Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Allikas Bitcoin on valueis vaidlusküsimus arutelu, mis jääb suures osas lahtine hulgas intellektuaalsete ringkondade majandusteadlased. Samuti on laialt levinud koht argument, mida võhik; Me kõik teame seda väsinud argument: Bitcoinvalue ei ole omane, selle väärtus on kujuteldav on Bitcoin hind on "mull", ja seetõttu ei saa kunagi saada raha. Teie unistused replacingthe valitsuse kontrolli rahasüsteemi koos cryptocurrency on hukule määratud ebaõnnestub, bitcoins ole väärtuslikum kui Monopoly raha. Aga me teame, et ei saa olla tõsi, sest Bitcoin saab osta väga reaalne tooteid, ja see on vahetatav fiat valuuta, mis on ühehäälselt heaks kiidetud sama reaalne raha.

Isik iga summa majandusliku arusaamaga selgelt näha, et Bitcoin väärtus on tõepoolest reaalne. Need, kes väidavad, et raha peab "sisemised" väärtus ei mõista, et on mingit väärtust, on loodud mõtetes üksikisikud. Nii öelda, et Bitcoin väärtus ei kujuteldava on vaid kinnitada subjektiivne väärtus teooria. Kõik raha, mis on olemas objektide inimeste suhtlemist ja vahetus on "kujuteldav." Ei ole raha, et on olemas sõltumatult mõtetes inimestega. Seetõttu väärtus Bitcoin ja põhjus Bitcoin hind tõuseb see hetkeseisu, tuleneb ainuüksi asjaolu, et inimesed omistavad kindel väärtus Bitcoin.

Bitcoin Väärtus ja regressiooni teoreemi

Tegelik raskus selgitab Bitcoin väärtuse ja Bitcoin hind, ei ole kas selle väärtus on reaalne või sisemine, kuid kui raha pärineb. Need, kes on kaheldav Bitcoin elujõulisuse kui raha saavad oma skeptitsismi see raskusi. Pinnale, need kahtlused tunduvad põhjendatud, kuna tundub, et Bitcoin erineb Misesian regressiooni teoreem. See lause selgitab, kuidas raha tekib ühiskonnas ja kuidas see saavutab väärtuse. Objekti peab olema otsene kasutamine väärtus, kui tarbimine hea, enne kui seda saab saavutada vahetada raha ja saada maksevahendina.

Näiteks erinevate helmed võib potentsiaalselt saada meedia vahetus ühiskonnas ehted tegijad, sest meil on ühine raha helmed selles ühiskonnas. Kuna igaühel selles kogukonnas vajab helmed teha ehteid, inimesed aktsepteerivad helmed tasu muude kaupade, nagu toidu ja riietega. Hinnad läbirääkimisi nii helmed otsustab vahetada väärtus helmed. Kui see kurss on ühenduses asutatud, graanuleid lõpuks on kõige väärtuslikum kasutatakse kallim vahetus, samas kui vähem väärtuslik kuulidest alandati rolli fraktsioneeriva maksed väiksemad ostud. Mõned helmed muutub väärtusetuks kui maksevahend täielikult. See vaheline konkurents erinevate helmed sarnaneb protsessi competitionbetween kuld, hõbe ja muud väärismetallid, mis lõppes kulla peamise raha ja hõbe sekundaarse raha.

Kui kurss helmed on loodud, ja kõige väärtuslikum helmed on muutunud peamiseks meedia vahetada selles ühiskonnas juveliirid need helmed tõenäoliselt kaotavad oma nõudlust objektina ehete tegemisel, sest nad kipuvad olema salvestatud nii et neid saab kasutada kaubanduses. Sel hetkel, helmed on kaotanud nende otsene kasutamine raha säilitades samal ajal nende kurss. Nad ei ole enam eseme tarbimist; nende ainus eesmärk selles ühiskonnas on kaubanduse hõlbustamiseks ja tööjaotus. See ei tähenda, et kahju otsene kasutamine väärtus võrdub 50% kahju koguväärtus hea, aga. Tegelikkuses vähenemine objekti kasutamise väärtus on tavaliselt kajastub suurenenud vahetuse väärtus. Nagu objekti muutub väärtuslik valuuta, muutub see vähem väärtuslik kui tarbimine hea.

Probleem Bitcoin väärtus on see, et tundub, et digitaalse valuuta kordagi sellist otsest kasutamist väärtust, et helmeste kasutatakse ülaltoodud stsenaariumi. Alates põgus pilk ajaloo Bitcoin tundub Bitcoin loodi, ja Bitcoin hind sätestatud seisvate mõnda aega, siis spontaanselt loonud kurss käibevaluutasid. Samuti fakt Bitcoin- mis muudab väidab, et ta ei olnud otsest kasutamist väärtus enne saavutada kurss tunduda rohkem justifiable- et Bitcoin oli mõeldud ainult selleks, et oleks alternatiiv rahasüsteemi. Bitcoin oli teadlikult kavandatud maksesüsteemi, mis kasutab krüpteeritud bitti info- bitcoins- vahetamise hõlbustamiseks vara kahe või enama poole anonüümselt ja ilma usaldada kolmandale isikule, käitlemise eest. Niisiis, seal on kuidagi, et Bitcoin võidi kasutada midagi muud peale raha, eks?

Päritolu Bitcoin väärtuspäev ja Bitcoin hind

Selle põhjuseks Bitcoin tajuda puudub otsene kasutamine Vale on see, et see oli tõenäoliselt mitte füüsilisi kasutamise väärtust, nagu kaasaaitamine tootma füüsilise hea ning selle kasutamist väärtus väga lühikese elueaga; peaaegu kohe pärast Bitcoin sai vahetada raha ja Bitcoin hind loodi see kasutamiseks väärtus teisaldati toetavat rolli parim. Üldiselt, kui omistades kasutamine väärtust teatud hea, me kipuvad otsima meetodid, mille abil, et hea saab hõlbustada tõusta materjali heaolu. Otsene kasutamine väärtus viljapea on, et see võib leevendada nälga; kuld ja hõbe on võimalik kasutada ehituses või kaunistuseks; ja ravimid võivad muuta töö keha füüsikaliste süsteemide. Bitcoin ei saa ja ei ole kunagi olnud võimalik, esitab sellised kasutusviisid tarbijatele. Kasutamine väärtus, mida Bitcoin, mis tekitas esialgne Bitcoin hind, was- või on- ainult vaimse üks.

Vaimse Bitcoin raha, enne kui see saadud vahetatud raha, oli pärit ainult subjektiivne hindamine või isikutele, kes kaevandatakse bitcoins enne kui nad olnud rahaline väärtus üldse. See selgitus tundub naeruväärselt lihtne neile, kes on põhjalikud teadmised subjektiivse väärtuse teooria majandusteaduses, kuid tundub, nagu oleks see mõiste ei saa haaratakse Bitcoin kogukonna kuni Konrad S. Graf wroteon seda ja selgitas ta üksikasjalikult. Vaadates ajalugu Bitcoin hind, näeme, et digitaalse valuuta ei saada kurss kuni millalgi 170thblock. Seega silmis võhik, Bitcoin oli täiesti väärtusetu 170 plokke. Aga seal peab olema mingi kasu väärtuse või muud, mis esimese rahatehing ei oleks toimunud. Kaevurid, kes neid esialgse 170 plokid, mineeritud bitcoins omal kulul lõiganud mingi psüühiline kasu tehes. Muidu nad ei oleks kaevandatakse neid esimest bitcoins ja valuuta oleks kunagi loonud rahaline väärtus.

Me nagu majandusteadlased ei saa öelda, mida see psüühiline väärtus, mis ajendas neid isikuid kaevandada esimese bitcoins. Võibolla mõiste oli huvitav neile, või tundus kasulik uuringuid peer-to-peer võrgustike. Äkki nad tahtsid Bitcoin olla edukas, seega andis see raha jõuga tahet. Võibolla see oli midagi, mida me ei saa kunagi teada. Sisu hinnangute ei puuduta valdkonnas praxeology ainult asjaolu, et hindamise toimus ja tegevus tuli, et hindamine. Keegi väljaspool majandusteaduse valdkonnas võib oletame, et kaevurite tolled bitcoins, sest see oli "lõbus" neile, ja see on allikas Bitcoin on lühiajaline otsene kasutamine väärtust.

Sõltumata nende sisu esimese hinnatasemed on "väärtusetu" bitcoins, see on tõsi, et need hinnangud olid paratamatult subjektiivne, mis tulenevad nende meeltes, kes tegelevad ülessulamise läbi esimese 170 plokke. Kõik, mis oli vaja paljastada see võimalik allikas Bitcoin kasutamist väärtus oli lühike ülevaade ajalukku Bitcoin ja kohaldamise põhi majandusteooria et ajalugu. Seal on palju muid võimalikke Bitcoin algne väärtus, mida ei ole hõlmatud käesoleva artikli. Teooria arenenud Graf on vaid kõige populaarsem üks; ta teenib ühe näitena paljudest potentsiaalset kasutamist väärtused esinevad Bitcoin. Naysayers vaja ainult kaevama natuke kaugemale, ja paljud nende argumendid kaob.

Seotud uudised


Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub