Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600 | Estonian.lamareschale.org

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Tõus Bitcoinprices jätkub tugev. Millalgi hommikul 30. Mai 2014 hind Bitcoin murdis $ 600 dollarsafter mitu päeva stagnatsiooni vahemikus $ 565 ja $ 570. On võimalik, et see hinnahüppeid on tingitud hiljutist teadet, et Dish Network aktsepteerib Bitcoin makse teenuste eest. Kuigi see suur teadaanne tõenäoliselt vastutab kiire, $ 30 hinnahüppeid, tundub, et see kasv on lihtsalt jätkamine tõusutrend loodud eelmisel nädalal tulemusena pidevalt innovatsiooni ja pidev vool positiivne teadaanded Bitcoin kogukonnas.

Viimased "Analüüsid", mis näitas, et lõpp Bitcoin Hinnatõusu

Käesoleva nädala alguses mitmeid aruandeid, vabastati väites, et kasvutendents Bitcoin hinnad oli üle, osutades paar päeva tegevusetuse ja kerge languse hindade. Kinni tüüpiline Bitcoin "analüüs" klišee, aruannete võttis need paar päeva läiketa kauplemise ja teatas, et "mull" oli üle ja et otsustades analüüsi hiljutisi suundumusi, võiksime oodata, et naasta $ 430- $ 450 hind korrus mis loodi aprillis. Need ekslikud analüüsid lihtsalt rõhutada ebamugav, ja üldiselt ignoreeritakse, tõde, et läbi suundumuste analüüse põhineb puhtalt empiiriliste andmete ja matemaatilise võrrandid ei saa kunagi olla õiguspäraselt täpne. Mõnikord on need analüütikud veab ja nende empiiriline ennustused lange kokku tegelikkusega. Kuid tõeliselt täpne, autoriteetne ennustus tuleviku tahes turul on võimatu. Turud on tingimata kindel, seega mingeid ennustusi tuleviku kohta turul on spekulatiivne ja ei tohi mingil viisil olla 100% kindel. Seega vaadates andmeid viimastel päevadel ja väites, et Bitcoin hind Breakout on üle on valusalt ekslik. See on suurepärane näide sellest, kuidas analüütikud, kes usuvad, et nad saavad kasutada statistilisi võrrandid ja toota apoditic ennustus tulevikutrende alati lõpuks piinlik ise tehes metsikult ebatäpne prognoose, nagu väidetakse, et turg on tingitud parandus põhineb kolmel päeva aeglane kauplemine.

Põhjuslikkuse

Need analüütikud ei võta asjaolu põhjuslikkuse arvesse joonistus need trend read ja ebarealistlikult laiendades neid tulevikus. Põhjuslikkuse tegelikkuseks inimtegevuse ja seega mis tahes majandustegevust. Kõik on tehtud põhjusel; inimestel arvata, et kasutades meetmeid nad võivad toota soovitud tulemusi. See, kuidas rakendatakse meetmeid on tuum põhjuslikkuse ja tegelikkus inimtegevus muudab põhjuslikkuse vältimatu. Kui ainult need "analüütikud" võtnud põhjuslikkuse arvesse, põhjus aeglane kauplemise ja järgnevate stagnatsioon hindade nädala alguses oleks olnud selge. On hästi teada fakt, et kauplemise maailma, et lihavõttenädalavahetusel tähistab mitteametlik algus suvel ning et järgmine nädal on üldiselt aeglane nädal turgudel. See lihtne põhjuslikku seost inimese soov vaba aega ja riigipüha muudab ilmselge, et kaubanduse mis tahes turul on aeglane vahetult enne või pärast suurt puhkust. Ignoreerida asju ja inimtegevuse põhjuslikkuse ignoreerida vundament majandusteaduse. Võrrandid ja regressioon ja hulgaliselt matemaatilisi mudeleid saab toota mitmeid järeldusi, mida saab korduvalt taasloodi ühtlaselt pöörleva majanduse, kuid see ei tähenda, et järeldusi nende mudelite viib tahes märkimisväärset kehakaalu reaalses maailmas. Lihtsalt on positivist ei tee midagi teaduslikku. Teaduslikud meetodid peavad olema asjakohased keskkond, mis on uuritud. Sa ei saa õppida ökonoomika ilma õppimise inimtegevus, nagu kuidas sa ei saa õppida ookeani ilma vaadates vett. Bitcoin kogukonna ja teaduse majandus üldiselt võib noppima suurt ülevaate turul aktsepteerides tõde põhjuslikkuse ja inimtegevus

Miks hinnad tõusevad

Nagu eespool mainitud, ootamatu hüppe Bitcoin hind alates $ 570 kuni $ 600 võib tõenäoliselt seostada Dish Network väljakuulutamist. Kuid see $ 30 kasvu ei tohiks pidada hind Breakout ettevõttest sõltumatud eelmisel nädalal kasvutendentsi. Kuigi see ühe tõusu hind Bitcoin võib pärineda Dish väljakuulutamist üldist kasvutendentsi pärineb mitmeid teateid ja uuendusi Bitcoin kogukonnas. Enamik neist tulevad uuendused maksmise struktuur Bitcoin. Coinbase teatas hiljuti, et nad plaani saada "MasterCard" kohta Bitcoin ja Xapo, rahakoti pakkuja, avaldas vabastamist nende Bitcoin deebet cardthat võimaldab inimestel maksta asju bitcoins kauplustes, mis ei ole isegi nõustuda Bitcoin. Xapo kaarti saab kasutada kauplustes, et ei nõustu Bitcoin sest see toimib olemasoleva infrastruktuuriga MasterCard; jah, see Bitcoin deebetkaardi saab kasutada kõikjal, mis aktsepteerib MasterCard. Need arengud on vaid mõned meri uue uuendusi Bitcoin kogukonnas. Mis pidev kõrgemasse Bitcoin tehnoloogia, see ei ole üllatav, et näha kasvutendentsi hind Bitcoin. Kui need uuendused jätkuvalt rullitakse suvel, saame oodata kasvutendentsi jätkata; kõik asjad on võrdsed, muidugi.

Aga pidage meeles: on veel vara Bitcoin investoritele, et istuvad hordide viisi bitcoins juures kuskil 50% kadumise tõttu hind krahhi lõpus 2013. Hind võib väga hästi tõuse üle 1000 $ uuesti, kuid see kindlasti stimuleerida alguses investoritele prügila nende osalusega Bitcoin lõpuks kasumit teenida oma investeeringud ja vältida teise Bitcoin konarlikku sõita. Kui see juhtub, siis me näha teise järsu hinnalanguse ja tagasipöördumist hind korrusel. Kuidas madal oleks, et hind korrusel olla? See ei ole võimalik kindlaks kindel, oleks see kindlasti sõltub ulatus müüa.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend