Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt? | Estonian.lamareschale.org

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Mining bitcoins on olnud väga tulus ettevõtmine väga pikka aega. Kuigi paljud inimesed, kes püüdsid Bitcoin kaevandamise ei kasu, ei saanud nende kaevandamise platvormidele tõttu pettuse või saamatu ettevõtted või vaevu jõudnud positiivse ROI oma Bitcoin kaevandamise katsed, mis ei olnud tõene rohkem kogenud kaevurid. Need, kes olid edukalt optimeeritud GPU või omandatud FPGA 2012. Ja 2013. Aasta alguses, kui ka need, kes suutsid saada varakult ASIC või olid õnn "bet" paremal Bitcoin kaevandamise riistvara firma järgmise põlvkonna ASIC on tehtud uskumatu kasumit.

Kuid äri Bitcoin kaevandamise kogenud märkimisväärset muutust vahel kui GPU / FPGA normiks ja tõus ASIC Bitcoin kaevandamise riistvara. Need ASIC täielikult muutnud mängu tõhustamine kaevandamise bitcoins paljud suurusjärku ning hävitatakse täielikult kasumlikkuse kaevandamise traditsioonilise arvuti.

Miks Mining Bitcoins Mis GPU oli seda väärt Kuni 2013.

Enne ASICS, Bitcoin kaevandamise oli seda väärt lihtsalt sellepärast raskusi jäid üsna lähedal Bitcoin hind. See kehtis mõned põhjused:

  1. Paljud Bitcoin kaevurid ainult kaevandamise osalise tööajaga, ning oli lihtsalt kasutades GPU, et nad olid juba ostetud mängude minu kui nad ei kasutanud oma arvuti. See täielikult eemaldatud seadmete maksumus alates ROI võrrandi võime tõhusalt minu bitcoins oli lihtsalt kasu võttes korralik mäng arvutis. Muidugi, kaevandamise kõrge intensiivsusega oli potentsiaali põletada GPU välja, kuid tark osalise tööajaga kaevurite ainult minu, kui raske / hinna tegelikult teinud väärt. Ka need isikud muudaksid oma süsteemi seadeid, samuti seadeid Bitcoin kaevandamise tarkvara alandada stressi panna oma riistvara, samuti suurendada oma võimu tõhusust.
  2. Tol ajal oli väga vähe suur Bitcoin kaevandamise taludes. Keskmine kaevur ei konkureeri teabekeskused täis masinate... Nad konkureerivad üksteisega. See tähendas, et inimesed, kes elasid hõredalt kWh (kilovatt-tund) hinnad võivad kergesti kaevandada piisavalt bitcoins katmiseks täiendavaid võimsus kulud, ja isegi need, piirkondade keskmine - veidi üle keskmise elektrienergia kulud võiks kasu kaevandamise kui nad olid efektiivne süsteem.
  3. Suur osa kaevandamise kogukond, sel ajal, ei kaevandamine kasumi üksi. Nad olid kaevandamine toetada Bitcoin võrgu ja / või saada BTC et oli "puhas" ja tõeliselt anonüümne (nii kaua, kui nad võtsid teatud turvameetmeid).

Suhet raske

Ja hind

Ei olnud täiuslik, kuid kaevandamise raskusi järgneb tavaliselt muster sarnane Bitcoin USD vahetuskurss. FPGA hakkas viltu see veidi 2012. Aastal, siis ASIC purustas see täielikult.

Bitcoin ASIC Killed GPU Mining Kasumlikkus

 

2013. Aasta alguses, Jeff Garzik sai esimese Bitcoin kaevandamise ASIC, toodetud Avalon. Kuigi üks teine ​​firma võib olla toodetud funktsionaalne BTC kaevandamise ASIC umbes samal ajal, Avalon oli esimene arendada, toota ja müüa neid uskumatu kaevandamise platvormidele avalikkusele. Tema läbivaatamise Avalon ASIC kinnitas, et mitte ainult ei Bitcoin kaevandamise seda väärt, kuid võiks olla uskumatult kasumlik. Tema märkused selle kohta kaevandamine võim ja kui palju bitcoins kaevandatava, on silmade avanemine:

Performance on palju suurem kui välja kuulutatud. 60 Ghps kuulutati. Seadme cgminer iseteatamist 67,5 Ghps.

Ja

Pärast 20 tundi kaevandamise, kinnitamata + kinnitas premeerib võrdne 14,98832170 BTC.

See Bitcoin kaevur oli kaevandus üle 15 BTC päevas! Muidugi, keegi kaasatud kaevandamise täna 67,5 GH / s tundub midagi. Täna, üks oleks õnnelik, et saan 0,0007 BTC päevas, et hashrate, vastavalt meie Bitcoin kaevandamise kalkulaator, ja asjaolu, et ta kasutas üle 600 vatti võimu, et teha masina kaotamas juhtmõtteks. Tegelikult selleks ajaks kõige ettetellimused saadeti, masinad olid vaevu tulus. Tegin teha väikese kasumi summa minu partii 2 Avalon ASIC, mis mul oli õnnestunud saada kuni peaaegu 80 GH / s, kuid mitte väga palju.

Kuid sel ajal, ülemine ots GPU olid ainult võimeline kaevandamise kiirusega 500 MH / s - 1 GH / s (1 GH / s nõutakse täiuslik tingimused ja uskumatu optimeerimine), ja sageli tarbitakse 200-400 vatti võimsus kaevandamisel kui bitcoins.

Kuigi, kui aus olla, Butterfly Labshad edukalt oma esimesed Bitcoin kaevandamise "miniRig" keskel 2012, mille käigus kasutati 18-plaadid, 2 45nm FPGA iga pardal ja oli võimeline kaevandamise -25 GH / s kulutab ~ 1260 vatti.

Neile teist, kes ei tea, miks Butterfly Labs oli nii usaldavad Bitcoin kogukonna või ei mõista, miks nii paljud inimesed olid valmis ette tellida oma ASIC, see on põhjus, miks. Esimene miniRig oli erakordselt edukas ning Powerhouse eelnevalt ASIC jooksul.

Ikka, Avalon esimene ASIC, mis põhines iidse 110 nm arhitektuur, õnnestus kaevanduse üle kahe korra miniRig määra, umbes pool energiatarve ja müüdi murdosa maksumuse miniRig. Need masinad alustas revolutsiooni kaevandamise, mille tulemusena Bitcoin võrgu sisaldab tase töötlemise võimsus, et ei ole kunagi jõudnud varem inimkonna ajaloos.

Kas Bitcoin Mining väärt 2017?

Jah ja ei, olenevalt olukorrast. Tekkimist ASIC loodud võidurelvastumine, mis tegi investeerimine Bitcoin kaevandamise machinesmore kõikuv ja riskantne, kui Bitcoin ise. Nagu Bitcoin ASIC algas 110 nm Avalons, mis oli arhitektuur saadaval traditsioonilise CPU 2000ndate alguses, paljud ettevõtted tärganud töötada poole välja järgmise põlvkonna koos lootused lõpuks jõuda "state-of-the-art", mis on ~ 22 nm momendil.

Praeguseks ma ei tea ühtegi müügil ASIC 22 nm arhitektuur, kuid 28 nm on saavutatud. Reaalselt arengu tõeliselt state-of-the-art Bitcoin kaevandamise ASIC ei pruugi olla väärt investeering, nagu võimsuse kasv tõhususe, mis on kõige olulisem tegur Bitcoin kaevandamise platvormidele kaugeltki nii suur kui eelmistel põlvkondadel.

Kuigi Bitcoin kaevandamise raskusi on nüüd tõenäoliselt jagunevad tihedamaid suhteid Bitcoin hind, link ei garanteeri stabiilsust. Niikaua kui seos Bitcoin hind ja kogu kaevandamise võimsus võrgu jäävad lähedale, siis muutub väärtuse Bitcoin ainult mõjutada neid, mis on vaevalt kasumlik juba ja teeks veidi muuta kahtleb mäetööstuses. Seda seetõttu, et kaevurite oleks saada rohkem bitcoins nende segamist võimsus kui hinna ja raske langus, kuid vähem bitcoins kui hinna ja raske tõus. See graafik on jätkuvalt kus raskusi chart alguses artikkel jäi, ja sisaldab prognoositud raskusi vähenemine 17. Jaanuaril Alates märtsist 2013, kaevandamise raskusi hüppeliselt kasvanud. Viimase paari kuu jooksul tundub, et on ühtlustunud:

Siiski võiks saada sünkroonis taas.

Läbimurre ASIC-tehnoloogia on ebatõenäoline, et lähitulevikus, kuid kindlasti võimalik. See looks uue hüpata raskustes ja muuta vanemate ASIC vähem väärtuslik, kui Bitcoin hind ei tohiks mõjutada väga palju. Samuti, nagu raskused ainult korrigeeritakse iga 2016 plokid, järsu languse Bitcoin hind võib teha seda nii, et kaevandamise ei ole väga tulus kuni raskusi reguleerib.

Piisavalt terav Bitcoin hinnalangus võiks tõhusalt põhjustada piisavalt kaevurite välja lülitada, et see võtab väga kaua aega kaevandada piisavalt plokid jõuda raske muuta. Muidugi, see stsenaarium tooks kaasa ka järsu languse raskusi kui 2016. Plokk lõpuks kaevandatakse koheselt väärtust tõsta kaevandamise võimsus... Aga, kuni selle ajani on saavutatud, Bitcoin võrgu võiks olla üsna ebausaldusväärne ja kaootiline.

Ikka, väljaspool neid stsenaariume, raskusi peaks jätkama stabiliseeruda ja mõnevõrra jälgida Bitcoin hind. See tähendab, et jah, Bitcoin kaevandamise on seda väärt paljudel juhtudel. Kuid kas see on seda väärt, et teile on midagi, et ainult saate otsustada. Pea meeles, kui te kaalute saada Bitcoin kaevur, töötada läbi matemaatika enne investeerida.

Seotud uudised


Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!