Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

 See autori arvamused ei pruugi kajastada Müntide Brief.

Bitcoin määruse Toetavad Andy Yee Google

 

Paar päeva tagasi, CoinDesk avaldas articlesummarizing tükk, mis oli avaldatud Internetis Policy Review Andy Yee analüütik Google'i Aasia-Vaikse ookeani divisjoni seoses Bitcoin määrus. CoinDesk artikkel ette põhijoontes Yee argumendid, ning tingimusel link algse artikli Internetis Policy Review veebilehel. Kuna mul on selline suur huvi ökonoomika Bitcoin määrus-, mis tuleneb minu huvi ja uuring majanduse üldise-ma võtsin aega, et lugeda Yee esialgne articlein tervikuna.

Oma artiklis Yee võtab Absoluutselt pro-valitsuse anti-vaba turu seisukohta Bitcoin määrus. Kuid Yee soovitatud lähenemisega oli väga intrigeeriv ja palju erine teistest määrus ettepaneku arenenud siiani. Vaatamata oma värske perspektiivi vaieldav punkt arutelu Bitcoin kogukonna artikli juurde Google analüütik on lõpuks väär. Kiht teooria Internet määrus, mis lühikokkuvõte, on kahtlemata huvitav, kuid see ei saa kohaldada Bitcoin, digitaalse valuuta tegutseb midagi nagu jäik ja väga tsentraliseeritud iseloomu Internetis. Lisaks on võimalik, et Interneti arengu ja muutub üha detsentraliseeritud-juurdepääsu Internetile ilma eelneva tsentraliseeritud pakkuja-see kiht teooria Internet valitsemise ka enam ei kehti internetti.

Yee ülim punkt oli, et valitsused peaksid reguleerima iga aspekti Bitcoin, mis on pistmist mittetulunduslik äri või midagi, mis hõlmab tegelevad kliendid või pakkudes neile hea või teenust. Ainus aspekt Bitcoin majanduse, mis peaks jääma vabadus on arengu pool, üksikisikud ja rühmad, ehitada asju peal Bitcoin protokolli. Yee uskusid, et kui sa seotud kogu majanduse maha piiravaid Bitcoin määrus, välja arvatud väike sektoris, mis teeb taskud ja parandab vead protokollis, oleksime saavutada täiuslik tasakaal potentsiaali vallandamisel Bitcoin ja hoolitsedes see ei ole liiga häiriv. On selge, Yee ei mõista sihtotstarvet Bitcoin.

Kihi Theory interneti valitsemise

Ja selle rakendamine Bitcoin määruse

 

Andy Yee töötas teooria Internet valitsemise arenenud 2004. Aastal Notre Dame Law Review tükis Lawrence B. Solum ja Minn Chung. See teooria lõhub Internet jaguneb 6 erinevat kihti, hiljem lihtsustatud-2012-arvestada 4 kihti. 4 kihti lihtsustatud mudelit on järgmised:

 1.  Füüsiline kiht: riistvara tööks vajaliku Interneti-protokolli
 2. Link / IP / Transport kiht: loogiline alus Interneti-rakendused; see kiht on koht, kus tegelik programmide websties jne Internetis on ehitatud, on vundament Internet

  Rakenduse kiht: see kiht on koht, kus tehakse programmi edastatakse informatsiooni kogu programmide see kiht.

  Sisu kiht: see kiht on koht, kus Interneti kasutajad vaadata teavet taotluse kiht ja tarbida.

See teooria leiab, et ainus kihid Internet, mida tuleks reguleerida on taotluse kiht ja sisukihi, nende kahe nivoo Internet on kus kuritegevus toimub. Link kiht saab jälile isik või grupp inimesi, kellel on kujunenud pahatahtliku programmi ja levitatakse seda Rakenduse kiht, mis siis kannatada inimesed sisukihi. Ei ole vaja, aga reguleerida link layer endaga, et takistaks innovatsiooni ja aeglustada kasulik kasv Internet.

Rakendades seda teooriat Bitcion Yee tulid järgmised kihid ja vastava poliitika soovitus:

  Loogiline kiht: see kiht on Bitcoin protokollile. Yee ütleb, et Bitcoin protokoll on kõige elementaarsem tase Bitcoin tehnoloogia; kõik krüptopulk valuuta tehnoloogiate ehitatud otse peal Bitcoin protokolli kohaselt Yee.

  Teave kiht: see kiht on koht, kus kõik Bitcoin toodete ja teenuste osutamine ja levitatakse Interneti kaudu. See kiht on koht, kus vahetusi ja rahakoti jaoks on olemas, mis Yee viitab kui "väravavahtideks" kohta Bitcoin

  Kasutaja kiht: see kiht on koht, kus Bitcoin kasutajad olemas. Inimesed selles kihis on vahetada klientidele, inimesed, kes alla rahakotid või kasutada Internetis rahakotid jne

Sarnaselt kiht teooria Interneti valitsemine Yee järeldab oma artiklis, öeldes, et kasutaja ja teabekihid Bitcoin tuleks reguleerida, et vältida ettevõtteid petmises klientidele või takistada narkokaubanduse, terrorismi rahastamise või muu ebaseadusliku tegevusega. Loogiline kiht peaks olema tasuta ja reguleerimata, kuigi, sest piirangud oleks nagu oleksid nad koos Internet, lämmatada arengut kasulik rakenduste Bitcoin protokolli ja stunt kasvu ja üldiselt paremat tehnoloogiat. Loogiline kiht võib jääda reguleerimata ja veel seda, et ametiasutused tabada kurjategijad, sest Bitcoin on blockchainis avaliku pearaamatu. Sarnaselt interneti link layer, kriminaalse tegevuse saab taandada üksikisikutele blockchain analüüsi.

Siin on mõned tõsised, valesti ideid töötavad Yee siin, nii võtame pilk neile.

Ekslikult ROLLIMÄNGUD Bitcoin ja Blockchain Koos

Monoliitse Technology

Yee on ekslikult töödeldud Bitcoin ja blockchain tehnoloogia üks lahutamatus üksus. Käsitledes Bitcoin ja blockchain ühe tehnoloogia, Yee valelikult väidab, et kõik blockchain põhinev tehnoloogia on ehitatud otse peal Bitcoin protokolli. See tähendaks, et Litecoin, Dogecoin, Darkcoin, ja kõik muud altcoins jagavad sama blockchain nagu Bitcoin. Igaüks mis tahes tegeliku teadmisi, kuidas Bitcoin toimib kohe näha absurdne Yee avaldust.

Bitcoin ja blockchain on kaks täiesti erinevat asja; blockchain on tehnoloogia iseenesest, sõltumatu Bitcoin. Bitcoin on vaid blockchain põhinev valuuta, üks välja mitusada. Ei ole olemas ühte blockchain et kõik sellega seotud projektide ehitatud upon-seal on nii palju blockchains nagu on krüpto-valuutades.

Lisaks on praegu projekte tööd, mille eesmärk on teha tehinguid blockchain-põhiste rakenduste täiesti anonüümne, hermeetilised blockchain analüüsi. Kaks neist projektidest on DarkWalletand DarkCoin. DarkWallet rakendab makske segamise et tehinguid ei saa täpselt kindlaks määratud individuaalne. DarkCoin võimaldab kasutajatel saata makseid üksteise ohustamata oma privaatsuse pärast blockchain. Kuidas valitsus suutma kasutada blockchain jälgida kurjategijate alla need rakendused? Nad ei saa seda teha, nii et neid oleks võimalik keelata rakenduste otse, minnes vastu Yee poliitika ettepanekut.

See ekslik lähenemine blockchain viinud Yee öelda, et tegelik väärtus Bitcoinis mitte selle rahaline mõju, vaid see on arendajatele, et Bitcoin protokoll toimib. Kuid see väide on täiesti vale; tegelikku väärtust Bitcoin on tõepoolest rahapoliitikast mõju, sest see on see, mida Bitcoin on valuuta. Selle protsessi arendamine Bitcoin, Satoshi loonud blockchain, mis on tegelik krüpto arendajatele. Aga see tähendab, et ei ole olemas ühte blockchain ühe kihtide kogum, mida saab reguleerida. Yee kogu kihi teooria Bitcoin laguneb siinkohal, kogu see argument põhineb eeldusel, et on olemas ainult üks blockchain kust kõik krüpto-projektide kevadel. Tegelikult on lõputu hulk blockchains ja seeläbi lõpmatu komplekti "kihid." Ma ei tea, kuidas Yee läheks umbes reguleerivad lõpmatu arv Internets, sest see on sisuliselt mida ta soovitab, et valitsused pistmist blockchain tehnoloogiat.

Me anname Andy kasuks kahtlust, kuigi, sest ta on ilmselt teadlikud erinevate altcoins ja muud blockchain projekte, mis on olemas väljaspool Bitcoin ökosüsteemi. Aga kui see on nii, siis ta ilmselt ei tohiks olla tegemist poliitika ettepanekuid valitsused selle kohta, kuidas nad peaksid reguleerima blockchain.

Olemasolu Bitcoin "Väravahoidjad" on ajutine

 

Aga isegi kui see oli väärt reguleerida väravavahid, oleks lõpuks muutunud võimatuks kalduvuse tõttu kõike, mis on seotud Bitcoin saada detsentraliseeritud. Näiteks detsentraliseeritud Bitcoin vahetamist, ilma keskse haldusasutuse, on juba olemas ja inimesed on uute ja parandada need samuti. Kuidas valitsus reguleerida väravavahid kui iga inimene vahetamist on kontrollfunktsioon? Vastus sellele küsimusele on piirata, kellel on juurdepääs blockchain, kuid kas see ei riku põhimõtteid kihi teooria Bitcoin valitsemise?

Veelgi enam, isegi kihi teooria Interneti valitsemise inspiratsiooni Yee artikkel, muutub üha väiksem tähtsus kui Internet muutub detsentraliseeritud. Jällegi, kuidas valitsus reguleerida väravavahid kui iga Interneti kasutaja on kontrollfunktsioon? Ainus vastus sellele küsimusele on luua tohutu järelevalve-politsei riik, mis suudab asju, mis on palju hullem kui midagi NSA on teinud minevikus. Loodetavasti Andy Yee ei toeta sellist valitsus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse