FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik | Estonian.lamareschale.org

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Financial Action Task Force (FATF), sõltumatu, valitsustevaheline agentuur avaldas paperon Bitcoin. FATF töötab tohelp valitsused arou kaudu Wikimedia Commons "width =" 60 "height =" 104 "style =" kuva: none; nähtavus: peidetud; "/> nd maailma vältida finantskuritegude vastu, peamiselt rahapesu ja terrorismi rahastamisega. Paber et rakkerühm vabanenud umbes Bitcoin hõlmab pakutavaid digitaalse valuuta ja potentsiaali kasutamisega kaasnevatest riskidest Bitcoin. Kuigi katvus Bitcoin's- ja krüpto-valuuta Üld- eeliseid oli täielikult positiivne, paberi põhirõhk oli "riske" loodud Bitcoin. Kuigi üksikisik, kes on teinud põgusal lugemisel see raamat võib arvata, et Financial Action Task Force on mures kaitsta kasutavate isikute Bitcoin- tõttu kinnitus, et Bitcoin muudaks raskeks kuriteod isendeid solved- sihipärasema lugemise paljastab kavatsuste aruande. FATF aruanne ole tegelikult seotud tarbija ohutuse üldse, vaid pigem th e oht, et Bitcoin tekitab vägivaldset võimu valitsus.

Aasta esimesel poolel aruanne kulutatud määratlemisel terminoloogia lugejatele, kes ei tunne krüptopulk valuutas. Selles eristatakse "tsentraliseeritud virtuaalne valuuta" ja "cryptocurrencies." Paber seletab ka selliseid asju nagu kaevurite, rahakotid, vahetuste ja Tor. Seejärel algab põhja 8thpage, Task Force annab lühikese lõigu kohta eeliseid kasutades Bitcoin.

See lühike lõik kohta "õigustatud" kasutamise Bitcoin toob mõned hulgaliselt positiivseid asju, mis on pärit kasutamist Bitcoin. Artiklis väidetakse, et Bitcoin saab "parandada maksete tõhususe" ja "vähendab tehingukulusid maksete ja rahaülekanded." Bitcoin ka vastavalt aruande hõlbustada mikromaksesüsteemid kauplustes, nii et ettevõtted saavad raha teenimine kaupade ja teenuste eest, mis varem oli raske hinna. Lisaks Task Force kirjutas, kuidas kasutamise Bitcoin võiks oluliselt reformida ülemaailmset rahaülekannete turule. Tänu oma instant maksed, ja väga madal tehingutasud, Bitcoin saab teha palju odavam üksikisikute raha saata sõpradele või pereliikmetele vaesunud riikidele. Kasutades Bitcoin sel viisil oleks otseselt konkureerida traditsioonilise panga juhitav pangaülekande teenused, mis on tohutu rahvusvaheline tehingutasud, mis muudavad väga kallis inimestele saata rahaülekandeid need, mis vajavad neid. Seetõttu Bitcoin aitab tõsta miljoneid inimesi arengumaades vaesusest välja suurendades erasektori rahalise abi saadetakse need vaesunud isikud. Lõpuks lõikes järeldab, öeldes, et need eelised tuleks hoolikalt analüüsida, et teha kindlaks, kas allutades Bitcoin traditsioonilisele finantseeskirjad kõrvaldaks võimalikku kasu.

Ja see on koht, kus positiivsus lõpeb käesolevas aruandes. Ülejäänud Financial Action Task Force aruanne käsitleb "riske" kasutamisega kaasnevad Bitcoin ja krüpto-valuuta üldiselt. Need riskid ei puuduta inimesi tegelikult kasutab detsentraliseeritud valuutade siiski. Pigem nad puudutavad ainult valitsused, kes üritavad säilitada oma ülemvõimu nende eest tarnete Kasvava konkurentsi, nagu Bitcoin. Siin on mõned tsitaadid aruande põhjal, et visandada FATF seisukohta riske krüptokaartide valuuta:

"Nad võivad lubada suuremat anonüümsust kui traditsiooniline sularahata makseviise. Virtual valuuta süsteemid saab kaubelda internetis, on üldjuhul iseloomustab mitte-näost-näkku kliendisuhteid ning võib lubada anonüümset rahastamise (rahaliselt või kolmanda osapoole rahastamise kaudu virtuaalne soojusvahetid, mis ei ole nõuetekohaselt kindlaks rahastamise allikas). Nad võivad ka lubada anonüümsed ülekanded, kui saatja ja saaja ei anna piisavalt andmeid. "

"Detsentraliseeritud süsteemid on eriti tundlikud anonüümsust riske. Näiteks, disain, Bitcoin aadressid, mis toimivad kontosid, ei ole nimed või muu kliendi identifitseerimise lisatud ning süsteem ei ole keskserveri või teenusepakkuja. Bitcoin protokoll ei nõua, või pakkuda, isikusamasuse ja osalejate või tekitada ürikutes tehinguid, mis on tingimata seotud reaalmaailma identiteeti. "

"Ei ole keskse järelevalve keha ja ei AML tarkvara hetkel saadaval jälgida ja tuvastada kahtlaste tehingute. Õiguskaitseorganid ei saa sihtida ühes keskses asukohas või üksus (administraator) jaoks juurdlus- või vara arestimise eesmärgil (kuigi omavalitsused saavad sihtida ka eraldi soojusvahetid kliendi andmed, et soojusvaheti võib koguda). Seega pakub tase potentsiaali anonüümsust võimatu traditsiooniliste krediit- ja deebetkaartide või vanemad võrgumaksesüsteemid, nagu PayPal. "

Ja lõpuks:

"Detsentraliseeritud kabriolett virtuaalne valuutade võimaldab anonüümne inimeselt inimesele tehingute võib tunduda olemas digitaalne universumi täielikult väljaspool kättesaamatus kohas mõnes konkreetses riigis."

Tundub, et selle autori vähemalt, et Task Force ei hooli tegelik, Bitcoin tarbivate tarbijate käesolevas aruandes. Kõik asjad, mis on märgistatud paber nagu "ohud" on tegelikult asju, mis teevad Bitcoin turustatavate kui valuuta. Inimesed tahavad kasutada raha, mis muudab need anonüümsed ja jälitamatu sest nad ei taha oma valitsuste snooping ümber eraelus. Kui asjad, mis Task Force rõhutab ohtlikuks potentsiaali kasutamisega kaasnevad Bitcoin on tõesti asju, mida inimesed tahavad näha valuutas, siis selgub, et see raamat ei olnud mõeldud hoiatada tsiviilelanikud kaasnevaid ohtusid kasutades Bitcoin.

Pigem kavatsusega käesoleva aruande eesmärk on hoiatada valitsused, et nende monopolide eest mida ohustab otseselt kasvab vastuvõtmine Bitcoin kui maksevahendina, ning et nad peaksid alustama püüdvat tuua selle detsentraliseeritud tehnoloogia nende kontrolli all. Hoiatus valitsused oht, et Bitcoin tekitab nende vägivaldse võimu, paberi vastupidist kasutab aspekt krüptokaartide valuuta, et see on varem kasutatud tegelikku kasu. Paber märkis, et instant maksed ja madala tehingukulud lubatud detsentraliseeritud valuutade saata lihtsalt üle piiri, mis võib soodustada kasutamise Bitcoin kui finantseerimise meetod terroristlike organisatsioonidega. On selge, et kasu, et seesama omadus annab tothose kannatavad inimesed vaestes riikides ei ole mingit tähtsust, kui vastamisi terrorismi rahastamise, mis oli täielikult loodud vastuseks valitsustele ahistatavat ja arusaamade. Aga vahet pole, et ütleb Task Force, oleme ainult mures säilitada valitsuse domineerimine.

Õnneks Bitcoin toetajad, kuigi aruanded nagu thesewill tõenäoliselt ei mõjutaks võimeid valitsustel luua tõhusat Bitcoin määrus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?