OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul | Estonian.lamareschale.org

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Hoiatus: See autori seisukohti ei vaateid CoinBrief.

Analüüsides analüütikute Analüüsides Bitcoin Hind

Hind Bitcoin langeb. Loomulikult inimesed tahavad teada, miks ja nii nad ootavad Bitcoinnews veebisaitide ja subreddits teavet. Nendel veebilehtedel on inimesi, kes väidavad, et Bitcoin trend analüütikud; need inimesed vaadata graafikud Bitcoin hinnad teevad trend read ja seejärel kasutada neid trend read, püüdes ennustada tulevikku ja näha ette hagi Bitcoin harrastajatele. Aga need "analüüsib" on harva mõistliku ja on peaaegu kunagi täpne oma prognoose. See viimane voor hinnalangusi ei toonud mingeid muutusi sellesse kogukonda.

Kui hind hakkas kukkumise $ 630-650 seina, mis loodi eelmisel nädalal, ma nägin ühe konkreetse "analüüs", mis tegelikult ärritunud mind. Hind Bitcoin langenud alates $ 640s arvesse keskmise ja kõrge $ 630S jooksul timespan kahe days- kui ma õigesti mäletan. See inimene vaatas nädala pikkune hind graafikuid, väitis, et me olime allakäiguspiraali Hinnad-väites, et meil oleks naasta keskel $ 400 hind range- ja julgustas kõiki oma lugejaid, müümiseks, müüa! Ta ütles, et nad peaksid müüa kõike ja osta tagasi, kui hind leidnud korrusel, et nad saaksid kasu veelgi, kui hind läks tagasi üles. Allosas artikkel oli lahtiütlemine; ta märkis, et ta oli tugevalt investeerinud Bitcoin. Niisiis, ei ole vaja spekuleerida, miks ta tahtis igaüks müüa, mis tõstaks hindu alla veelgi! Kui me seda tagasi hinnaga umbes $ 400, palju inimesi oleks osta ja hind oleks tõusma veel kord, ja see mees oleks teinud suurt tulu oma investeeringuid. Ta peab olema päris sügav auk oma Bitcoin investeering, kui ta kasutab oma positsiooni "analüütik" teha katseid turgu manipuleerida oma kasuks. Jättes kõrvale puhtalt talumatult metoodika see mees kasutada oma analüüsi, ma šokeeritud, et inimene oleks nii unabashedly kuritarvitada oma positsiooni nagu kirjanik korralik suurusega Bitcoin kodulehel teha katse ikkagi suunas ta soovib. Mina isiklikult ei maksa mingit tähelepanu kõik need nn "analüütikud" Just seetõttu; väga vigane metoodika ja küsitav motiive kindlasti ei tee usaldusväärsed finantsnõu.

Bad ökonoomika ja intellektuaalse ebaaususe tuleb lõpetada, kui Bitcoin turuanalüüsi on saada õigustatud teabeallikas Bitcoin investorite ja harrastajatele. Enamik inimesi läbi nende suundumuste analüüs ignoreerida tuum tõekspidamiste üldise majandusliku teooria. Nad ei pea inimtegevus, põhjuslikkuse ja nende loogiline KOKKUVÕTE Tehes neid trend read ja laiendades neid kaugele tulevikku. Nad peamiselt kinni positivist filosoofia ökonoomika ja loota ainult statistilisi mudeleid ja valemeid, et ainult tekst piiridesse ühtlaselt pöörleva majanduse teoreetiline majanduslik riik, mille tingimused ei kanna kaal reaalses maailmas. Vestlesin tähtsust põhjuslikkuse eelmises articleand näitas, kuidas lihtne põhjuslikku seost inimese soov vaba aega ja esinemist suur riigipüha toodetud paar päeva seisva kauplemise kohta Bitcoin turgudel.

Loogilisem põhjus Bitcoin Hind Drop

Kuna ma olen teemal põhjuslikkuse ja selle koht majandusliku metoodika, lubage mul teile pakkuda oma arvamuse selle kohta, miks hind on langemas. Nägime tohutu tõus hinna Bitcoin kohe pärast teadet, Dish Network, et nad oleksid acceptingBitcoin elujõuline maksevahendeid oma teenuste eest. See hinnahüppeid kiirendatud juba loodud kasvutendents väärtus Bitcoin, mis toimus tänu püsivalt hea uudis Bitcoin kogukonnas. Nüüd võtkem seda teavet ja kohaldada seda uuemat sündmus, mis on näiliselt mitteseotud Bitcoin, tehes seda ma arvan, et me saada mõned väärtuslikku teavet põhjuste kohta praegu vähenemas hind Bitcoin. Viimase kahe või kolme päeva uudiseid on katab kiiresti vähenemas olukord Iraagis. Väga radikaalne võsu Al-Qaeda on pildistatud mitu linnad Iraagis ja on väidetavalt kinni panemas Bagdadi. Vastuseks sellele aktiivsus, President Obama teatas, et võttes USA sõjaväe tagasi Iraaki tõrjuma need mässulised ei tule kõne allagi. Aktsiaturg reageeris väga negatiivselt see uudis; täna (12. Juuni 2014), Dow Jones Industrial sulgeda 109,7 punkti. Nüüd, kus see teave meeles, saame vaadata olulist vähenemist hind Bitcoin veidi rohkem selgust. Tundub, nagu oleks Bitcoin turgudel on kõikuv samaaegselt koos aktsiaturg, mis tavaliselt ei juhtu. Sellest võime järeldada, et Dish teadet tõi mõnel mainstream aktsiaturg mängijad, ja nüüd nad müüvad bitcoins nagu nad müüvad varud. Kombineeri et tugipunkti hiljutise hirm üle Ghash.io tulevad lähedal saavutada 51% ülessulamise võim ja saame päris mõistlik hüpotees põhjus langevad Bitcoin hind, mis on juhtunud viimastel päevadel.

Ma ei ütle, et ei ole üksikisikute seal, kes töötab heli metoodika kui läbiviimise trend analüüsid, ma lihtsalt ei ole näinud ühtegi veel. Ma pole kunagi näinud kedagi piisavalt tööle mõistlikku majanduslikku mõtlemist, kui nad kavandavad oma trend read, nad lihtsalt joosta mõned numbrid tõmmata joon diagrammi ja teha prognoos pikemas perspektiivis põhineb eeldusel, et kõik tegurid, mis määravad hind Bitcoin jääb võrdseks. Bitcoin kogukond võiks kindlasti kasutada annuses professionaalsus ja heli, loogiline majandusteooria. Muidugi, mees rääkisin selles artiklis on õige seni, hind Bitcoin kahaneb endiselt kui writing neid viimaseid sõnu. Aga see ei vabasta teda valusalt ekslik metoodika oma analüüsi; katkise kella on veel õigus kaks korda päevas. Ei ole Telling, kui see hinnalangus peatub. Usun, et hind lamedamaks välja kui kõik mainstream ettevõtjad, kes tuli, sest Dish väljakuulutamist stop müük ja uudised rahuneb Iraagi. Plus, kui üks meie kirjanikud ütles, tundub ebatõenäoline, et 51% rünnaku toimub isegi kui Ghash ei saavutada 51% ülessulamise võimsus. Per tegelikkust põhjuslikke seoseid, lenduvate poliitilise ja majandusliku kliima toodab lenduvate kõikumisi väärtus midagi kaubelda, see on väga väärtuslik õppetund Bitcoin kogukond peaks neelavad ja kaaluda läbi analüüsida suundumusi tulevikus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd