Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Coindesk teatab, et Tim Draper, riskikapitalist, "isa" VC Adam Draper ja tegevjuht VC firma, Draper Fisher Jurvetson, on võitja kõik 30 tuhat bitcoinsthat olid Kättesaadav Siiditee Bitcoin oksjon. See börsiteade toimus Medium postitajateks Kalifornia Bitcoin kauplemise ja ladustamise ettevõte, Vaurum. Coindesk märkida, et Draper nimetati investor ettevõtte $ 4 miljonit stardiraha ringi mais.

Vaurum tegevjuht, Avish Bhama, teatas ka blogipostituse Tim Draper kavatseb partner Vaurum ja kasutada bitcoins võitis oksjoni, et aidata saada Bitcoin arenevatel turgudel nõrga valuutaga.

Alates Tim Draper:

"Tänu Vaurum ja äsja soetatud Bitcoin eeldame, et oleks võimalik luua uusi teenuseid, mida saab pakkuda likviidsust ja usaldust turgudel, mis on halvab nõrk valuuta."

See plaan süstida Bitcoin likviidsuse arenevatel turgudel nõrk valuutade läheb mööda ka Bitcoin potentsiaali teha globaalse remittancemarket palju tõhusam ja odavam. Kuigi see ei ole heategevust, nagu rahaülekanded tihti, see võib aidata töötajatel nendes arengumaades tõstke ise vaesusest välja. Kuna nad ei pea tegelema valuutade valdab väga madal ostujõud, ja selle asemel võiks kasutada raha, mis on järk-järgult hindavatele väärtus, nad ei oleks nii raske on aeg muutub jõukas tekkivate turgude kus inimesed sageli võitlus rahaliselt.

Otsesissepritsega kohta Bitcoin arvesse areneva turumajandusega on positiivne kõrvalmõju Draper ja Vaurum projekti, kuid süsti oleks ka lihtsam rikkad ettevõtete investeerida need arenevad turud. Selline investeering väljakujunenud ettevõtete oleks kohe suurendada töökohtade saadaval arenevatel turgudel ning aitaks tõsta inimeste vaesusest. Niisiis, see likviidsuse projekti Vaurum ja Tim Draper hakkavad tööle koos Draper oksjonil võit aitab kindlasti kaldal turgude amortiseerunud valuutade või see võib hüpata-start protsessi, kus neid amortiseeritakse valuutad replacedby Bitcoin täielikult.

Mida see teadaanne tähendab, et Bitcoin Hind?

Kohene mõju oksjoni kohta Bitcoin Hind

The Silk Road oksjon ise on olnud oluline mõju Bitcoin hind, samuti teadet, et üks inimene oli võitnud kõik bitcoins oksjonil. Järgides ennustus tegin eelmises analüüsi hind mõningane allapoole kõrvalekalle $ 580- $ 590 külili trend ja kukkus $ 560S tõttu paanikat müügi eel enampakkumise. Siis päeval enampakkumise hind tõmmatakse uuesti ülespoole ja murdis $ 600, vastupidiselt ennustus ajama Citigroup. Pärast enampakkumise kaotajad hakkas avalike teadaannete, avalikustades oma bids- mis olid kõik alla turuhinna, mis näitab, et võitja tõenäoliselt pakkuda või üle turul taskukohane Bitcoin hind algab liigub ülespoole veel kord. Teisipäeval, 1. Juulist USA ülemjuhatajat teatas, et üks inimene oli võitnud kõik 30 tuhat Bitcoins; turg reageeris sellele uudis lükates Bitcoin hind $ 650, ja isegi flirtis $ 660. Ööl juuli 1stthe Bitcoin hind langes ja tiirles ümber $ 640, tõenäoliselt seetõttu, et kohest põnevust oksjoni kandis maha. Lõpuks täna hommikul (2. Juuli), Vaurum teatas, et Tim Draper oli võitja Silk Road bitcoins ja et ta oleks koostööd firma süstida Bitcoin arenevatel turgudel. Bitcoin hind siis läks tagasi kuni $ 650 vahemikus, mis minu arvates on selle tulemusena teadet Vaurum.

Kus neid Bitcoin Hind minna siit?

Nüüd, kui oksjon on lõppenud, Bitcoin hind on määratud tagasi oma normaalse tegevuse, mis määratakse kindlaks päev-päevalt äritegevuse ja päevauudised. Kuigi paljud trend "analüütikud", kes kasutavad positivist metoodika ja on õige ainult siis, kui nad saavad õnnelikud, vaatame saavutatud edu hinna tõttu elevust oksjon ja luua uus tõusulaine, mis tõenäoliselt seada maa Kuul. Siiski ei saa me unustada, kui tõsi trend seisneb ja kuidas see loodi. Enne USA ülemjuhatajat teatas oksjonil Siiditee bitcoins on Bitcoin hind oli seatud järkjärgulist kasvutendentsi poolt püsivalt positiivne uudis tulevad välja Bitcoin kogukonnas. Teadaanne Siiditee oksjon tehtud ajutine kõrvalekalle, et trend, mis läks mõlemas suunas; paanika müüa viivad enampakkumise sõitis hinna alla paar päeva, siis põnevust ja häid uudiseid ajal ja pärast enampakkumise lükatakse hind varundada. Aga nagu põnevust üle oksjoni sureb maha, Bitcoin hind määrab käigus trendi, mis loodi mitu nädalat tagasi.

Kuna turul arveldab alla, Bitcoin hind leida uus põrand, mis minu arvates on kuskil vahemikus $ 600 ja $ 650. Nii on võimalik, et hind võib läbida väga kerge langus kuigi see uus põrand luuakse. Sealt hind jätkab pidevat kasvutendentsi. Jätkumist selles kasvutendents tugineb kõik asjad on võrdsed, muidugi. Midagi võib juhtuda, et tulevikus oleks murda väljakujunenud suundumus, ja on tõenäoline, et selline asi juhtub. Öeldes, mida see asi on võimatu teha, aga. Järgmine kõrvalekalle see trend võib olla negatiivne või positiivne, ja võib olla kas ajutine lahknemise või loomine täiesti uus trend. Kõik, mida saab siin ütles kindlalt, et nii kaua, kui praegustel tingimustel ei kao, tõusutrendi loodi nädalat tagasi jätkub. Kokkuvõttes on see võimalik, et Bitcoin hind võib naasta moon lähikuudel, lihtsalt võibolla mitte nii kiiresti või järsult positivistlikke "analüütikud" tõenäoliselt ennustada.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks