Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad | Estonian.lamareschale.org

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Deflatsioon on olnud koht arutelu eri koolides majandusliku mõtlemise jaoks väga kaua aega. Üks ühest küljest Keynesians ja Neo-Keynesians väidavad, et deflatsiooni on väga negatiivne nähtus ja pidevalt hoiatada kohta "deflatsiooni surmaspiraali", kus inimesed lõpetavad kulutusi lõputult-pidevas ootuses madalamad hinnad-ja ettevõtete ebaõnnestub. Loomulikult, kui kõik ettevõtte ei suutnud seal oleks muidugi suured lained töötuse ja majandusliku depressiooni. Teiselt poolt, Austria koolis ja mõned õpilased Chicago kool, väidavad, et "deflatsiooni surmaspiraali" ei saa juhtuda reaalses maailmas. Austria majandusteadlased eriti väita, et selline mõiste üksnes hoiab kaalu staatiline või ühtlaselt pöörleva majanduse-teoreetiline konstrukt, kus majandus on täiuslik tasakaal, ei ole majanduskasvu või lagunemine ja kasumi võrdne kulude-ja on täiesti ebaoluline reaalses maailma.

Mis on Deflatsioon?

Deflatsioon on vaste inflatsiooni. Need kaks mõistet muutustele ostujõudu rahva või globaalse, rahapakkumine. Inflatsioon tekib siis, kui raha ostujõud väheneb selle tulemusena hinnad tõusevad; deflatsiooni suurenevad raha ostujõud tulemusena väheneb hindadega.

Inflatsioon toimub kahel põhjusel, kuigi reaalses elus üldiselt juhtub ainult ühel põhjusel. Esimene stsenaarium, kus inflatsioon võib tekkida on see, kus nõudlus raha langeb alla selle pakkumise. Kui see nihe raha seoses juhtub, on lihtsalt rohkem raha kui inimesed tahavad. Seega, inimesed hakkavad kulutusi raha tahes hea, et vabaneda nüüd vähem väärtuslik raha, mis siis ajab hinna üles. Teine, ja palju rohkem ühist, põhjuseks inflatsiooni pärineb pakkumise poolel, mitte nõudluse. Inflatsioon reaalses maailmas on peaaegu alati põhjustatud tahtliku süstimist valuuta ringlusse valitsus või keskpank. Suurenemine rahapakkumist nihutab raha seoses taas, et on rohkem raha ringlusse kui inimesed tahavad või on vaja. Inimesed siis kulutada rohkem-sest nad hindavad oma raha vähem ja hinnad tõusevad, sest tajutav nõudluse kasvu. Kuigi tulemused mõlema stsenaariumi on samad, on rohkem raha kui inimesed tahavad või vajavad, on tõepoolest väga erinevad vahe nõudluse ja pakkumise inflatsiooni. Esimesel, muutus raha seoses tuleb umbes tulemusena loomulik muutus subjektiivne hinnanguid. Selline muutus on üldiselt järkjärguline ja laiali ajas; Seetõttu turgudel võib üldiselt kohandada palju lihtsam nõuda inflatsiooni vahel. Viimane, teiselt poolt, on tulemus sunnitud rahasüst majandusse. Süst on tavaliselt nii suur ja ootamatu, et see üllatab turul ja järsku muutub tootmise struktuur. Mõjutavad need raha põhjustatud muutustega raha seoses uuritakse allpool.

Deflatsioon esineb kolmel põhjusel, kuid kõik need kolm stsenaariumi deflatsiooni juhtunud sageli ajaloos reaalses maailmas, erinevalt inflatsiooniga. Esimene stsenaarium, kus deflatsiooni võib tekkida on see, kui hinnad langevad tänu innovatsiooni ja konkurentsi majanduses. Kuna tootmine struktuur on voolujooneline ja kapitali jaotatakse kõige kasumlikum ettevõtete pakkumise kipub suurendama, mis viib hindade langus. Teise astme deflatsiooni toimub otsese tulemusena muutus raha seoses, kus kas A) raha nõudlust suurendab kaugemale rahapakkumist või B) rahapakkumist väheneb ja ei saa enam täita nõudlust raha. Pakkumisega deflatsiooni üldiselt ilmneb seetõttu valitsused või keskpangad teadlikult pingutada rahapakkumine kaudu kokkutõmbumine krediidi või suurenenud maksud. Kolmas stsenaarium deflatsiooni on järsk vähenemine rahapakkumist tõttu valuuta on kadunud või hävinud. Hävitamine valuuta võib juhtuda mitmel viisil, sealhulgas tahtlike raha hävitamine on osa valitsused üritavad sõlmida rahapakkumist. See stsenaarium juhtus Ameerika kodusõda; Konföderatsiooni Ühendriigid kannatanud hüperinflatsiooni, seega CSA föderaalvalitsus alustas sissenõudmise konfiskeerivad maksud ja hävitamise eest, et tulid Treasury valduses tulemusena need maksud.

See arutelu deflatsiooni on huvitav mõju, kui seda kohaldada Bitcoin. Digitaalne valuuta on tegelikult mõeldud deflatsiooni. Nagu teatud kogus bitcoins toodetakse protsessis Bitcoin kaevandamise kogus bitcoins et autasustatakse kõikide kaevurite ploki kohta väheneb. Samal ajal kui üha rohkem bitcoins kaevandatakse on difficultyof räsimisalgoritmi suureneb, mis siis on vaja rohkem arvutusvõimsust lahendada. Selle tulemusena Bitcoin kaevandamise muutub kallimaks ning kaevurid saada vähem münte Bitcoin kaevandamise edenedes nii kaevandamise ainult jätkata, kui Bitcoin kasu on väärt rohkem kui kulud elektri et Bitcoin kaevandamise protsess nõuab. Nii deflatsiooni on sõna otseses mõttes juhtmega arvesse Bitcoin protokolli. Lisaks vastuolus mainstream majanduslikke argumente, deflatsiooni on tegelikult net positiivsed süvenevat majanduse, sest see toob kaasa suurema kokkuhoiu, mis kannustab investeeringuid.

Nüüd, arvestades vaidlusi arutelu deflatsiooni ja olemuselt deflatsiooni olemust Bitcoin väärtus, see on mõistetav, et see omane iseloomulik Bitcoin kogunud palju kriitikat seas anti-Bitcoin isikud, kes järgivad tavakoolis majandusliku mõtlemise. Samas, kui vaadata viimastel kõikumised Bitcoin hinna eriti Bitcoin hinnakõikumised ümbritsev Mt. GOX fiasko-mõned võiks väita, et Bitcoin ei ole tegelikult deflatsiooni, kuid Bitcoin väärtus kogemusi nii inflatsiooni ja deflatsiooni perioodidel.

Kas Bitcoin Väärtus tõesti deflatsioonioht?

Ei saa olla, aga ühtegi argumenti selle üle, kas või mitte Bitcoin oli designedto olla deflatsiooni, ei ole kahtlust, et see oli. Münte premeeritakse ploki kohta tõepoolest vähendada, sest üha rohkem bitcoins kaevandatakse ja räsimisalgoritmi tõepoolest saada raskem-seega vajavad suuremad kulud ressursside-kui Bitcoin kaevandamise protsessi edenedes. Arutelu, siis tuleks keskenduda sellele, kuidas Bitcoin tegutseb turul, kuidas kõikumisi nõudlus valuuta mõjutab Bitcoin väärtus sõltumata riigi oma pakkumise.

Need, kes võivad väita, et Bitcoin ei ole järjekindlalt deflatsiooni võib teha põhjal osutab kiire kõikumised Bitcoin hind, mis toimuvad regulaarselt. Kui valuuta on deflatsiooni siis selle väärtus peaks pidevalt hindama, õige? Miks siis Bitcoin väärtus kannatavad intensiivne ja sageli, kuigi lühidalt, perioodide amortisatsiooni? Miks saab Bitcoin hind on $ 1000 vaid langeb alla $ 300 käigus paar kuud?

Probleem on selles, et ei ole mõtet väita, et deflatsiooni valuuta peab alati hindame väärtus ja mitte kunagi kannatavad lühiajaliselt amortisatsiooni. Suplust Bitcoin hind ei ole märk inflatsiooni vähimatki, sest see on ühendatud ole suundumusi üldse. Making see avaldus oleks kahtlemata tekitada vastuargumendid, mis viitavad mitmed langustendentsi Bitcoin hind abil hind analüüsi. Jah, Bitcoin hind analüüs on üha praktika Bitcoin kogukonna ja see on väga oluline, kui seda tehakse correctly.However, tuleb mõista, et need tüübid hind analüüsid vaid analüüsida lühiajaline liikumiste Bitcoin turgudel ning on rohkem suunatud neile, kes investeerime Bitcoin. Hind analüüs selline ei ole vahend üldise majandusliku analüüsi. Langust kolmes Bitcoin hind, isegi kui see luuakse ajutine trend, mis kestab mitu päeva või isegi mitu nädalat, ei tühista kõik eelneva andmeid. Vaadates kõiki andmeid Bitcoin on 5 aasta elu seni, näeme, et Bitcoin hind on kindel tõusutendents, mis ei ole katki. Kui hind langes 100% ühe aasta jooksul, kuid on kuni 1000% üldiselt see ei saa kuidagi pidada vähenemine Bitcoin väärtus. Niisiis, kui Bitcoin hind võib langeda ja luua lühiajalisi langenud, see on toibunud kõik sellised languse seni, säilitades tema ühtlaselt tõusma muidugi.

Vaata Bitcoin hind alates 2013. Aasta algusest ja lõpus 2013, on selge ja kindla kasvutendents vaatamata mitmetele languse, mis toimus kogu aasta:

Nüüd on selge, et Bitcoin hind 2014. Aasta esimesel poolel on olnud üldine langustrend. Kuid me oleme alles kuue kuu aastasse ja uue lühiajalise trendwas asutatud mais, mis on ikka veel püsib, mis võib osutuda teha 2014 järjekordne pulli aasta Bitcoin. Vaata Bitcoin hind alates 1. Jaanuarist 2014 kuni 11. Juuli 2014:

Kuid olenemata sellest, kas või mitte aasta pikkune trend 2014 bullish või Jäme, asjaolu ikka seisab, et ta kogu eluiga Bitcoin on seni iseloomustanud stabiilne tunnustust Bitcoin väärtus. Vaata Bitcoin hind alates 2010. Aasta juulist kuni juulini 2014:

Nii, see on raske eitada, et Bitcoin on deflatsiooni kogu oma elu. Ajavahemikus 17. Juuli 2010 ja 11. Juuli 2014, siis Bitcoin hind on tõusnud $ 0.05 kuni $ 634 (ajal, et see artikkel on kirjutatud); netokasv 1267900%! On selge, et Bitcoin väärtus on olnud väga tugev ja kindel deflatsiooni trend!

Teise osa arutame, kas see deflatsiooni milline on positiivne või negatiivne jaoks Bitcoin majanduse samuti deflatsiooni vs inflatsioon argument üldiselt.

Seotud uudised


Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta