Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Sisse hommikul 5. Juuni 2014, Euroopa Keskpanga teatas radikaalselt uue katse stimuleerida majandust oma 18 liikme paganate Panga varsti madalamad intressimäärad alla 0% ja tasu -0.1% intressimäära reservide panga liige rahvaste, mida hoitakse keskpangas. Samal ajal Euroopa Keskpanga teadet, hind Bitcoinsaw 2% kasvu, mis tõenäoliselt toimus tulemusena selle teate. Allolev pilt on graafiline kujutis Bitcoin hind hüpata kohe pärast Euroopa Keskpanga teadaannet.

Mis negatiivne Intressimäär tähendavad?

Tavaliselt on intressimäärad protsent tulu hoiustaja saab aastas tema sularahavalu et ta hoiab pankade. Näiteks, kui isik hoiuse $ 100 panka 100% intressimäära, mis inimene saab $ 100 tulu tema tagatisraha lõpus aastas. Edasine pank alandab intressimäära, seda vähem raha patroon teeb tema või tema hoiused. Kui intressimäär on langetatud kuni 50%, persoon saavad ainult 50 $. Kuna pank pidevalt alandab intressimäära, patroonid muutub üha tõenäolisem, et oma raha ja kulutada seda mitte salvestada.

Rakendades seda põhi selgitamisel intressimäärad keskpangasüsteemile rahapoliitikat, näeme, et keskpangad alandavad intressimäärad püüdes stimuleerida laenude väljastamise. Kui isik on tõenäolisem, et eemaldada tema hoiuseid pangas, kui alandatakse intressimäärasid, siis järeldub, et pangad eemaldada oma reserve hoitakse nende keskpanga Vault mitte varuvad neid, kui keskpanga alandab intressimäära. Kuna pank ei ole üksikisik, ja ei saa tegelikult kulutada oma hoiused, siis proovige teenida kasumit nende reservide laenutamine neid. Need suurenenud laenu emiteerimine, mida keskpangad loodan saavutada, vähendades nende intressimäärad. Kui nad ei soodusta pangad kogunemist huvi plankaed ja julgustada neid kasu huvides nad küsivad laenude, siis on neil õnnestunud stimuleeriva kulutusi. Miks on tarbimise stimuleerimine nii oluline nende keskpankade? Nad kinni petlik alatarbimine teooria, mis väidab, et majandustsüklite tulevad tulemusena väheneb kulutusi ning suurendada säästmist. Kuna see usk on keskpangad alustanud hävitava rahapoliitikat, mis on loodud globaalsete turgude katastroof.

Saving ei loo äritsükleid vaatamata õpetused Keynesi evangeeliumi. Salvestamine on eelduseks investeeringud, mis on see, kuidas majandus edenedes ja kuidas elatustaseme üldise rahvastiku kasv. Määr säästmine on määratud aja eelistused üksikisikute; kui aega eelistused on kõrge, üksikisikud valida kulutada oma raha tarbekaupadele, mitte nende salvestamist. Kui aega eelistused on madal, üksikisikud valida säästa oma raha pangas teenida huvi rahaturul või nad investeerivad oma raha otse, et teenida huvi tootmise majanduse struktuuri. Saving ei kesta igavesti, see lihtsalt ei ole tingitud inimese vajadust tavakasutuseks. Saving üksnes märku nihe tarbijate nõudmistele ning sellest tulenevalt kapitali ümberpaigutamist. Saving ei tohiks takistada keskpankade poolt; kuid paraku keskpankade maailma põlgavad tegu säästmise ja kõik, mis nende võimuses, et õhutada inimesi kulutama, tarbida.

Nüüd, et meil on põhiteadmised eesmärgil intressimäärad, saame küsida: mis juhtub, kui keskpangad madalamad intressimäärad negatiive? Esiteks, võime järeldada, et poliitika 0% intressimäärad on ebaõnnestunud ja pangad ei ole väljastanud nii palju krediiti, kuna keskpank soovib. Me teame seda, sest keskpank on nihkunud poliitika annab mingit kasu liikmeks pangad hoida hoiuste tegelikult laadimise liige pangad hoidmiseks hoiused. Kui keskpank võtab oma intressimäära negatiive liige pangad peavad maksma hoida raha oma keskpanga konto asemel saada makstud hoida reserve keskpangas. Negatiivne intressimäär sisuliselt sundida panku suurendada laenuvõimalusi emiteerimine, et jätkata kasumi teenimine. Pangad laenavad nii palju oma reserve, kui need on seaduslikult lubatud.

Kuid kasvu krediidi emiteerimine tähendab, et rohkem ja rohkem raha kuuluvate patroonid pangad muutuvad kättesaamatuks taganeda. See muudab pank perspektiivis palju tõenäolisem ja suurendab riski tohutu pankade makseraskustesse, mis tooks kaasa majanduse kokkuvarisemise. Selline julge poliitika riigist Euroopa Keskpanga näitab veelkord oma meeleheidet. Majanduse Euroopa Liidu kaos ja keskpank püüdvat tuua taastumist. Nad ei ole edukas, aga kuna nad ei saa aru, et nende poliitika on see, mis põhjustas selle katastroofi ja nad denonsseerida kes küsimustele oma võimeid anti-valitsuse radikaalne.

Negatiivsed intressimääraga ja Spike Bitcoin Hinnad

Nagu eespool mainitud, hind Bitcoin tõusis 2% kohe pärast Euroopa Keskpanga teadaannet rakendamise negatiivseid intressimäärasid. See hüpata hinna Bitcoin on tõenäoliselt otsene vastus väljakuulutamist. Inimesed on teadlikud sellest, et nad kaotavad oma fiat raha, sest selle uue keskpanga poliitika ja otsivad alternatiive euro. Ilmselt Bitcoin on ennast tõestanud kui kõige elujõuline alternatiiv fiat valuuta. Milline on blockchain tehnoloogia üksi ei piisa, et õhutada inimesi kaubelda oma fiat jaoks bitcoins. Seega ei ole üllatav, et inimesed hakkavad loobumist fiat ja osta Bitcoin pärast Euroopa Keskpanga teadaanne pluss pidev vool hea uudis Bitcoin kogukond, nagu tapsid ettevõtete nüüd vastu Bitcoin, Xapo teadaannet on Bitcoin deebetkaardi ja massiivne potentialof Bitcoin üldiselt.

Nüüd, 2% kühm hinna Bitcoin võib tunduda ebaoluline, arvestades asjaolu, et Bitcoin kogukond harjunud palju olulisi nihkeid hind Bitcoin regulaarselt. Kuid see 2% kühm on vaid algus midagi, mis võiks olla suuremahuline kasv aktsepteerimise Bitcoin kogu eurotsooni. See 2% tõusu tähendab mainstream kinnituse Bitcoin olemasolu. Lisaks asjaolule, et piisavalt inimesi ostis Bitcoin kohe pärast selle teate Euroopa Keskpanga väita, et mõned eurooplased on juba valmistub selle tagajärjed radikaalselt uue Euroopa Bank poliitika ja et paljud võiksid järgida.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid