Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb? | Estonian.lamareschale.org

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Osaliselt ONEOF see kahe osa seeria, arutasime püsikodeeritud deflatsiooni milline Bitcoinand uuris, kas Bitcoin pricehas olnud deflatsiooni reaalses elus. Leidsime, et jah, Bitcoin on tõepoolest olnud deflatsiooni kogu viieaastase eluiga.

Nüüd saame tõsta küsimuse: on deflatsiooni milline Bitcoin raha hea või halb Bitcoin majanduse? See küsimus naaseb arutelu, kas deflatsiooni on soovitav üle inflatsiooni või vastupidi. Et sellele küsimusele vastata, peame arvestama majandusliku usaldatavuse nii pro-inflatsioon ja pro-deflatsiooni argumendid.

Inflationists väidavad, et rahapakkumine peab olema pidevas kerge inflatsioon, et kompenseerida loomulikku kalduvust deflatsiooni (ja nüüd nad isegi öelda, et me peame vältima liiga vähe inflatsioon samuti!). Nad rõhutavad vajadust vältida inflatsiooni tõttu hirmu "deflatsiooni surmaspiraali", mis on juba eespool mainitud. Nagu varem, seda lõpmatu allakäiguspiraali deflatsiooni juhtub, sest väidetavalt üksikisikute peatub tarbivad kasuks, kellel oma raha nii, et ta saaks raha. See kokkuhoid seab ahelreaktsiooni; esialgse säästmise muudab valuuta väärtus minema, mis julgustab veelgi säästmine, ja nii edasi. Kui deflatsiooni juhtuks, võib see põhjustada suuri laineid töötuse tõttu kogu raha on hoarded. Seetõttu lahendus sellele probleemile on säilitada "tervislik" summa inflatsioon, mis on üldiselt arvatakse olevat 2%, et võidelda deflatsioonilises ja hoida raha ostujõu stabiilne.

Need, kes väidavad, et deflatsiooni võib tegelikult olla terve majanduse-need inimesed üldiselt pärit Austria Economics-väidavad, et deflatsiooni ja sellele järgnenud hindade langus üksnes märku nihe individuaalse nõudmisi turul. Deflatsiooni, ajal eelistused vähenenud, mis tähendab, et nad salvestada rohkem oma rikkuse asemel tarbida. See toiming suurenenud säästud alandab intressimäärasid, mis teeb investeeringuid odavam ja seega kandub tootmise struktuuri nii, et see taotleb projekte, mis kaupade kaugemale tulevikku, mitte tootma rohkem vahetu tarbija kaupu. See meetod kokkuhoid on, kuidas majandus edenedes investeeringute on mootor, mis ajab masinate tootmine, mis suurendab elatustaseme elanikkonnale.

"Deflatsioonioht surmaspiraali"

Aga inflationists hoiatavad, et liiga palju säästmine teeb olemasolevate ettevõtete kahjumlik ja põhjustab massilist tööpuudust. Ja see hirm oleks õigustatud, kui summa säästes inflationists kardavad oli tegelikult võimalik reaalses maailmas. Mõistet "deflatsiooni surmaspiraali" teeb kolm petlik eeldused kui otsustades inimtegevus.

Esiteks ja kõige petlik, see eeldab staatilise majanduse või ühtlaselt pöörleva majanduse (ERE). ERE on puhtalt teoreetiline konstrukt, mis majanduses on täiuslik tasakaal, puudub konkurents ja kasum võrdub kulud ning kõik tegurid mõjutavad tegurid jäävad samaks ja pidev, mis tähendab, et puudub muutus majanduses. Kõik on stabiilne. Et deflatsiooni tekitada kahju mures peavoolu majandusteadlaste, see teoreetiline konstrukt on olemas reaalses maailmas; deflatsiooni trend ei saa katkestada mis tahes muutusi turul, oleks jätkata igavesi kuni kogu majanduse varises. Teisisõnu, ei saa olla mingit ebakindlust majanduses. Ja see on lihtsalt võimatu. Lisaks sellele, kui ERE saavutati, deflatsiooni ei oleks isegi võimalik üldse! Ei ole changewhatsoever on ERE, nii aega eelistusi ei ole, seega ei saa nad suunata nii, et nõudlus raha on suurem kui selle pakkumise. Kõik ERE on täiuslik tasakaal üksteisega, sealhulgas raha seoses. Nii et isegi valdkonda staticity, kus positivist majandusteadlane maja kõik oma empiiriliste mudelite ja võrrandeid, oma argument ei pea paika!

Teine viga inflatsionist vastuargument deflatsiooni on, et see võtab, või vähemalt eeldab, täiuslik teadmised osa isikud, kes seisavad silmitsi hindavatele valuutas. Üksikisikute, et lõputult varuvad oma raha, peab teadma, et deflatsiooni suundumus jätkub andma. Nad peavad olema teadlikud, et väärtus nende sularahavalu suureneb jätkuvalt nii kaua kui neil neid ja hoiduma tarbivad neid. Selline olukord võib tekkida, üksikisikud võivad ja tõenäoliselt oleks saanud teadlikud oma valuuta kiiresti muutumas väärtus. Aga see stsenaarium eeldab, et aja eelistused üksikisikud ei saa muuta, mis omakorda toob meid tagasi eelduse ERE, midagi, mis ei saa kunagi jõudnud reaalses maailmas. On äärmiselt ebatõenäoline,-võimatu, isegi-aja eelistused jääda nii madal ja seal lõputult nii, et ükski oleks kunagi oma raha. Aga kes on öelda, et inimesed ei oleks kunagi hindavad tarbija kauba üle oma raha? Jällegi, mida saab juhtuda vaid ceteris paribus, kõik asjad on võrdsed, mis eeldab realiseerimise võimatu saavutada staatiline majanduse või ERE.

Kolmas probleem "deflatsioonisurvele surmaspiraali" argument on see, et inimestel on füsioloogiliselt ja bioloogiliselt võimetu hoidudes kujul tarbimiseks sellisel määral, et deflatsiooni võib muutuda nii tugev. At miinimumini, inimeste tuleb süüa ja juua, mis nõuab tarbimise kohta vähemalt minimaalne osa oma rikkusest. Niisiis, vähemalt piisavalt raha oleks ringlema hõlbustada jätkumist inimelu. Samuti on ohutu eeldada, et inimestel ajastul eelistaks sobivaid rõivaid katta oma keha ja vastupidav korpus, mille nad saavad elada. Need asjad nõuavad ka raha kulutamine, tööjõu ja ressursside, mis tähendab, et seal on alati vähemalt nii palju kurnava tegevuse töötamise vastu lõpmatu deflatsiooni.

Lühike läbivaatamine Inflatsioon ja Business Cycles

 

Võimatus on "surma spiraal" deflatsiooni on teravas kontrastis väga reaalne võimalus inflatsioonilise surma spiraal. On olnud mitu korda kogu ajaloo, kus sellist sündmust peaaegu toimunud. Hüperinflatsioonidest Saksamaa, Zimbabwe, Argentina, Venezuela ja Ameerika Riikide Konföderatsioon on vaid mõned näited massiivne hood inflatsiooni, mis sisuliselt hävitatud majanduse need riigid. Kuigi inimestel ei saa salvestada lõputult tõttu seaduste bioloogia, võivad nad kindlasti kulutada lõputult nii kaua kui raha pumbatakse ringlusse. Inflatsioon, isegi "kerge" inflatsiooni peavoolu majandusteadlaste kiitust, on alati tekitanud suurt kahju majandustsüklite, et kuigi ainult aeg-ajalt tulemusena surma spiraal, on kindlasti kokku puutunud nägu destruktiivseid inflatsiooni.

Kuna keskpangad madalamad intressimäärad ja süstida stimuleeriva likviidsuse majandusse, tootmise struktuur on muutunud nii, et see eesmärk on kaugemates teostamisviisidele. Kuid ettevõtete kerkima selle laenukasv ei pruugi kasumlik. Tegelikult on nad sageli täiesti kahjumlik ja loota ainult seda krediiti areneda. Seega niipea, kui krediidi peatub, suur osa neist uusi ettevõtteid tulevad krahh alla. Aga mitte enne, kui nad on olnud aega kasvada ohtlikult jätkusuutmatu tasemeni ja töötab palju inimesi selles protsessis. Niisiis, kui need ettevõtted ei suuda paljud inimesed on sunnitud tööst ja jäetakse ilma tulu. Seega, inimesed ei saa enam kõrged hinnad, mis tulenes inflatsiooni, et nende vähenenud nõudluse jõud hinnad alla. Keskpangad näha neid Langevad negatiivse asemel lihtsa kapitali ümberpaigutamist ja manustada teine ​​annus inflatsioon majandusele, seega alustades tsükli kõik jälle.

Stsenaarium eespool on väga lühike selgitus äritsüklite majandusliku nähtus, mis on kordub pidevalt pärast Suurt Depressiooni, sest inflatsioonisurve poliitika keskpangad.

Kokkuvõte: Bitcoin Väärtus Lõppkokkuvõttes saab kasu Bitcoin Hind Deflatsioon

Niisiis, olles uurinud nii argumente inflatsiooni ja deflatsiooni ja vaadeldes nende majanduslikku usaldatavust, saame otsustada, et deflatsiooni realistlikult tekitab ükski ohud, et inflationists karta. Seega võime järeldada, et Bitcoin on deflatsiooni milline on lõppkokkuvõttes hea pikaajaline püsimine kõrgel Bitcoin väärtus. Miks? Deflatsioon, nagu eespool nägime, julgustab investeerima ergutades säästmise-kuid mitte täielik, määramata säästmine, nii majanduses ei kuku selle deflatsiooni. Selline investeering teenib tugevdada rahalist infrastruktuuri on ehitada ümber Bitcoin, tugevdades seeläbi Bitcoin väärtus.

Tõsi, Bitcoin on veel väga varajases staadiumis ja mitte reaalne Bitcoin orienteeritud rahaturu olemas; aga deflatsiooni veel suurendab Bitcoin raha nii, et stiimul ehitada vajalikud rahalised infrastruktuuri jääb taktitunne. Kuna nõudlus omandada ja kasutada Bitcoin kui maksevahend suureneb, laienemine Bitcoin varustamine on samaaegselt aeglustades. See ei tähenda tingimata, et Bitcoin väärtus suureneb jätkuvalt nii kaua kui on olemas oluline turunõudlus digitaalse valuuta. Kuigi seal ei ole tahkunud rahaturu ümbritsev Bitcoin süsteem kohe, inimesed on ikka säästa oma mündid ja saavad kasu Bitcoin väärtuse tõusu. Niisiis, kui majandus kasvab, ja et raha turg lõpuks kindlaks, väga vastupidav aluse majanduse investeeringuid Bitcoin on on ehitatud eelmise säästmine.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta