Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse | Estonian.lamareschale.org

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

BitcoinPrice analüüs on üha praktika Bitcoin kogukonnas. Hind analüüs üldiselt on tavaks uurida muutusi turgudel ja nende lai mõju väärtus teatud vara; Meid huvitavad läbiviimise analüüs Bitcoin hind, ilmselt. Kui läbi korralikult, hind analüüs võib olla väga väärtuslik majanduslik vahend mitte ainult Bitcoin kogukond, kuid cryptocurrency üldiselt. Õige Bitcoin hind analüüsi, saame kindlaks teha, miks hinnad tõusevad või langevad, mida ulatuses tõus või langus hinnad olla kas Bitcoin kaevandamise tasub itat seekord ja saame pakkuda väärtuslikku teavet, et Bitcoin kasutajad saavad võtta tasu tegemisel Bitcoin investeerimisotsuseid.

Kuid Läbiv on Bitcoin hind analüüsi kogukond on üks positivism ja mida nimetatakse "tehniline analüüs." Seda tüüpi analüüs kasutab empiirilised mudelid, mis trend analüütikud kasutada aktsiaturgudel. Nad jooksevad andmed läbi võrrandeid ja laiendada trend read kaugele tulevikku tulemuste põhjal oma empiiriliste katsete. Ja nende järeldused on päris palju alati vale. See on tõesti hämmastab mind, kuidas inimesed, kes teevad sellist hinda analüüs võib olla vale iga kord, kui nad teevad ennustus-ja nad teevad prognoose väga tihti ilma heitumata. Ikka ja jälle reaalses maailmas turgudel tõestada oma positivist, Neo-Keynesi metoodika vale, kuid nad jätkata nende võlts "analüüsib" ei tee midagi teistmoodi.

Miks Proper Bitcoin Hind analüüs on tähtis

Hakkasin läbi Bitcoin hind analüüsi kasutades Austria methodologyof majandusanalüüsi pärast kirjutasin OP-ED artikkel, mis rääkis ekslik metoodika kõige Bitcoin "analüütikud" kasutamist. Mis tegelikult inspireeris mind hakata läbi analüüsi Austria traditsiooni oli üks trend analüüsi, eelkõige, et lugesin kohta Bitcoin uudised veebilehel. See konkreetne autor eraldatud kolm päeva Bitcoin exchangeactivity, ignoreeritakse kõiki muid andmeid, juhtis suvalise trendijoone ja teatas, et tema lugejad, et Bitcoin hind crashwas hästi ja et me võiks loota, et see alt välja $ 400. Ta soovitas, et tema lugejad müüa kõike, mida nad on ja tagasi osta hetkel $ 400 hind korrusel lõigata märkimisväärset kasumit. Allosas oma artiklis ta oli disclaimer; Selle autor oli tugevalt investeerinud Bitcoin. Nii polnud ime, miks ta võttis sellise lohakas metoodika ja kasutasid seda praktiliselt paluma oma lugejaid müüa kõike nad olid! Ta tahtis hind langeb kuni $ 400, et ta saaks kasu arbitraaži.

See konkreetsel juhul on, mida inspireeris mind kirjutama, et OP-ED. Minu artikkel, ma selgitasin, miks need positivist majandusliku õpetusi olid väärtusetud Bitcoin hind analüüs ja majandus üldiselt. Pärast I kirjeldatud suurima vigu esineb kõige populaarsem meetodit Bitcoin hind analüüsi ja prognoose tulevaste hindade muutumisele ja trajektoorid, ma pakkusin ennustus minu enda, mis oli koostatud kasutades Austria majanduse metoodika. Ja see oli lõpuks väga täpseid ennustusi. Siis ma sätestatud, et pakkuda kvaliteetseid, täpne Bitcoin priceanalyses ja tahke ennustused kus Bitcoin hind oli pealkirja. Olen regulaarselt teed hind analüüsi lähedal kuu aega ja kõik mu konkreetsed ennustused on olnud väga täpne; tase edu ja täpsust mu analüüsid ei viibinud mõne, positivist Bitcoin hind analüüsid ma kunagi näinud.

Kuna olen kogenud suurel määral edu minu analüüsid ja prognoosid, ma arvasin, et see oleks hea mõte ehitada juhendi, kuidas ma läbi Bitcoin hind analüüsi Austria traditsiooni. See on tõesti väga lihtne protsess, ja nagu mu artiklid on näidanud, mida ta toodab palju kasulikku teavet kui hulgaliselt "tehniline" analüüsib et kasutada statistilisi mudeleid, ülbelt nimega turul näitajad ja empiiriliselt loodud trend read, mis värvi väga ebatäpsed prognoosid tuleviku Bitcoin hind. Allpool leiad üldiseloomustuse milliseid andmeid, mida võib oodata, et õppida selles mitmeosaline juhend läbi Bitcoin hind analüüsi Austria traditsiooni.

Bitcoin Hind Analüüs: Ülevaade

Iga osa juhend keskendub ühe konkreetse aspekti kasutades Austria majanduse uurida Bitcoin hinnaga ja kindlaks teha, kus see tõenäoliselt minna lähitulevikus:

Osa 1: Austria metoodika ja selle tähtsus majanduses, konkreetselt seotud Bitcoin Hind.

See esimene osa katab Austria lähenemine õppimise majandus. Selles artiklis me uurida erinevusi praxeological (Austria) ja positivist (Keynesi) lähenemisi majandus ja miks võttes praxeological lähenemisviisi saagikus palju usaldusväärsem teave kui viimane.

Osa 2: Kuidas tuvastada trende ja milliseid Bitcoin Hind muutvate Uudised Sa peaksid otsima

Teine osa selles seerias selgitab, kuidas tuvastada trende ja kui nad on katki, erinevused eri liiki trende, hind põrandad ja milliseid uudiseid mõjutab Bitcoin hind ja kuidas. Me vaatame ka, miks kõik segane, aeganõudev empiiriliste mudelite positivistide kasutada on tarbetu ja isegi kahjulik analüütilise protsessi.

Osa 3: säilitamine Professionaalsus ja läbiviimine Aus Bitcoin Hind analüüs

Kolmas ja viimane osa selles sarjas taganeda majandus ja selle asemel arutada tähtsust säilitada professionaalsus ja ausus läbiviimisel Bitcoin hind analüüsi, mis esitatakse avalikkusele. Me ei peaks püüdma veenda meie kaaskodanike tegutseda viisil, mis oleks kasulik ise. Me peaks andma meie analüüside meetoditega, mida on selgitatud kahe esimese osaga ja esitama need algandmed üksikisikute tõlgendada aga nad tahavad. Me ei kelle ülesanne on suunata tulevikus inimtegevus, vaid pigem tõlgendamisel varasemat tegevust nii, et üksikisikud võivad oma tuleviku otsuseid.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!