Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid | Estonian.lamareschale.org

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Hiljutise kõrge profiiliga kompromisse ja hacks on Bitcoin ökosüsteemi Bitcoin walletsecurity saanud ülimalt oluline. Me peame tagama, et meie rahakotis pole vastastikused doored ja ei ole tundlikud häkkerid.

Lisaks sellele on enamik sa tead, et kui bitcoins saadetakse nad ei saa taastada. See muudab arusaamist Bitcoin julgeoleku prioriteet. Kuna Bitcoin networkallows üksiku olema vähemalt mõnevõrra anonüümne häkkerid tunduvad kindlam tunne, ja seega rohkem ja rohkem häkkerite pöörduvad varastamine bitcoins.

5 sammud, et kaitsta oma Bitcoin Wallet

Siin on mõned lihtsad nõuanded, mida saate rakendada, et muuta oma Bitcoinwallet turvaline, ja parandada oma Bitcoin turvalisuse harjumused:

Krüptida Bitcoin Wallet

Krüptimine oma rahakoti on väga kasulik. Aastal Bitcoin tuum klient, navigeerida seaded ja seejärel klõpsake krüptida rahakott. Sisestage parool ja veenduge, et see on väga tugev. Siin on mõned nõuanded, mis aitavad teil tulla turvaline parool:

  • Kasutage parooli generaator, see protsess on täiesti juhuslik ja teie bitcoins ei sattuda jõuvõtete katseid.
  • Ei sisalda mingeid isiklikke andmeid parool; näiteks oma sünnikuupäeva, nime jne
  • Proovige teha parooli segu suurtähed, väiketähed, numbrid ja sümbolid.
  • Proovige teha parooli nii kaua kui võimalik.
  • Tee paar füüsilised koopiad oma Bitcoin rahakoti parooli, ja panna neid ohutu kohtades. Näiteks kirjutada alla ja peita kuhugi, et see on ohutu, siis pidage meeles, kuid teised ei vaata. Samuti saate kasutada arvutit, mis ei ole ühendatud internetti luua tekstifail, mis sisaldab oma parooli, siis krüptida, et tekstifaili erinev parool, et sa ei mäleta kergemini ja salvestada see mälupulk / põletada CD või DVD.

Eraldi Bitcoin Turvalisus Vali Multi Allkiri Bitcoin Wallet

See võib osutuda väga kasulik ettevõtetele juhtimine jagatud erinevate inimeste vahel. Isegi kui häkker avaneb juurdepääs rahakott ei ole veel võimalik varastada Bitcoins. Lihtsamalt öeldes, multi allkirja wallethas fikseeritud umbra võtmed, öelda "m" ja see nõuab "n" arv võtmed allkirjastatakse tagasivõtmist tuleb täita. See on tuntud ka kui "m" on "n" allkirjastamise. Nii saate luua teise takistus häkker ületamiseks, suurendades seega turvatase oma rahakoti.

Backup Teie Bitcoin Wallet regulaarselt

See on must ka ei juhtuks. Nagu lisatud turvameede, siis tuleb proovida ka laiali oma varukoopiaid üle erinevates kohtades. Kasutades turvalist Vault on samuti soovitatav. Säilitamine varukoopiaid Internetis ei ole soovitatav, kuna nad on altid erinevate ohtude eest. Kui te otsustate salvestada neid võrgus, proovige kasutada online rahakott, mis pakub multi-sigwallets ja korralikult krüpteerib rahakotis.

Maksimaalse Bitcoin Turvalisus kasutada võrguühenduseta Rahakott või Bitcoin Külmhoone Rahakott

Mõned teist võivad kasutada bitcoins palju, mis tähendab, et sa tõenäoliselt teha tehinguid iga päev. Kui te hakkama suures mahus bitcoins, siis Bitcoin turvalisus on veelgi olulisem teile, ja see on soovitatav, et sa peaksid tegema vähemalt kaks eraldi rahakotid. Üks rahakott kasutatakse täita oma igapäevase tehingute ja teiste rahakoti on ühenduseta rahakott, mis tuleks kasutada külmhoone rahakott või kokkuhoiu rahakott, nii et oma raha on ohutu online ohtudele. Saate luua turvaline offline rahakoti järgides thistutorial Best Bitcoin rahakott.

Proovige Bitcoin Paper Rahakott

Paber rahakotid on kõige tõhusamad ja lihtne, hoidistamis- bitcoins. Kasutades paberi rahakotis, olete ohutu üha sagedus pahavara, viiruseid ja klahvilogijad, ja seega oma Bitcoin rahakott on ohutu neilt. Lisaks does not võta palju aega, et luua paber rahakott. Võite teha Bitcoin paberi rahakoti kaudu bitaddress.orgwhich on väga kiire, lihtne ja turvaline. Turvalisuse, saate isegi alla lähtekoodi nende github, mis on loetletud kodulehel, siis koostab ta arvutisse, mis ei ole ühendatud internetti, ja kasutada seda luua oma paber rahakott.

Üldiselt need vahva väike vihjeid, siis palju vähem haavatavad häkkerite ja pahavara.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud