Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil! | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Mis kõik, mis on hiljuti toimuvast Bitcoinworld, eriti Hiinas, see on lihtne unustada edusamme, mis on tehtud, ja positiivsed arengud, mis on vabastatud. Kuid kahte hiljutist arengut ei saa eirata.

Kiunuma Tähistab Bitcoin nõustumine Ettevõtetel

Kiunuma, kõige aktiivsemad ja suurim online-äri otsingumootori ja vaadates veebilehel, nüüd kindlaks ettevõtted, mis aktsepteerivad Bitcoin. See on tohutu õnnistus nende ettevõtete, nagu nõustudes Bitcoin on juba seotud oluliselt suurenenud müügi, ja isegi suuremaid kasumimarginaale. Kasutajad Bitcoin on nüüd võime kergesti sorteerida kohalikele ettevõtetele, aktsepteerib oma mündid, ja see aitab näidata maailmale tõelist võimu Bitcoin. Kui teised Bitcoin kasutajad on nagu mina, ja ma tean, et paljud on nad tahtlikult valides välja Bitcoin nõustudes ettevõtete oma ala toetada.

See liikuda kiunuma tõenäoliselt suurendada kasutajate baasi kiunuma ennast hästi, kui üksikisikute Bitcoin kogukond, mis varem ei olnud mingit põhjust kasutada oma teenust muutunud huvitatud. Siis kõik need punktid koos, see eelis, et Bitcoin pakub ettevõtetele läheneb punkt mäng muutuvas konkurentsieelise. Piirates kasumi kadumise tõttu takaisinperinnöiltä ja maksete töötlemise tasu, ettevõtetele, mis tegutsevad põhinevate tööstuste suure mahuga, kuid väga väike kasumimarginaal, võib saada võime alandada hindu punktini, mis põhjustaks kahjusid konkurentidega, et ei nõustudes Bitcoin. Kui see algab, siis peaks märku laienemist aktsepteerimise Bitcoin kiirusega kaugemale midagi kogenud varem.

Bloomberg katab Bitcoin

30. Aprillil Bloomberg teatas, et "Bloomberg Professional teenus" nüüd ka Bitcoin hinnakujunduse andmeid ja graafikuid, mis on suurepärane päev kauplejate, samas pakub ka võimalust jälgida viimaseid uudiseid ja sotsiaalmeedia postitusi. Kuigi Bloomberg teatas, et tal on "ei kinnitades või tagamisel Bitcoin," see on ikka suur confidence idee digitaalse valuuta. Bloomberg on väga oluline tahk rahalist ja kauplemise, maailmas. See samm on tõhusalt, märkides, et piisavalt suur osa nende kasutajate baasi, mis hõlmab peaaegu iga investor, börsimaakler, professionaalne finantsteenuste sektoris, ja enamik ärimaailmas tervikuna on huvitatud Bitcoin ja oleks nagu see integreeritakse Bloomberg teenuseid.

Seaduspärasus see toob Bitcoin ei saa väljendada sõnadega. Uskumatu hulk investoreid on olnud tara Bitcoin väga pikka aega ja Bloomberg võib väga hästi olla push vaja tuua nende isikute turule koos tohutu rahasüstiks turu laiendamiseks. Bloombergi vastuvõtmise võib olla ka positiivne mõju valitud ametnikud, regulaatorid ja teiste valitsuse töötaja, mis võivad mõjutada reeglid pannakse paika seoses määruse digitaalse valuutades. Tagasilöögid see samm ei pruugi olla kohe ilmne, kuid pikemas perspektiivis mõju pildi Bitcoin tuleb hoolikalt jälgida.

Mis järgmisena Bitcoin?

Pärast nende kahe teadaanded nii lühikese aja jooksul, seal on hea võimalus, et me näeksime suurettevõtteid hüpped pardal kiiresti. Kui kiiresti on teadmata, kuid ma garanteerin, et paljud ettevõtete omanikud, andor juhid, on nüüd trenni matemaatika ja varsti näha, et seda kasu, võtmast Bitcoin, on nii uskumatu, et seda ei saa ignoreerida.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini