

Nagu näete, Bitcoin kaevandamise ei ole lihtne asi. Ma loodan poolest, et müüt laisk kaevur on nüüd debunked teile. Pärast saada teada kõike seda, paljud inimesed küsivad kas ei oleks lihtsam osta Bitcoin otse? Ja vastus on jah. Tõepoolest osta Bitcoin otseselt on lihtsam kui läbimas protsessi valides ja töötab Bitcoin kaevur. Investeerimine hind on hea lahendus, kui te ei taha minna läbi palju vaeva kaevandamise, sest isegi kui sa lõpuks otsustada osta kaevur, vaeva ei tehta, kui see saabub.

Kuigi enamik ettevõtteid proovida teha nii lihtsaks kui võimalik seadistada ja käivitada oma kaevur on siiski vaja mõningaid tehnilisi oskusi ja teadmisi ja peate võib veeta aega studyinghow see on tehtud enne kui otsustate tellida kaevur. Mis on kindel on see, et kaevandamise koos oma riistvara ei ole kõigi jaoks, vähemalt mitte enam. See on nagu konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi võidurelvastumine, mis on pidevalt arenev, siis ei tohiks midagi, kui te ei tunne kasutades oma riistvara kaevandada Bitcoin on asi teie jaoks. Kui soovite siiski anda kaevandamine shot aga hoida silma meie tulemas tuua Bitcoin pilv mäetööstuses.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni