Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Viimase kahe nädala jooksul, alates Dell teadet, et ta oleks nõus Bitcoinas makse oma klientidele Ameerika Ühendriikides Bitcoin hind on vähenenud ja kogukond on valjuhäälselt teada, miks. Inimesed üle kogu Internet on alustanud metshani vagude, et leida põhjus praeguse Bitcoin hinnalanguse nagu mina. See langus on viinud paljud inimesed on veendunud, et uudistega üks tähtsamaid liikunud on Bitcoin hinna tõesti ei ole mingit mõju turgudele. Nad rõhutavad, et Dell teadet ei mõjutanud hindu ja tegelikult paar päeva pärast teadet, siis tegelikult hakkas langema.

Kuid see lihtsalt ei saa eitada, et uudis arengud on tõepoolest mõju Bitcoin hind. Kuigi enamik suuremaid tükke uudised on suurim suunamata mõju turul, iga uudis-positiivne või negatiivne on mõned mõju hindadele. Isegi kui see on veenda inimesi hoiduma ostmine või müümine. Seetõttu tajub mõju puudumine, et hiljutine positiivne uudised on võttes on Bitcoin hind ei ole põhjendatud; nad on vähemalt aidanud aluse usalduse, mis võiks olla vähendama mõned Bitcoin hinna volatiilsust.

Lisaks kasutab Dell väljakuulutamist tõendeid, et uudis ei mõju Bitcoin hind on naeruväärne, kui teadet avaldanud kindlasti mõju hinnale, mis on tundus olevat tähelepanuta enamiku kogukonnas. Niisiis, ma otsustasin punkti selle liikumise läbi minu latestBitcoin hind analüüsi. Umbes tund ja pool pärast Dell uudised tabas ühenduse hind tõusis 2,26%, jõudes $ 634 ja asumast $ 620s enne algust oma langus.

Ilmne põhjus Bitcoin hinnalanguse

Kuigi ma olin õige tuvastamisel sihipäraselt mõjutada Dell uudised avaldanud Bitcoin hind, mu ülejäänud analüüs oli päris täpne. Ma spekuleerinud, et turgudel on loonud uue ajutise hinna korrusel $ 620; kui see osutus vale, ma ajakohastatud artikkel ja ütles, et võib-olla inimesed, kes olid vastutavad 2,26% tõusu olid pettunud puudumine suur tõusu, mis meenutab neid, mis on varem juhtunud, et reageerida olulistele, positiivne Bitcoin uudised ja hakkas müüma, naasevad pehme korrusel $ 600, et olin spekuleerinud eelmisel eelneva analüüsiga.

Siis, hind kastetud alla $ 600, sisse $ 590s ja langus jätkus kogu ülejäänud nädala ja kahaneb endiselt hästi käesoleva nädala (I, aga endiselt, et $ 600 oli tegelikult pehme põranda jaoks on kindlaid tõendeid selle väite-st asjaolu, et $ 600 oli peatumiskohta müüa, mis juhtus vähenemas Silk Road oksjon erutus). Lõpuks Bitcoin kogukonna Reddit teatas mulle (ilma mulle liiga loll) ilmselge põhjus esialgse sügisel alates $ 620 kuni $ 600, et mingil põhjusel olin täiesti tähelepanuta; esialgse ora müüa maht tõenäoliselt pärines Dell kohe konverteeriva suure summa bitcoins arvesse fiat. Nende väljakuulutamist ilmselt loodud plahvatuse Bitcoin tehingute Dell, mis olid muidugi ümber fiat ettevõtte poolt.

Miks minu analüüs Bitcoin turu Vale

Lisaks tegin kaks viga, et ma ise hoiatas minu rida, kuidas käituda õige Bitcoin hind analüüsi. Esiteks, ma ei saa oodata piisavalt kaua, et analüüsida turu pärast Dell väljakuulutamist. Kui ma oleksin oodanud veel paar päeva, oleksin näinud hinnalangus ja tõenäoliselt suutnud aru saada, et see oli pärit Dell konverteerida oma Bitcoin tulu fiat. Teiseks, ma toetunud määrata hind põrandad liiga tugevalt minu viimase kahe analüüsi artikleid. Nagu ma märkisin oma juhend, hind floorsare väga raske täpselt määratleda ja ei aita palju väärtust analüüs, eriti kui sa lihtsalt vaadata hindu graafikuid ja vaadata, kas see on ühtlustunud, tõuseb või langeb-on ei ole vaja ennustada konkreetse hinnaga punkt, et toimib korrusel. Kuid ma raudkindlalt ennustamise täpne arv, midagi, mida paljud positivist Bitcoin hind analüütikud pidevalt ohvriks.

Me ei ole alati vaja teatud uudislugu Selgitage Bitcoin Hind Liikumine

Pärast piinlik, mille enamasti ebatäpsed analüüs avaldatakse Müntide Brief täis ennustusi ja spekulatsioonid, et ma tõesti ei oleks pidanud, veetsin 2 või 3 päeva üritab tulla uudiseid põhinev seletus langevad Bitcoin hind. Üritasin ühendaks Dell uudised teiste hiljutiste sündmuste ehitada teooria kogunenud hirme või kahanemine usaldust, mis põhjustas müügi. Ükski oli rahuldav ja ma muutusid üha pettunud ise; mu pettumust kasvas minu üritanud selgitusi sai rohkem ja rohkem töötada.

Pidin astuda samm tagasi ja uuesti läbi kõike palju laiem, teoreetiline perspektiiv. Nii läbinud palju asju minu jaoks. Selle asemel üritab tööle analüüsivahendeid, et asuvad praxeology peamiselt uudiste ja hind graafikuid ilma hulgaliselt tehnilisi näitajaid, Vaatasin praxeology üldiselt. Alates analüütiline seisukohast, otsime uudissündmused sest nad mõjutavad hinnanguid. Kuid puhtalt praxeological seisukohast, saame lihtsalt väita, et inimestel on hinnatasemed. Korrates, et põhi Iseenesestmõistetavust tõi mulle palju lihtsam ja palju rahuldav, põhjus, miks hind on vähenenud: inimesed on lihtsalt väärtustades nende bitcoins alla fiat valuuta ajahetkel. Teiste sõnadega, Bitcoin hind läheb alla, sest inimesed müüvad bitcoins!

See mõiste on nii lihtne, et see tundub absurdne. Jah, muidugi Bitcoin hinnalangus on tingitud müüa! Aga miks inimesed müüvad, mida teeb neid teha? Inimesed müüvad, sest nad soovivad fiat rohkem kui nad bitcoins nad lihtsalt raha bitcoins vähem. Võimalikud põhjused muutust hinnatasemed on lõpmatu; Bitcoin kogukond on osutunud nii palju viimastel päevadel. Spekulatsioonid põhjus Bitcoin hinnalanguse vahemikus vaal tegevuse kaevurite ei peeta nende plokk kasu. Tegelikult ei ole tahke viis teha kindlaks põhjuseks müüa. Ainus asi, mida me võiks teha, on paluda iga inimene, kes müüb oma bitcoins miks nad teevad nii. Ja mis osutuks äärmiselt keeruliseks; arvestades pseudonüümi milline Bitcoin, me ilmselt ei oleks isegi võimalik kindlaks teha kõige müüjad.

Õppetund tuleb õppida siin on see, et seal ei ole alati vaja olla konkreetne ja objektiivne põhjus, miks Bitcoin hind langeb. Mõnikord see lihtsalt juhtub. Läbiviimisel analüüsi, me kipuvad neelatud uudislugusid, püüdes selgitada täpset põhjust liikumise kohta Bitcoin hind. Aga seal ei ole alati ühe põhjusel hinnamuutustega nii uudiste ei saa alati kasutada selgitada põhjused hind vahetuses. Sellistel juhtudel nagu need, mille praegused hinnalangus teenindavad näitena, kõik saame teha, on öelda, et inimesed on muutnud oma hinnanguid ühel või teisel põhjusel.

Mida me saame öelda Praegune Bitcoin hinnalangus?

Meie võimetus pin sätestatakse ühtse põhjus Bitcoin hinnalangus-puudumise tõttu ühe põhjuse-ei me ei ole võimelised pakkuma kasulikku analüüsi selle hinna muutust. Kuigi kõik oleme varustatud öelda võib tunduda ebamäärane ja puhtalt teoreetiline avaldus, see hakkab tootma palju kasulikku teavet kui tahes positivist aruanded, mis on üleujutuste erinevate Bitcoin uudised veebilehed.

Nagu iga tavaline, positivistlikke analüütikud eirad inimese element, mis on nii oluline, et kõik majandustegevuse ja ravivad hind graafikuid ja tehnilisi näitajaid asju, mis võivad muuta kasulikku teavet pidamata inimtegevus. See äärmiselt ekslik metoodika alati toota ennekuulmatu prognoose ja aruanded täis palju tehnilist kõnepruuki, kuid mitte tegelikku sisu. Üks Ühest küljest on meil need analüütikud, kes teevad väga konkreetsed ennustused ja on alati udujutt. Teiselt poolt, on neid, kes katavad nii palju võimalikke tulemusi, et analüüs on täiesti mõttetu. Bitcoin hind analüüs on mingit kasu investorile kui kõik see ütleb on, "Sel hetkel, on võrdsed võimalused lõpmatu hulk stsenaariume mängima." Lisaks vabasta end tegemise horridly ebatäpsed hind prognoose, see viimane rühm analüütikud anda jõledalt laia valikut tulevikus Bitcoin hind. Näiteks üks recentof selliseid analüüse loetletud mitmeid võimalusi tulevikus liikumise hind, millel igaühel on täpselt vastupidine tulemus teised. Ja kui kirjanik ennustada tulevikku hinna võrra, mis põhineb salapärane matemaatilisi vahendeid analüüsi, märkis ta, et hind võiks sisestada kas vaba langemise või tulistada kuni $ 680 ja kaugemalgi! Ei ole mingit kasutamine Käesolevas analüüsis seejärel, kui parim kirjanik saab teha, on pakkuda lõpmatu erinevaid tuleviku hinnaga.

Eesmärgiga pakkuda analüüsi mitte panema 100 erinevat stsenaariumi, mis põhineb erinevate matemaatiliste mudelite, näiteks Fibonacci järjestused ja Elliot lained ja anda võrdsed tõenäosust kõigi stsenaariumite teoks, lisaks kohutavalt lai hind ennustus. Analüütikud peaksid, millised stsenaariumi nad usuvad on kõige tõenäolisemalt juhtuda pärast nad võtavad arvesse viimase turuinfo ja valdav suhtumine kogukonnas. Lisaks peaksime aru tõenäoliselt tulevikus liikumist suundumusi, vaid pigem konkreetsete prognoose hindadega.

Niisiis, kõik me saame öelda hiljutise languse Bitcoin hind on selline: Dell avaldas survet hindade süstides plahvatuse müüa maht turule ja hind langes $ 620 kuni $ 600. Mingil põhjusel see hinnalangus põhjustas müüa; Bitcoin hind on läinud hästi alla $ 600 ja on praegu $ 568,74 (seisuga 00:45 EST 31. Juuli 2014). Me peame võtma arvesse asjaolu, et Silk Road oksjon laenatud palju survet hindu, surudes seda arvesse $ 640s ja sisseelamisega $ 620 vahemikus. Tundub, nagu oleks müüa põhjustatud Dell esialgne müük on tühjenenud hindu kasvu põhjustas Silk Road oksjon. Kui eelnevalt oksjonil hinnatase on jäänud samaks, siis võiks eeldada, et hind langeb kogu tee alla eelnevalt oksjoni taset ja seejärel siluge välja, ootab järgmise turule minnes sündmus. Siiski on äärmiselt ebatõenäoline, et hinnatase on jäänud samaks see pikk, et palju saab kinnitada jälgides müüa, mis on pooleli. Seetõttu on tõesti kuidagi ennustada, mis tahes täpsusega, kui Bitcoin hind peatub kuuluva ainult aeg näitab meile, kus survet saab helgemaks. Hind jätkab kõikuda, kui ta on teinud, kuni see jõuab punkti, kus piisavalt üksikisikute hindavad Bitcoin rohkem kui nad fiat valuuta. Sel hetkel, inimesed hakkavad ostmine, lootes saada kasu arbitraaži, mis süttivad teise hinnatõusu. See on muidugi eeldusel, et ei väga negatiivne uudis veelgi nihutab hinnangute vahel nüüd ja olenemata ajast hindu otsustab lamedamaks välja.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend