Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

See on ohutu öelda, et pärast Siiditee oksjon on lõppenud millel on mis tahes mõju Bitcoin hind, olgu see siis negatiivne või positiivne. Alates minu lastprice analüüsi Bitcoinprice on esinenud külili meetmeid. Peatudes vahemikus $ 610 ja kõrge $ 630S, tundub, et hind tõenäoliselt ei lähe alla $ 600 niikaua turgudel ööbida tasuta negatiivne uudis, mis kinnitavad täiendavalt mu eelaimus, et Silk Road oksjon aitas luua uusi lühiajalisi trend madal $ 600s. Alates sellest hetkest, ma usun, et Bitcoin hind jääb suhteliselt stabiilne, üksikisikute turgudel kellel oma investeeringute ootuses hea uudis.

Vähene Major Uudised Tähendab Flat Bitcoin Hind Aktiivsus.

Alates mürgel on Bitcoin kogukonna üle Silk Road oksjon on vaibunud, uudised on olnud suhteliselt vaikne niipalju kui Bitcoin on mures. Ei ole suuri, mitte-Bitcoin seotud ettevõtted on teatanud kavatsuste vastu digitaalse valuuta elujõuline maksevahend. Samuti on kaugemale aruanded valitsused või mittetulundusametitele selles, kas Bitcoin tuleb aktsepteerida või keelatud. Kokkuvõttes viimase 2 või nii nädalat on olnud väga rahulik Bitcoin kogukonnas.

Muidugi, kogukond positivist Bitcoin hind analüütikud pidevalt tulemas looduses prognoose tuleviku hinna trajektoore. Üks üksikute eelkõige Euroopa bitcoinmarkets subreddit hiljuti märkis väike muhke hinna, mis eelneb suur Bitcoin "mullid" ja viitas väike kühm, mis oli pooleli aja 9 päeva tagasi. Otsustades põhineb üksnes selle pigem tähtsusetu muhke Bitcoin hind, selle isiku spekuleerinud, et me ei näe suurt hinnatõusu lähinädalatel. Väga ebatõenäoline, kui mõned suured uudised tabab kogukond kütuste ostu pidutsema. Seda tüüpi diagrammi vaadates ja kuju-võrrelda ongi pärineb nakkuma positivist metoodika, kui nad püüavad analüüsida Bitcoin hind. Ainult töödeldes hinnamuutusi tagajärjel inimtegevus suudame selgitada põhjus nendele muutustele ja ehitada täpne portree, mida tulevikus Bitcoin hind nägema. Analüütikud tuleks vaadates hind graafikuid ja seejärel siis uudis, et mõista, kui hind läheb, mitte vaadates hind graafikuid ja siis võrrelda seda graafikuid eelmisel aastal.

Palju tõenäolisem trajektoori Bitcoin hind meenutavad järkjärgulist suurendamist, mis on kestnud alates mai algusest. Seega hind graafikuid laskumist hilja 2014. Nägema järkjärgulist kaldega mitte raketi Kuule. Bullish prognoos siiski, kuid veidi pettumust meile hardcore Bitcoin harrastajatele. Kuid me ei tohi välistada võimalust mingi suur uudis saavutanud oma tee kogukonnas. Sellisel juhul Bitcoin hind oleks kindlasti tõusma, kuigi kas kõrgused saavutatud selle hinnaga hüpata püsima on ebakindel. Näiteks Silk Road oksjon põhjustas olulist suurendamist Bitcoin hind, kuid põnevust vaibunud hind hakkas langema ja elama praegusel tasemel.

Nagu öeldud, tundub, nagu oleks Bitcoin hind jääma $ 600- $ 640 vahemikus, kui see tuulevaikus märkimisväärne uudis püsib. Ma ütlen seda, sest tehingute maht on vähenenud pidevalt ajast juuli alguses. See vähenemine tähendab suurenemist summas bitcoins hoitakse, mis selgitab külili tegevuse oleme näinud lõpust alates Siiditee oksjon. Kuna inimesed hoiavad ära nii ostmine ja müümine, tundub tõenäoline, et turg on ennetada mõned suured uudised, positiivne või negatiivne. Nad on hoidudes tehes olulisi summa kauplemise kardavad kaotada läbi kas müües vahetult enne laine hea uudis või osta enne laine negatiivne uudis.

Mis see võiks uudis olla? Me loodame, et see saab olema positiivne uudis muidugi, ja hiljuti Müntide Brief intervjuu Josh Garza, tegevjuht GAW kaevurite vihjanud mõned väga, väga hea uudis silmapiiril. Tegevjuht märkis, et firma on töötanud midagi suurt, mille üksikasjad jäävad privaatseks. Projekti Prime vastavalt Josh Garza, revolutsioonilisel kuidas inimesed vaadata krüptopulk valuutas. Nii et kui see projekt läheb avalik, loodetavasti näeme suure kasumiga Bitcoin hind.

"Nagu kus GAW läheb tulevikus võin ütlevad on hoida oma silmad valvel Project peaminister. Minu huuled on suletud, välja arvatud öelda, et see läheb murrangulisi kuidas inimesed mõtlevad cryptocurrencies. "

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid