Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Bitcoin Mininghas olnud riskantne äri, sest tekkimist SHA-256ASICs. Kui teil on Bitcoin kaevur, siis kui sa olid üks õnnelik inimesed saavad partii 1 või partii 2 Avalon ASIC või olete valinud õige firma iga uue põlvkonna kiibid, siis on ebatõenäoline, et teil on olnud positiivne ROI siiani. Kuid see peaks muutuma lähitulevikus.

Mida teha Bitcoin Mining tulusamaks?

Uusima põlvkonna BitcoinMining ASIC tõenäoliselt varsti saadaval, kasutades state-of-the-art 20 nm arhitektuur. Kui need masinad on olemas, ja suurematele numbrid 28 nm masinad müüakse, siis on ebatõenäoline suure hüppe Bitcoin kaevandamise tehnoloogia juhtuda lähitulevikus. Isegi ülemine ots CPU tootmisettevõtted, Intel ja AMD on ikka kasutades 28 nm tehnoloogia oma kaubandusliku protsessoriga, 22 nm tootmises. Kuigi tehnoloogia luua 14 nm kiibid on välja töötatud, need on veel prototüübi järgus.

Niisiis, kui te vaatate ajas tagasi pre-ASIC ajastu, näed, et Bitcoin kaevandamise raskusi oli väga erinev trajektoori. See tõusis ja langes koos Bitcoin hind, kui kõik oli lihtne juurdepääs sama tehnoloogiat kaevandamisel. Usun, et see hakkab korduda, kuna ASIC muutunud lihtsamaks ja kättesaadavamaks.

Aga 28 nm Bitcoin Mining masinad on liiga kallid!

 

Jah, praegu kulu 28 nm Bitcoin kaevandamise masinad, või "varsti" 20 nm kaevurite, on üsna suur. Kui ROI on arvutatud vastavalt kiirust, millega raskusi on suurenenud, tundub, nagu oleks need masinad ei paku positiivne ROI või võtab väga kaua aega, et maksta ise. Kuid seda tüüpi Bitcoin difficultyanalysis on vigane.

Hiljutine hüppeid raskustes võib seostada ASIC sõda, mis on kestnud, kus erinevad ettevõtted olid võidusõidu parandada oma tehnoloogia ja olla esimene, et pakkuda seda oma klientidele. Esimene kaubanduslik Bitcoin kaevandamise ASIC Avalon 1, ilmus 2013. Aasta alguses ja kasutatud 110 nm tehnoloogia. Sellest ajast on olnud hüpet 110 nm kuni 45-55 nm, et 32-40 nm, 28 nm, ja nüüd, võib-olla kuni 20 nm. Need hüppeid lubatud üha tõhusust ja suuremaid summasid ülessulamise võimu ühe masina.

Nüüd, et need Bitcoin kaevandamise ASIC lähenevad state-of-the-art (vähemalt nii põhiline chip arhitektuur), hüppab raskustes peaks aeglustama. Nagu rohkem ettevõtteid hakata tootma 28 nm või parem Bitcoin kaevandamise masinad ja praegused liidrid tööstuses ramp üles tootmise hind iga masin langeb oluliselt. Aeglustuva raskusi koos madalamate hindade viib võimalust väga positiivne ROI, eriti piirkondades, kus elekter on odav, või külmas kliimas, kus saab kasutada kas soojust toodetakse masinatega produktiivne viisil (nagu pidev ruumi kütteseade) või kasutada looduslikult külma õhu jahutamiseks masinad, võimaldades seega kõrgem keskmine kiirendate.

Niisiis, ma peaksin ostma Bitcoin Mining ASIC Nüüd ?!

Ma ei soovita osta Bitcoin kaevandamise ASIC kohe, kui sa ei saada seda diskonteeritud hinnaga. Kuid silma peal hoida hindu ning pressiteadete alates Bitcoin kaevandamise masina tootjad. Ma eeldan, et parim aeg osta saab olema järgmise paari kuu jooksul, kuid ma ei oska täpselt ennustada, millal.

Olen isiklikult omandis ainult kaks Bitcoin kaevandamise ASIC ja kaks Scryptmining ASIC ja ma olen positiivne minu investeering üldine. Kuid üks Bitcoin kaevandamise ASIC oli partii kahe Avalon ASIC, mis mul oli, kui vähem kui 1000 ASIC olid valduses tarbijate, ja see on ROI oli positiivne piisavalt täielikult varjutada kogukahjum minu teisi Bitcoin kaevur. Et teised kaevur, veidi singel BFL, kästi samal ajal kui Avalon, kuid saabus 6 kuud või nii hiljem ja kahjuks see suri pärast 3 päeva. Minu Avalon tegelikult on ikka töökorras, kuid see on liiga kuum, et õigustada 80 GHS @ 600 Watts kohe.

Pärast seda punkti, jooksin numbrid uue Bitcoin kaevurite toodetakse ja ei saa õigustada ostmise mõni neist täpselt, et eespool nimetatud põhjustel. Nad olid kõik ülehinnatud ja suunduvad aegunud varsti pärast või isegi enne, veetava. Mul on hea meel näha, et ei jää puhul palju enam, ja ootan, et saada tagasi Bitcoin kaevandamise see fallwinter.

Ma ei hakka palju üksikasjalikke andmeid Scrypt ASIC peale fakti, et kahe Ma ise on GAWMiner Furies ja ma põhimõtteliselt ostetud, sest nad olid väikesed ja toodetud vähe soojust. Nad on ülessulamise ära kui ma kirjutan seda, kuid nad on liiga madal jõul teha palju. Kui soovid lugeda rohkem kursis juhend, teavet selle kohta, kuidas teha kindlaks Bitcoin kaevandamise kasumlikkus 2015. Aastal, vaadake "Kas Bitcoin Mining seda väärt?"

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires