Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Hiljutine saavutamist Ghash.io suurim Bitcoinmining bassein, saavutamisel 51% segamist võimsus on äratanud suurt emotsionaalset vastust Bitcoin kogukonnas. See on toodetud lühike sell-off, mis oli väiksem roll on viimastel fallin Bitcoin hind. Miks oli Bitcoin kogukonnaga nii kardan seda arengut? Nad kartsid 51% rünnakut. Kuna Ghash.ioattained 51% ülessulamise võimsus, ründaja, või isik sees, oleks saadud kontrolli kaevandamise bassein ja kasutatud, et ülessulamise volitusi täita topelt kulu. Paljud inimesed kardavad seda võimalust, öeldes, et ainuüksi potentsiaali, et see juhtuks kaubamärgid saatuslik viga Bitcoin.

Mõju 51% Ründa Bitcoin Hind

Kui 51% attackhappened, nad ütlevad, siis Bitcoin hind oleks slam maasse, kõikide ettevõtete loobuks oma jõupingutusi Bitcoin vastuvõtmise ja valuuta oleks sisuliselt surnud. Lisaks need inimesed väitsid, et Bitcoin kaevandamise bassein tsentraliseerimise hävitab trustless milline Bitcoin. Kui Bitcoin kaevandamise bassein omandab 51% segamist võimsus, igaühel on kindel, et basseini kinnitate kõik tehingud valimatult. Nüüd ei ole kaugeltki kindel, kas 51% rünnaku tegelikult toota selliseid mõjusid. Sõltumata, hirm toodetud väga reaalne mõju Bitcoin hind ja südamed ja meeled Bitcoin kogukonnas.

Paljud inimesed julgelt väita, et see probleem Bitcoin kaevandamise tähistas rike vabaturul; kui inimesed käituvad oma omakasu, siis majandus paratamatult ebaõnnestuvad ja igaüks saab halb. Need väited ei saa olla kaugemal tõest. Tegelikult on turg, millega probleemi Bitcoin kaevandamise bassein tsentraliseerimise ja keegi isegi mõistab seda. Jõupingutused ajama kogukonna tulla lahendus tõestada, et Bitcoin jääb trustless ning et turul valitsevad.

Reaalsus Bitcoin Turg

Põhikontseptsiooniks et need, kes kardavad Bitcoin kaotamas oma trustless, detsentraliseeritud olemus ei mõista, on asjaolu, et vaba turg ise on trustless. Vabatahtlikud tehingute raha majanduse ei nõua pooltevaheline usaldus seotud kaubandust. Näitlejad, kes teevad maitsetu või ebaefektiivne valikuid, ja ettevõtjad, kes toodavad mitterahuldav tooted on karistatud turul, et tarbijad lõpetada saates raha neile inimestele. Turg ei ole vaja usaldust, et töötada individuaalne ei ole isegi teada teise isiku, et rahulikult kaubelda nendega. Sama kehtib Bitcoin kaevandamise.

Ei ole usaldust kaasatud kui Bitcoin kaevandamise bassein jõuab 51% segamist võimsus, sest turg reageerib silmapilkselt ja käikude et võimu ülekasvanud Bitcoin kaevandamise bassein. Bitcoin kaevandamise kogukond tõenäoliselt kunagi jõuda, kus Bitcoin kasutajad on usaldada Bitcoin kaevandamise bassein heatahtlikult domineerivad turul. Kui me nägime Ghash.io hakanud lähenema 51% ülessulamise võimu, kogukonna kohe võttis meetmeid. Kaevurid lahkus Ghash.io ja läks teiste basseinid ja üksikisikute vallandati üles oma vana, aegunud Bitcoin kaevandamise platvormide ja märkis neid konkureerivate Bitcoin kaevandamise basseinid, et eemaldada ülessulamise võimu Ghash.io. Inimesed mõistavad hukka Bitcoin läbikukkunuks, sest see Ghash.io fiasko, kinnitades, et hagi huvides tegutsemise omakasu viib ülim hävitamine turul ennast tõestada valesti oma väga meetmeid. Palkamisest tahes viisil kättesaadavaks eemaldada ülessulamise võimu Ghash.io, need inimesed olid väga tegutsevad enda füüsilisest intressi ja välja usaldamatuse eest üha tsentraliseeritud Bitcoin kaevandamise bassein. Säilitamine detsentraliseeritud Bitcoin turul oli nende endi huvides, nii käitus säilitada, et detsentraliseeritud rahasüsteemi.

Vabaturul Lahendused Bitcoin Mining tsentraliseerimine

Niisiis, kuidas saaks neid pessimiste võimalik väita, et enda olemasolu seda probleemi Bitcoin kaevandamise kogukond on põhjustatud kaevurite tegutsevad omakasu märkamata absurdsust ja vasturääkivused nende väidetega? In aktiivselt enese huvides, hirmunud liikmed Bitcoin kogukonna töötas luua ajutine fix sellele Bitcoin kaevandamise probleem ja säilitada bullish trend Bitcoin hind. Veelgi enam, need samad inimesed õigesti soovitas, et vajalikud sammud võetakse ehitada püsiv lahendus sellele probleemile koos Bitcoin kaevandamise. Peaaegu kohe, inimesed hakkasid reklaami ja julgustada kaevurite kasutada p2pool, detsentraliseeritud Bitcoin kaevandamise bassein, kus segamist võimu kaevandamise bassein ei jääks kontrolli keskasutuse või üksus. Ka ühendus hakkas theorizing viise, kuidas Bitcoin Core saab uuendada ja modifitseeritud määrata Bitcoin kaevandamise probleem. Ometi ei ole suudetud omahuvi on hävitanud Bitcoin igavesti!

Väidab, et rike ühe projekti kohta vabaturu näitab rike vaba turg tervikuna on vigaseid parim. Asjaolu, et inimesi muuta need väited on praegu järgides pikaajalise lahendusi Bitcoin kaevandamise tsentraliseerimise probleem on kinnitus efektiivsust vabaturul. Nad ei mõista, et turgudel ulatub palju kaugemale rahalise aspekti ja tegeliku tegevuse blockchain tehnoloogiat. Sellepärast nad näevad probleemi tekkida rahalise või tehnilise sfäärides Bitcoin kogukonna ja vaadata seda kui rike turul tervikuna. Tegelikult kõik inimtegevuse kujutab parameetrid turul. Iga meetmed, et lahendada probleeme ja vältida õnnetusi, analüüsida pakutud lahendused nendele probleemidele ja isegi vennalikult ja side kogukond moodustab turul. Side üksikisikute vahel on lihtsalt nii palju majanduslikku tehingut ostmine ja müümine.

Pidev jõupingutusi Bitcoin kogukonna laiendada krüpteerimisoperatsiooni valuuta vastuvõtmine, või lahendada probleem tehnoloogia ise, on funktsioon turul, nagu kõikumine Bitcoin hind on turul funktsiooni. Selle asemel, et kaevata rike turul, inimesed, kes kardavad Ghash.io oleks parem tähistada edu turul, kuna nad olid kõik võimalik teha koostööd üksteisega hakata tootma lahendusi sellele Bitcoin kaevandamise probleem. Vabaturg ei garanteeri, või isegi luban, täiuslikkuse ja veatu voolavus, see lihtsalt tagab takistusteta probleemi lahendamise protsessi ja vabatahtliku koostöö. See on täpselt see, mida me nägime, on viimastel Ghash.io fiasko; võimas probleemide lahendamine ja sotsiaalse koostöö. Probleem on muidugi kaugeltki täielikult lahendatud, kuid Bitcoin kogukond on loodud väga tugev lähtepunkt, kust nad saavad arendada oma lahendusi. See lähtepunkt ja kõik geniaalne lahendusi, mis on seotud kevadeni sellest, on kõik tänu tegutsevate üksikisikute vabaturul... Ja muidugi tänu Ghash.io.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

9. aprill 2015