Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Bitcoinis globaalselt suureks oma potentsiaali muuta suhtlemist globaalne kogukond. Aafrika, osa globaalne kogukond, on äärealade areneva Bitcoin arenguid - Bitcoin 2.0. Still, Bitcoin kogukond on veendunud, mida Bitcoin saab teha arengumaades.

Pärit Ida-Aafrika, Kenya, ma olen õnnelik, et olla osa alguses kasutuselevõtja Bitcoin kogukond siin Nairobi ja tunnistaja Bitcoin varase beebi samme.

Praegu seismilise osa Bitcoin idufirmade arengud ja uudised on tsentreeritud põhjapoolkeral - Europe, Kanada, Põhja-Ameerikas.. Nimelt on olnud Tuhoamisretki vähem arenenud turgudel - Filipiinid, Botswana, Kenya ja palju rohkem kohti!

Siin on mõned alustavatel Aafrika Bitcoin ruumi.

LÕUNA-AAFRIKA

# 8211; on üsna arenenud majanduse suhtes kõige Sahara kõrbest riikides. See tuli üllatusena Seega, kui PayFast, Lõuna-Aafrika tasumise töötleja, sai esimene töödelda Bitcoin makseid mandril! Takealot, internetikauplus SA, millele teadet ühe oma - "Super hea meel teatada, me aktsepteerime Bitcoin maksevahendina"

Lõuna-Aafrika Bitcoin Exchanges

Sest Bitcoin startida mainstream, see nõuab toetav infrastruktuur, et muuta see kättesaadavamaks ja laialdaselt vastu. Bitcoin Exchanges, mis pakuvad värav kauplemise fiat raha, mängivad olulist rolli!

Bit X on Bitcoin vahetada asub Lõuna-Aafrikas. Nad töötavad makse töötlejatele, PayFast võimaldada Bitcoin makseid. Pärast käivitamist Lõuna-Aafrikas, nad otsinud teiste Sub taguse Aafrika riikide - Namiibia

Amp; Kenya.

Ice 3 exchangeis teise vahetuse, et pakub Lõuna-Aafrika kaubanduse nii bitcoins & litecoins.

KEENIA

# 8211; on suureks häll mandri liikuva raha revolutsiooni ja on üldlevinud koos hüppelist ja digitaalse finantsalast kaasamist. Edu mobiilimaksed murdis psühholoogilise barjääri seotud salvestamiseks ja edastamiseks digitaalse väärtuse üle virtuaalsete võrgustike. See tohutu nihe on soodne ka Bitcoin edu Ida-Aafrikas.

* Mobile raha nagu Mpesa, on vormis digitaalse valuuta, mis on tsentraalselt välja, mis põhineb usaldusel võrgu ja 100% tagatud fiat raha 1: 1 suhe.

BitPesa

Kas Keenia põhineb startup mis töötab Bitcoin rahaülekannete teenuse mööda Suurbritannia Keenia koridoris. Veidi üle kuu tagasi, BitPesa'sservices käivitatud. Charlene Chen, Bitpesa COO, märkis "Oleme väga rahul omastamist oleme näinud pärast käivitamist meie beeta kohas. Teeme kavas laiendada oma teenuseid kogu Ida-Aafrika (Uganda, Tansaania ja Rwanda). "

BitPesa pakub 7% tasu vähendamise rahvusvahelise rahaülekande; traditsiooniliste mängijad piirkonnas - Western Union, pangad ja MoneyGram tasud ulatuvad 10% koguni 24%! Kindla 3% tasud, BitPesa loodab pakkuda konkurentsivõimelist lahendust Aafrika võõrtöötajate välismaal. Veelgi enam, nad saadavad raha otse saaja mobiiltelefoni rahakoti muudab koheselt kasutusvalmis! Kogu protsess võtab aega 20 minutit!

* Mind testimise teenuse hiljem sel nädalal koos sõbraga Ühendkuningriigis. Ma dokumenteerima protsessi -Vaata silma postitus, kui olete huvitatud.

TagPesa

TagPesais planeeritud rahaülekannete teenust ja krüpto valuuta kauplemise platvormi Lõuna-Sudaanis

Amp; Kenya. See oli rahastatud puhtalt bitcoins poolt Seedcoin, et Bitcoin startup inkubaator asub Hongkongi.

Asutaja, Nhial Majok on native Lõuna-Sudaani elavad ja töötavad Asutralia. Nhial on tsiteeritud öeldes: "Meie põhirõhk ülekandmiseks esimese tegevusaasta algab Lõuna-Sudaani kogukonna Austraalia - kes 2012. Aastal saadeti kokku AUD24.6Million dollarit ja maksta AUD2.4Million umbes tasud."

Ta kirjeldab oma kogemusi saates raha koju oma pere Western Unioni kaudu ja Dahabshiil kui suur motivaatoriks Bitcoin pakkuda konkurentsivõimelise tasu selles ruumis

Meeskond TagPesa öelda nad algama tegevust augustis-septembris.

GHANAis koduks ka mobiilse rahakoti uuendusi. Mobiilne raha teenuste pidanud sügava edu Ghana peaaegu emuleerivad edu Ida-Aafrikas. Ghan sarnaselt teiste piiril Aafrika majandus on võimendades mobiilne raha teenuseid pakkuma rahalist juurdepääsu ja teenuste unbanked.

Kitiwais startup Ghana et "aitab tavaline aafriklaste saata ja vastu võtta raha, odavalt ja koheselt kasutades Bitcoin tehnoloogia". Läbi nende teenuste ja veebilehel, Ghanaiansare võimalik teisendada Ghana Cedis arvesse Bitcoins. Suur rahaülekande ja finantsteenuste ettevõtted nagu PayPal ja Visa on mustas nimekirjas mitme Lääne-Aafrika riikides; takistab Keskmine aafriklasi tehinguid seaduslik äri võrgus. Ainult paar nädalat ei PayPal laiendada oma makseteenuste lisada Nigeeria näiteks.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist