Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Viimastel päevadel on olnud kaootiline kohta Bitcoinmarkets, mille hind langeb drastiliselt alates $ 660 vahemikus keskpaigast $ 500s ja seejärel tõuseb jälle $ 570- $ 580 vahemikus. Palju spekulatsioone on kestnud keset nende hind fluctuations- eriti ajal tohutu lood, mis toimus eile õhtul (12. Juuni 2014). Kaks ilmutusi eriti jõudnud pinnale viimastel päevadel, mis on kindlasti olnud mõju Bitcoin hind: GHash.io suurim Bitcoin kaevandamise bassein, on kiiresti lähenemas 51% segamist võimu ja on hiljuti saavutanud selle taseme kohta ülessulamise võimsus; teiseks, eile õhtul selgus, et FBI kavatseb oksjonil maha bitcoins konfiskeeritud Silk Road büst, mis toimus eelmise aasta lõpus. Enamik inimesi atribuut langus Bitcoin hind nende kahe uudist. Siiski on palju suurem, vähem ilmne põhjus kehtestamiseks langustrendi, mis on toimunud viimase paari päeva jooksul. GHash paanika on pool sellest põhjus, ja teine ​​pool on pistmist alandavat olukorda Iraagis. Mis Iraagis on pistmist Bitcoin hind? See on see, mida see analüüs püüab seletada. Erinevalt enamikust turul "analüüsib" Ma ravib hiljutisi muudatusi Bitcoin hind ei ole nii empiiriline daatumi muutuja hulgaliselt valemeid ja mudeleid; Selles tõeline analüüs, käsitleme hinnalanguse tagajärjel inimtegevus, ning seetõttu püüame tuvastada põhjuslikku seoseid praeguste sündmuste ja kauplemise tegevuste üksikisikute Bitcoin turgudel.

Viimased mõjutavatest sündmustest Bitcoin Hind

GHash.io on Bitcoin Mining Hashrate

See praegune langus Bitcoin hind tõenäoliselt algas tulemusena hirm ümbritseva GHash.io ja peatse saavutamise kontrollimiseks 51% Bitcoin kaevandamise hashrate. Hirm hakkas mitu päeva tagasi, kui Bitcoin kaevandamise bassein teenuse alustamise läheneb suure 40s poolest ülessulamise võimsus. Kaevandamise bassein üha 51% maailma segamist võimsus on midagi, mis on karta pikka aega, sest võttes enamiku segamist võimsus konsolideeritud ühte kaevandamise bassein väidetavalt muudab blockchain haavatavad 51% rünnaku kus isik kontrolli selle ülessulamise võimsus otsustab kahekordistada kulutada, mida paljud inimesed arvavad, hävitab Bitcoin täielikult. Kuid üks Müntide Brief kirjanikud hiljuti välja pandud artikkel selgitab, miks 51% rünnak on väga ebatõenäoline, isegi kaevandamise bassein, mis on 51% Bitcoin kaevandamise hashrate. Ja kui üks ei esine, see ei oleks nii suur asi nii palju inimesi Bitcoin kogukonna arvates on.

Sõltumata sellest, kas või mitte 51% rünnaku tõenäoliselt juhtuda või on isegi midagi muretsema, hirm rünnak tulvil kogu Bitcoin kogukonna ja turgudel. Usun, et inimesed hakkasid müüvad oma mündid, ennustades täielik kokkuvarisemine Bitcoin. Ma jõudis sellele järeldusele, sest märkasin, et hinnad hakkasid kukkumise $ 640- $ 650 seina, mis loodi eelmisel nädalal umbes samal ajal, et hirm 51% rünnaku tõusma hakanud. Niisiis, ma atribuut algatamisest hind langeb GHash hirmu. Kuid Bitcoin hind tundus hõljuma umbes $ 600-630 nendel päevadel, nii et see hirm ei adekvaatselt seletada hindade langus tervikuna. Seega, ma tuli minu järeldusi Iraagi ja kombineeritud neid hirm ümbritseva GHash.

Olukord Iraagis

Hiljuti väga radikaalne võsu Al-Qaeda on võtnud üle mitme linna Iraagis ja praegu liigub Bagdadis. President Obama on öelnud, et ta ei taha saata sõjaväe Iraagist tõrjuma see terroriorganisatsioon, kuid ta ei ole täielikult välistada sõjalist tegevust läbi valik. Pinnale, see viimased uudised tulevad Iraagis ei ole mingilgi moel, et Bitcoin hind. Kuidas saaks seda uudist võimalik mõjutada ostujõudu Bitcoin? Noh, me peame vaatama natuke kaugemale ajas tagasi, et avastada võimalikke seoseid ebastabiilsus Iraagis ja püsiv langus Bitcoin väärtust.

Kaks nädalat tagasi, Dish Network, Ameerika satelliittelevisiooni pakkuja, announcedthat oleks alustada vastu Bitcoin kui maksevahend oma teenuseid. Selle tulemusena Bitcoin hind hüppas umbes $ 40. Seni, ma lihtsalt eeldada, et hind hüpata, mis toimus, sest Dish Network teadaanne põhjustas inimeste Bitcoin kogukonna ostavad rohkem münte ootuses suurenemist tulevikus Value- tõttu ennustatud nõudluse kasv Bitcoin nii uute ja olemasolevate Dish klientidele. Kuid pärast näeme, kuidas Ameerika aktsiaturg on reageerida uudised Iraagis ja kuidas Bitcoin turgudel reageerivad sarnaselt, hakkasin mõtlema, et ehk Bitcoin turgudel on kuidagi muutunud ühendatud mainstream aktsiaturg. Miks ma arvan, et see? Sest ajalooliselt Bitcoin hind ei ole kunagi mingil moel mõjutatud kõikumised aktsiaturul. Paar nädalat tagasi, päeval, Bitcoin murdis $ 600, Dow Jones Industrial Index langes 300 punkti. Täiuslik näide sellest, kuidas kaks turgudele olnud üldse seotud üksteisega. Samas, kui uudiseid Iraagi hakkas pihta õhk, aktsiaturg alustas taandumas ja hind Bitcoin alustas langevad veidi kiiremini. Eile Dow Jones suletud kahjumiga 109 punkti; viimase 2-3 päeva, Dow langes kokku ligikaudu 200 punkti, sealhulgas eilne kaotust. Samal päeval, Bitcoin hind langes pidevalt vähenenud vaba sügisel. Niisiis, seal peab olema mingi seos nende kahe vahel. Vastus võib olla Dish Network.

Tundub võimalik, et Bitcoin hinnatõus, mis järgnes Dish teadet ei Põhiliselt ostutellimuste seest Bitcoin kogukond, vaid pigem Dish teadet tõi ta mõned peavoolu ettevõtjad. See selgitaks näiliselt samaaegne kõikumised aktsiaturul ja Bitcoin hind mainstream ettevõtjad reageerisid uudised Iraagis. Kauplejad, kes on ostnud mõned bitcoins uue investeeringu dumpinguhinnaga neid nagu nad dumpinguhinnaga nende varud. See sell-off vastu jooksis meie kõrval uudis, FBI enampakkumise bitcoins konfiskeeritud Silk Road büst.

Silk Road Bitcoin Oksjon

Eile õhtul oli katmata, et FBI on loomisel enampakkumise bitcoins konfiskeeriti eelmisel aastal Silk Road büst. Keegi Reddit nägin tohutu tehing blockchain, $ 17 miljonit väärt Bitcoin ja tegi postitust Bitcoin subreddit küsib liikmete kui nad arvasid, et see oli FBI. Siis keegi postitatud link US Marshal veebilehel, kus väljakuulutamist oksjonil oli lähetatud, kinnitades seega Original liikme spekulatsioonid. Pärast seda uudist tabanud Bitcoin kogukond, hind hakkas langevad veelgi kiiremini kui see oli olnud enne.

Paljud inimesed Bitcoin subreddit eeldada, et see eelseisva oksjon, mis prügila ümber 30 tuhat bitcoins turule, oli põhjus hinnalanguse viimastel päevadel. Tõsi, see oli kindlasti vastutab hull langus Hinnad-alates $ 600 kuni $ 550 ühe tund-kuid puudub nii, et see oleks võinud olla vastutavad viimaste allapoole liikumine Bitcoin hindadega. Me alles õppinud selle oksjoni eile, hind oli langenud mitu päeva enne seda teadet, et see lihtsalt ei tõusta. See on põhjus, miks ma usun, et minu teooria, eespool märgitud, on kõige tõenäolisem põhjus hiljutise hinnalanguse. Kuigi see on paratamatu, et tuleval oksjonit tõsiselt pärssida hinnad; ulatuses sel sügisel määrab inimeste arv oksjonil osalenud, kui suured need pakkumist münte ja mida nad teevad münte pärast enampakkumise lõppu. On võimalik, et bitcoins oksjoni jaoks ostetakse investeeringuks, sest see on raske osta, et paljud bitcoins korraga, ilma et maksma suure preemia tõttu ostude kiiresti surudes hindu ülespoole. See on suurepärane võimalus rikkad Bitcoin toetaja lüüa suur hulk münte ära panna tulevikus kasutamiseks.

Varsti pärast lühikest paanika üle Silk Road oksjonil Bitcoin hind tagastatakse $ 580 vahemikus ja on püsinud selle vahemiku hästi täna. Tundub, nagu oleks kõik, kes sai tänu Dish teadaanne on kas täielikult lahkunud turul või on vähemalt lõpetanud müügi nüüd. Seetõttu tundub, et Bitcoin hind jääb suhteliselt stabiilne või isegi pisut suureneda kuni enampakkumise tegemist lõpus juunis kõik asjad on võrdsed muidugi.

Ma ei väida, nagu enamik teisi Bitcoin analüütikud, et minu selgitused ja prognoose seoses hiljutiste hinnalangust ja tulevikus Bitcoin hind on teatud või betoon. Ma ainult väita, et minu selgitused põhinevad usaldusväärsetel majandusliku mõtlemise ja teha loogilisi mõttes. Sõltumata sellest, ma usun, et struktuuri ja metoodika analüüsi käesolevas artiklis toodab palju väärtuslikku teavet kui töötab numbrid ja jooned graafikuid. Võtke, mida te sellest analüüsist, nagu ma ei ole rahalisi nõu pakkuda. Ma seda teavet esitada kirjeldava analüüsi, kust saab rajada oma tegevuse.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul