Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Euroopa Pangandusjärelevalve Asutus, finantsregulatsiooni institutsioon Euroopa Liidus, on avaldanud 46 lehte paberit väljendasid oma arvamust õigusliku staatuse Bitcoinand krüptopulk valuuta üldiselt. Paber, pealkirjaga "EBA arvamus teemal" virtuaalne valuutade "" kirjeldab mitmeid asju, et Euroopa Pangandusjärelevalve usub olemas risk, et inimesed vastamisi, kui osalevad Bitcoin võrgu.

Paber, adresseeritud Euroopa Liidu Nõukogu, Euroopa Komisjon ja Euroopa Parlament võttis väga hoiatav ja negatiivse lähenemine oma poliitilisi soovitusi nende Euroopa valitsusasutuste. Ühel hetkel raportis, EBA ettepaneku, et finantsasutused Euroopa valitsus ei soovita kasutada "virtuaalne valuutade", mis tähendab krüptopulk valuutade populaarsemaid nende hulgas on Bitcoin. Teisisõnu, Euroopa Pangandusjärelevalve soovitab, et valitsusasutused keelata kasutamine Bitcoin ja teine ​​"virtuaalne valuutade suhtes." Vahepeal ütleb EBA, uurimised tuleb läbi teha kindlaks, milliseid regulatiivse infrastruktuuri ümber tuleks paigaldada krüptopulk fikseeritud rahalised süsteemid, et muuta need ohutud Euroopa kodanikke kasutama. Lisaks vastavalt Coindesk EBA ütles erinevate Euroopa finantsasutustega ei osta, müü ega hoidke neid digitaalrahaga kuni uue regulatiivse infrastruktuuri pandi paika.

Euroopa Pangandusjärelevalve esile üle 70 esinevad ohud kasutamine digitaalse valuutade mitmetes erinevates kategooriates tarbijate ja rahalise tagatise. Kuid peamine asi EBA näib mures on detsentraliseeritud olemus krüptopulk valuuta, nagu Bitcoin. Vastastikused-to-peer makse võrgustik koos pseudonüümi makse ledger- mis salvestab iga makse tehtud Bitcoin võrgu ilma paljastavad tõelise identiteedi kaasatud pooled kaubandusega teeb peaaegu võimatuks valitsused tabada inimesi, kasutades Bitcoin või muude blockchain põhineb valuutade suhtes. Selle tulemusena valitsused ei oleks võimalik jälgida ja reguleerida tüüpi vahetada toimub nende detsentraliseeritud rahasüsteemid. Seetõttu EBA soovitatav, et täiesti uue keha määrus rakendada õigusaktide kaudu ning jõustada pärast kõik krüptopulk valuutades:

"Käesoleva hinnangu põhjal, EBA on seisukohal, et reguleeriv lähenemisviis nende ohtudega tegelemiseks oleks vaja hulgaliselt õigusakte, mõned osad, mis tuleb välja töötada üksikasjalikumalt. Eelkõige reguleerivat lähenemisviisi oleks vaja katta valitsemise nõuded mitmele turuosalised segregatsioon kliendi kontosid, kapitalinõuete ja mis kõige tähtsam, loomine "kava reguleerivad asutused" aru terviklikkuse konkreetse virtuaalse valuuta kava ja selle põhikomponenti, sealhulgas selle protokolli ja tehingu pearaamatu. "

Vastuseks EBA aruande Bitcoin Foundation vabastatakse avalduse hiljem päeva nende ametlikul koduleheküljel. Selles vastuses fond ütles, et EBA isegi ei ela kuni eesmärgil reguleerivate asutuste, et nad ise väljendatud paber, mis on "selgitada finantsinstrumentidest tulenevate riskide tegevuste prioriteediks neid ja võtta leevendavaid meetmeid, kui vaja. "Pigem Bitcoin Foundation ütles, EBA valis mitte teha katse lahendada probleeme, et nad on esile tõstetud, kuid julgustas Euroopa finantsasutuste keelata Bitcoin asemel.

Alates fondi vastuse EBA aruande:

"Kahjuks ei ole see, mida EBA raportis. Selle asemel soovitatakse raportis, et EL regulaatorite tõkestada krediidiasutustel, makseasutuste ja e-raha asutuste osta, hoides või müües riskikapitalistid... "

See ei ole leevendamist, mis püüavad kasu digitaalse valuuta samas kontrollides kulusid. Aruanne ja kaasnev pressiteate, rõhutavad peatumine integratsiooni digitaalse valuuta Euroopa finantsteenuste süsteemi. Kui selline lähenemine võeti vastu, oleks tulnud märkimisväärsed kulud inimestele Euroopas, kes ei oota isegi kauem nautida digitaalse valuutade nagu Bitcoin. "

EBA aruanne Põhjustatud Brief äramüümine, vähendades Bitcoin Hind

Coindesk teatas EBA aruande hommikul 4. Juuli 2014, ja Bitcoin hind tundus olevat olnud veidi negatiivne uudis. Enne uudised EBA paberi teinud oma tee läbi Bitcoin kogukonna, Bitcoin hind oli Uusehitise umbes $ 640, alla selle eelmise kõrgus, mis kõikus vahemikus $ 650 ja $ 660. Siiski, kui inimesed Bitcoin sai kogukonna teadlik EBA aruande, hirm Euroopa Bitcoin keeld leviku, mis vallandas väike sell-off. See lühike müük masendunud Bitcoin hind umbes $ 10 ja leveledd välja $ 630. Alates paanika müük seiskunud, Bitcoin hind püsinud vahel kõrge $ 620s ja keskel $ 630S (kuigi see võib muuta selleks ajaks see artikkel on avaldatud).

 Post-Silk Road kalaturgudel veel Otsides uue Bitcoin Hind korrusel.

Selle $ 10 vähenemine Bitcoin hind, mida põhjustab EBA-indutseeritud hirm, ei ole kuigi suur, arvestades asjaolu, et hind on ikka otsivad uusi korrusel pärast Siiditee oksjon. Bitcoin hind murdis läbi eelnevalt kindlaks $ 600 hind seina päeval Siiditee oksjon; kui teadet, et Tim Draper oli võitnud kõik 30 tuhat Siiditee Bitcoins tuli välja, siis Bitcoin hind tõusis $ 650 ja lühidalt flirtis $ 660. Kui erutus väljakuulutamist kandis maha, aga hind langes alla $ 640. Minu viimase analüüsi, ma ütlesin, et hind oleks ilmselt jätkuvalt vähenema, kuni ta leidis uue põranda. Usun, et see uus hind korrusel võiks olla kuskil vahemikus $ 600 ja $ 650. Kui see uus põrand on loodud, usun järkjärgulise kasvutendentsi Bitcoin hind, mis asutati kevadel jätkab, arvestades, et ei ole suuri negatiivseid uudiseid lõhub trend ja seab uue, allapoole Bitcoin hind trajektoori.

Seotud uudised


Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni