Bitcoin ja üleminek rahale | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin ja üleminek rahale

Bitcoin ja üleminek rahale

Raha hakkas tegutsema kui nähtus süvenevat turumajandusele. Turul ei nõua valitsuse või mingit riigi üksus jõuga kehtestada raha peale oma teemasid. See tekivad otsene vajadus, sest raha on oluline arendada sotsiaalset tööjaotus. Selles artiklis me uurida päritolu raha, et selgitada, miks me praegu väärtuse mõõtmine Bitcoinin poolest fiat valuuta hinnad ja kuidas turg areneb nii, et Bitcoin saavutab oma hinnasüsteem sõltumatu fiat valuuta.

Raha päritolu ja Rise of Bitcoin

Raha on sotsiaalne konstruktsioon, mis on seotud turu töötamise laiendada ennast hõlbustamiseks tööjaotus. See suurendab seeläbi tootlikkust ja parandab elatustaset elanikkonnale. Siiski ei ole alati olemas. Sest palju inimajaloo, turgude toiminud ilma "raha".

Enne Bitcoin, Cryptocurrencies, Fiat, või Gold oli Barter

Pre-raha ühiskonna, kaupade ja teenuste vahetati süsteemi, mida me nimetame "vahetumat." Võiksime ka nimetame seda süsteemi vahetuskaubandusega. Selles süsteemis, mitte osta hobune teatud summa dollareid, naela, jne me osta hobune teatud kogus kanad, või muul tarbijale või tootja hea. Suur viga selles süsteemis on vähene esinemine topelt kokkulangemise. Teisisõnu, see oleks väga raske vahetuskaubanduse süsteemi leida isik, kes soovib midagi teile ja ka midagi, mida sa tahad. Siiski on üldiselt ühe või isegi mitu kaupu, mis on hinnatud kõigile ühiskonnas. Need kaubad erinevad kogukonna kogukond, sõltuvalt geograafilisest asukohast, kultuuri ja muudest tingimustest. Ühiselt hinnatud hea võiks olla lehma või muude elusloomade, kuld ja hõbe, või mis tahes arvu tooteid. Jällegi, see on täiesti sõltub ühiskonna küsimus. Näitlejad saavad neist "objektiivselt" hinnatakse kaupade, et nad ei ole praegu tahavad tarbimiseks ja seejärel kaubandus, et kaup, mitte tarbida, et hea, et nad ei praegu soovivad tarbida. Seda nähtust tuntakse kaudse vahetuse. Ostame midagi, mida me ei taha tarbida, et kaubanduse ta midagi, mida me tarbime. Taimetoitlane võib kaubelda ära midagi lehma isegi kui ta ei soovinud süüa lehma, sest ta saab seejärel kaubandus lehma korvi köögiviljade et nad tahavad süüa. Kaup, mis muutub objektiks kaudse vahetuse võib nimetada maksevahendina.

Vahetuse vahendit arenemisel raha

Pärast seda süsteemi kaudset vahetada on loodud, raha üldiselt tekke. Raha saab maksevahendina, mis on kõige kõrgelt hinnatud turuväärtus jooksul ühiskonna küsimus. Me ei saa helistada ühine väärtus eesmärk vahetada value.The raha peab olema maksevahend, millel on kõrgeim kurss, sest see tuleb üldtunnustatud, et korralikult toimida raha. Lihtsamalt öeldes, maksevahend, mis muutub raha on kõige minev hea:

"Isegi kui armorer on juba piisavalt varustatud karja tema otsest nõuet, oleks ta tegutses väga ebamajanduslikult kui ta ei anna oma raudrüü mitmeid täiendavaid karja. Seda tehes ta ei ole muidugi vahetada oma kaupade tarbimiseks kaupade... Aga ainult kaupu, mis on ka kauba-märgi teda. Aga tema vähem minev kaupade ta saamise teised suurem turustamisvõimalusi. Valduses on nimetatud rohkem minev kaup selgelt suurendanud oma võimalusi leida isikute turule, kes pakuvad müüa teda kaup, et ta vajab ".

                                                       -Carl Menger, Principles of Economics

Kui raha on asutatud selles ühiskonnas, tööjaotus on nüüd võimeline muutub veelgi spetsialiseeritud, suurendades tootlikkust ja tõsta elatustaset igaühele kogukonnas. Bitcoin on arenenud selles protsessis kui järgmine samm raha, kui see on tõhususe ületab see eelkäijate. Kuid väärtus on see teema palju arutelu.

Bitcoin kasutab-väärtus ja regressioon teoreemi

Seal on palju arutelu selle üle, kas Bitcoin võib saada raha tõttu Misesian regressioon teoreem ja Bitcoin ilmse puudumise mitterahalise kasutamine väärtust. Siiski ei ole ruumi, et arutelu selles artiklis. Kõik, mida siin ütles, et on kolm võimalust, mis võiks vastata regressioon teoreemi küsimuse:

  1. Regressiooni teoreem on vale, ja Bitcoin on valuearose muul viisil
  2. Bitcoin on juba maksevahend ning muutub laialdaselt aktsepteeritud iga päev. Seetõttu Bitcoin pidi olema kasutamise väärtus mingil hetkel oma esiajalugu.
  3. Kui raha mõiste on loodud ühiskonnas, kasutusest väärtus ei ole tingimata vajalik objekti saada raha.

Kuidas Bitcoin sai maksevahendina

Sel hetkel, Bitcoin peetakse kõige olla maksevahend, mitte raha. Erinevus raha ja maksevahendina on pelgalt kvantitatiivne. Maksevahendina muutub raha, kui see on "üldtunnustatud" elanike poolt. Siin probleem ilmneb. Millisel hetkel ei Bitcoin, teise digitaalse valuuta, või mis tahes muu maksevahend muutub "üldtunnustatud?" See küsimus on väga raske, kui mitte võimatu, vastata. Kuna me ei saa luua konkreetne number eristada kvantitatiivne vahe raha ja maksevahendina, siis me kasutame kaks sõna vaheldumisi ülejäänud see artikkel, et mugavuse mõttes. Et määrata kindlaks punkti, mis Bitcoin sai maksevahendina, peame vaatama valuuta ajaloolise ajaskaala. Seda tehes, saame otsustada, et Bitcoin sai maksevahendina peale oma esimese tehingu, mis toimus plokk 170. Kuid see artikkel, me kaalume Bitcoin on Rahus maksevahendina kuulsa pizza tehingu kui Laszlo ostetud $ 25 väärtuses pizza 10000 BTC. Me kasutame seda sündmust lähtepunktiks Bitcoins vahetada raha, mitte väga esimene tehing, sest see tähistab punkti, kus Bitcoin sai lahutamatult seotud fiat raha kasutatakse osta olulise tarbija hea koht, et ainult aktsepteeritud fiat raha. Siinkohal Bitcoin sai nii minev kui fiat raha. See saleability ei teinud seda raha, aga; Me peame meeles pidama, et raha tuleb üldtunnustatud. See sündmus lihtsalt tehtud Bitcoin minev reaalses maailmas. Isegi pärast seda esimest suurt tehingut, valuuta ei aktsepteerinud palju füüsilist kaupmehed. Novembris 2010, mitu kuud pärast pizza tehingu Bitcoin hind jõudis $ 0,50. Veebruaris 2011, Bitcoin jõudnud pariteedi US Dollar. Pärast seda punkti, ei pidanud mitte ainult Bitcoin muutunud maksevahendina füüsilises maailmas, kuid see oli lihtsalt niisama väärtuslik kui dollar, isegi kui ei ole nii laialdaselt aktsepteeritud.

Bitcoin hinnad dollarites

Praegu, kui oste Bitcoin meil arvutada Bitcoin hind hea, sest toode on hinnaga poolest Dollar või muu käibevaluutasid. Me näeme seda juhtub enamasti, sest fiat valuuta palju laialdaselt aktsepteeritud kui Bitcoin, muutes sellega palju mugavam loetleda hindu nii fiat raha. Igaüks osta koos Bitcoin on lihtsalt teha konverteerimise ise. See on nagu hindade arvutamise osas välisvaluutas. Jaapanis näiteks Ameerika ei ole mõiste, mida üks Yen saab osta. Kui American näeb toote osas Yen, ta peab muutma Yen hind hinna dollarites, et mõtestada väärtus hea küsimus. Kõnealune isik ei nõustu Yen nagu raha, individuaalsed väärtused dollari eest. Sel põhjusel on psühholoogiline barjäär eraldab üksikisiku väärtustamine hea mõttes dollarit ja jeeni. Sama kehtib Bitcoin.

Bitcoin tulevik: Kuidas Bitcoin Kas Transcend Fiat Hinnad

Bitcoin on futurerelies seda nõustumist muutumas väga levinud. Bitcoin on saanud laialt tunnustatud kahel põhjusel:

  1. Fiat rahasüsteemis variseb
  2. Inimesed lihtsalt otsustada, et nad soovivad kasutada Bitcoin kui raha mitte fiat valuuta

Mõlemal juhul üleminek valitsuse fiat raha Bitcoin toimub. See üleminek toob kaasa tähistus hinnad nii Bitcoin mitte fiat valuuta.

Bitcoin hinda otseselt? Kuidas?

See on tõesti väga lihtne üleminek. Nagu Bitcoin muutub laialdaselt aktsepteeritud, inimesed hakkavad lõpetama oma nõusolekust fiat raha, või vähemalt ei väärtusta seda üle Bitcoin. Nagu see üleminek edenedes muutub see üha raskem mõista väärtus hea nii dollareid, naela, jne lihtsalt, sest inimesed ei ole enam hindame neid valuutades. Seetõttu kaupmehed peavad tähistada hinnad nende asjade poolest Bitcoin.

Mis Bitcoin Hind kantakse kaupade? Kuidas Kaupmehed otsustada, et?

Me kasutame vahetuskurss, nagu oleksime nüüd asjade ostmisel, välja arvatud tagurpidi. Näiteks kui 1 BTC = $ 1, siis kõik, mis varem maksis $ 1 nüüd maksab 1 BTC. Pärast seda esmase loomisega Bitcoin hinnad on toimunud, turg võtab üle ja hinnad kõiguvad samaaegselt ostujõudu Bitcoin, mis kõiguvad erinevatel põhjustel. Sel hetkel, Bitcoin on kujunenud raha nagu Dollar. See selgitus on vaid teoreetiline. See hind üleminek on muidugi sõltub Bitcoin tegelikult asendades fiat valuuta raha. Economics saa kuidagi ennustada, kas see asendus toimub. Saame vaid loota, et see, sest Bitcoin annab meile palju tõhusam maksevahendid ja juhatada uue ajastu majandusliku vabaduse.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post