Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price | Estonian.lamareschale.org

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

6. Detsembril 2014 CoinDesk avaldatud artikkel pealkirjaga "Kas Bitcoin hind kunagi stabiilne?" Selle artikli autor hõlmab küsimus Bitcoin pricevolatility, mis vastavalt "eksperdid" on ilmselt üks Bitcoin suurim takistusi mainstream vastuvõtmise. Autor esitas kaks võimalikku kursused hagi Bitcoin ühendus võib võtta püüdes stabiliseerida Bitcoin hind: turundus Bitcointo ette nõudluse ja laiendada kasutaja-base, või manipuleerida Bitcoin pakkumise. Suurem osa CoinDesk artikkel keskendub pakkumise poolel lahendusi, mis hõlmavad soovitusi Vitalik Buterin kohta Ethereum, Robert Sams-a "krüpto valuuta majanduse konsultant" -ja Tokyo-põhine majandus teadusasutus.

Käesolev artikkel püüab dekonstrueerida ettepanekuid Bitcoin pakkumise manipuleerimise ja näidata puudused, et sellised muudatused Bitcoin protokolli toodaks. Eessõna esitatud argumendid allpool, tahaksin teha selgeks, et ma ei halvustav CoinDesk ega autor eespool nimetatud artiklis. Minu kriitika on suunatud ainult suunas idee Bitcoin pakkumise manipuleerimise kui hind stabiilsusmehhanismi-the CoinDesk artikkel on lihtsalt minu allikas argumente inimesed loetletud eespool.

Inimesed ei hooli Bitcoin Supply Kuna marginaalkasu

 

Vitalik Buterin, asutaja Ethereumproject, usub, et kui Bitcoin supplyto stabiliseerida Bitcoin hind on võimalik ja soovitav, sest summa on sularaha ringluses mitte-küsimus inimestele, kes kasutavad valuuta:

Minu seisukoht on, et keegi hoolib pakkumise (kui palju inimesi isegi ei tea, kui palju USA dollarit on ringluses?). Inimesed ei hooli hind, nii stabiliseerida hind on tähtsam, ja mis nõuab võttes pakkumise olla reguleeritavad põhineb hind kaudu mõne mõõdik.

Korrata, Buterin usub, et Bitcoin toite saab manipuleerida, et stabiliseerida Bitcoin hind, sest suurust pakkumist ei mõjuta seda, kuidas inimesed vaadata ja kasutada Bitcoin või mis tahes valuutas, et asi. Nad siiski võtta Bitcoin hind formuleerimisel arvesse nende arvamusi digitaalse valuuta, nii et luua stabiilne ostujõudu jaoks Bitcoin tooks rohkem inimesi turule.

On oluline viga põhjendusi Buterin põhjendusi lisades pakkumise korrigeerimise mehhanism, et Bitcoin protokoll, kuigi. Hind hea midagi head, olgu see uudne Hely või ülemaailmne valuuta-on otsene seos pakkumise, et hea, sest marginaalkasu. Teiste sõnadega, Bitcoin hind ja selle pakkumise on omavahel seotud, sest inimesed tegelikult teha hoolivad Bitcoin pakkumise.

Ei ole matemaatilise võrrandi või maagiline jõud, mis määrab Bitcoin hind põhineb selle pakkumise. Ei ole midagi, mis ütleb, "suurendada rahapakkumist X% alati viia Y% vähenemine Bitcoin hind." Pigem Suhete Bitcoin hind on koos pakkumise põhineb kuidas muutused pakkumise mõjutavad nõudlust, mis omakorda on ainult määratud subjektiivsed hinnangud üksikute turuosaliste. See majanduslik Iseenesestmõistetavust tuleneb seaduste marginaalkasu, mis sätestab, et väärtus marginaalse ühiku kauba määratakse kõrgeim, subjektiivselt hinnatud utiliit, mis tuleb saamata, kui see marginaalne üksus on kadunud.

Panna marginaalkasu Lihtsamalt öeldes, inimestel on lõpmatu nõudmisi ja piiratud ressursid, millega nad saavad rahuldada oma nõudmisi. Sellest järeldub, siis, et mitte kõik mehe nõudmisi saab täidetud ja iga inimene peab eraldama oma nappide ressursside suunas rahulolu soovidele, mis on kõige pakilisem teda / teda. Seega, kui John on $ 10, ta kasutab esimese dollar osta toitu ja juua, teine ​​dollar läheb suunas peavarju kolmas riiete jne, kuni kõige pakilisemad nõudlus, mida ei rahuldata kümnenda dollar on soov hiljemalt videomäng. Kui John kaotab $ 1, siis ta ainult saaks rahuldada tema üheksas kõige pakilisem nõudluse ja loobuma ostu videomängu. Teiselt poolt, kui John kasum $ 1, saab ta osta veel üks asi, mis on vähem väärtuslik temale kui videomäng. Sisuliselt rohkem raha, mis on saadaval majanduses, seda vähem inimesed hindavad seda ja nad ostavad rohkem asju, mis tõstab hindu ja vähendab raha ostujõudu. Vastupidine on tõsi ka, seda vähem raha majanduses, seda rohkem väärtuslikke see muutub, ja sa osta vähem asju, mis suurendab raha ostujõud.

Seega arusaam, et keegi ei hooli raha pakkumine on lihtsalt põhjendamatu. Buterin ekslikult tähelepanuta nõudluse poolel, kui ta esines avaldusega, et keegi hoolib rahapakkumist. Asjaolu, et kogus ringluses oleva raha ei ole otseühendust ostujõudu ja valuutakursi valuuta kõnealuse tähendab, et seaduse marginaalkasu peab olema tõene ja inimesed teevad tõepoolest ressursipakkumine arvesse nende väärtust, isegi kui see ei ole alati pimestavalt ilmne. Kui nad seda ei tee, siis muutus pakkumise Bitcoin-või mis tahes muu valuuta-oleks mingit mõju ostujõudu üldse, ja meetod pakkumise manipuleerimine oleks täiesti kasutu stabiliseerimise eesmärgil.

Bitcoin Supply manipuleerimine Ei Stabiliseerige Bitcoin Hind, kuid see loob Stabiilne Bitcoin Inflatsioon

Kuna suhet Bitcoinsupply ja hind sõltuvad subjektiivne väärtust, see on ka tõsi, et see on võimatu täpselt mõõta mõju mis tahes muudatustest pakkumise on aasta Bitcoin hind. Hinnangute saa olla kardinaalselt mõõta, ja nad ei muutu samamoodi iga eksemplar pakkumise muutusi. Seetõttu laiendamise või kokkutõmbumine Bitcoin pakkumise toodaks muutus hinnanguid, mis on kas puudu jääb hinnasihi või ületada seda. Lisaks esialgne positiivne või negatiivne nihe hinnangute võiks toota ahelreaktsiooni mille hind jookseb palju madalamad või kasvab kontrollimatult palju kõrgemad soovitav tase määrati matemaatilisi arvutusi. Need ahelreaktsiooni ja nende tulemusena büstid ja poomid aitaks kaasa ainult suurendada Bitcoin hindade kõikumise, mitte seda stabiliseerida.

Lisaks Konjunktuuriinstituut, Tokyo põhineb majandusliku mõttekoda, admittedthat nende kavandatud mehhanismid, mis reguleerivad Bitcoin pakkumise ei sisaldanud viis sõlmima pakkumise, siis võib ainult laiendada. Ilma viis vähendada pakkumise, Bitcoin oleks pidevalt täituvad ja oleks kunagi olla tõeliselt stabiilne.

Niisiis, kuidas võiks programm vähendada Bitcoin pakkumise? Kuna puudub keskne väljaandja Bitcoin on kunagi ajahetkel, kus rahaühikud ei kuulu eraisikule. Seega see pakkumise reguleerimise mehhanism oleks eemaldada bitcoins üksikute rahakotid, et vähendada pakkumise. Aga kas see meetod ei tundu jubedalt sarnased meetmed, mida Küpros, kus valitsus eemaldatud vahendite pangakontodelt oma kodanike ilma nende nõusolekuta? Paljud kodanikud Küpros pöördus Bitcoin kindlustada oma rikkuse selle aja jooksul; nüüd irooniliselt, inimesed sees Bitcoin kogukonna esitame lisaks protokoll, mis laiendaks Bitcoin pakkumise, samas kui vaid saaksid sõlmida lepingu pakkumise raha varastamine Bitcoin kasutajad! Ja kuna hinnatasemed muutuvad pidevalt, ja Bitcoin pakkumine oleks pidevalt kahaneb ja kasvab sammu väärtusteks, igaüks oleks pidev oht, et nende bitcoins võtta neilt pakkumise reguleerimise mehhanism. Kindlasti keegi ei saa mõistlikult oodata, et inimesed jätkavad-või isegi alustada tarbivate Bitcoin kui on olemas võimalus, et nende bitcoins saab koheselt eemaldada oma taskud ja hävitatakse igal ajal ilma ette hoiatamata. Seonduvat ebakindlust selline skeem oleks ületab kaugelt tahes ebakindlus tingitud kõikuva Bitcoin hind.

Ainus võimalus stabiliseerimise, mis on jäänud, siis on pidevat tõusu Bitcoin pakkumise. Sisuliselt see pakkumise reguleerimise lisaks Bitcoin protokolli oleks kasutada inflatsiooni ainsa toimivate pakkumise manipuleerimise. Aga kuidas oleks Bitcoin olla erinev fiat valuuta sel hetkel? Mida vahe olema vahemikus USA dollar, mis odavnes 2% aastas ja Bitcoin et odavnes 2% aastas? Oli Bitcoin ei loodud vastand inflatsiooniline pangandussüsteemi? Usun, et see oleks väga raske Koguda toetust Bitcoin kogukonna projekt, mis oleks pidevalt devalveerida digitaalse valuuta. Lisaks pidevalt täispumbatud Bitcoin pakkumise või vähemalt üks, mis muudab ajakava Bitcoin loomist, mis on seatud, kuna see loomisest, ei oleks stabiliseerumise viisil, et "eksperdid" on CoinDesk artikkel tähendab seda. Selle asemel oleks stabiliseerumine, et Bitcoin hind oleks alustama stabiilne langus; mitte säilitada stabiilne ostujõudu, oleks ebakindel amortisatsiooni et Bitcoin kasutajad peavad püüda kaasata nende ootusi ja hinnanguid tulevikus.

Kokkuvõte - Bitcoin manipuleerimine oleks kahjulik

Nagu näeme, raskustest süsteemi rakendamisega reguleerinud Bitcoin pakkumise oleks tohutu, ja kasu oleks tähtsusetu, kui üldse olemas üldse. Nagu öeldud, tundub palju otstarbekas teha ei muudeta Bitcoin pakkumise ja võimaldada turu kulgema. Bitcoin on ainult lenduvate sest selle turg on nii väike; hinnakõikumised saab käivitatud meetmete ühe üksikisiku mõõdukalt rikkuse. Nagu Bitcoin kasutajate baasi kasvab orgaaniliselt inimeste arv kaasa hinnakõikumistelt kaudu osta bitcoins või müüvad neid, kasvab, ja ühe inimese hinnangud on palju väiksem mõju kui nad nüüd. Bitcoin hindade kõikumise siis muutunud stabiilsemaks, mis julgustab rohkem inimesi investeerima, suurendades seeläbi kasutaja baasi ja edasist langetamist volatiilsust. See positiivne tagasiside silmuse on kõik Bitcoin vaja vabaneda oma loodusliku kõikumise... No pakkumise manipuleerimise on vajalik.

Ei ole mõtet tormasid progresseerumist Bitcoin, eriti kui seda tehes tekitab asjatuid probleeme. Kui Bitcoin on tõesti revolutsiooniline ja innovativeas me ka Bitcoin kogukonna usun, et see, siis ei ole mingit probleemi laiendab oma kasutajate baasi ja vähendades hinna volatiilsust. Making Bitcoin pakkumise paindlik ja piiramatult, hakkab tootma kõik majanduslikud raskused eespool ja see kõrvaldab algne eesmärk luua digitaalse rahasüsteemi lahendab inflatsiooni probleeme praeguse pangandussüsteemi. 

Seotud uudised


Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele