Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

See artikkel on kolmanda osamakse kohta 4-osa seeria teooria ja päritolu Bitcoinvalue. Kahel esimesel artikleid, vaatasime kaks erinevat väärtust teooriaid esitatud kaks prominentset mõtlejaid Bitcoin kogukond, Konrad S. Graf ja Detlev Schlichter.

Viimase osamakse selle seeria, osa 2, vaatasime Bitcoin raha teooria ettemakstud Detlev Schlichter. Tema teooria leiab, et Bitcoin või muu kaasaegse valuuta, ei ole vaja omada otsest kasutada raha, et saada raha. Asjaolu, et teiste valuutade juba olemas vabastab Bitcoin omamast läbivad täieliku mööduv protsess läheb on tavaline kaup, muutub maksevahendina, ja siis muutub laialdaselt aktsepteeritud valuutas. Bitcon saab lihtsalt "selga" või alglaadimise, peale olemasoleva valuutade kaudu kehtestatud hind süsteemid ja saab järk-järgult asendada need, lõpuks muutub arvestusühiku iseenesest. Lõpus osa 2, jõudsime järeldusele, et Schlichter teooria päritolu eest Bitcoin väärtus on väga täpne kirjeldus väärtus eellaadiva protsess, kuid see ei anna rahuldavat lahendust tegelik probleem käepärast. Schlichter teooria ei selgita, kuidas Bitcoin sai maksevahendina, mis oli eellaadida Fiat valuuta esiteks. Et anda tugeva majandusliku teooria päritolu Bitcoin väärtus, peame kindlaks, kuidas Bitcoin sai väärtusliku maksevahendina, mitte ravida oma väärtust antud ja kirjeldades lihtsalt selle seost fiat.

Selles artiklis me uurida teooria arenenud 1. Osa Konrad S. Graf on Bitcoin raha teooria.

Lühike Graf on Bitcoin Väärtus Theory

Graf argument, nagu kaetud osa 1 sätestab, et Bitcoin on tõepoolest otsene kasutada väärtust ja on praegu läbimas üleminekuperioodi protsessi kaasnevad Ludwig von Mises (pildil) regressiooni teoreem. Vastavalt Graf ei ole küsimus, kas või mitte Bitcoin rikub või järgib regressiooni teoreem; Selle probleemi ei ole küsimus majandusteooria, vaid pigem küsimus ajaloost. Tegelik küsimus on siin: Millal algas Bitcoin minna on tarbija hea maksevahendina, kui oli viimane päev barter?

Kui me mõistame selle küsimuse kui reaalne probleem seotud määramisel otsest kasutamist-väärtus Bitcoin kõik me peame tegema, on vaadata Bitcoin ajalugu, et saada rahuldav lahendus käepärast, vastavalt Graf. Kui lahendus konflikti on sama lihtne kui kindlaks Bitcoin viimane päev bartertehingud, siis võib öelda, täielik usaldus, et Bitcoin oli otsene kasutusega raha päev enne esimest fiat-for-bitcoins vahetada kunagi toimus. Lühikese pilk "Ajalugu" leheküljel en.bitcoin.it, Bitcoin saavutanud ametliku vahetuskursi 5. Oktoobril 2009. Kui me järgima Graf on Bitcoin raha teooria, mis väidab, et Bitcoin tõepoolest on otsene kasutada kasutamist väärtus, siis 4. Oktoober 2009 oli viimane päev barter jaoks Bitcoin. Tol hetkel, Bitcoin oli üksnes tarbija ja ei olnud valuuta kuidagi.

Kuid vastates seda ajaloolist küsimuse käsitlemisel ei ilmnenud mingit teavet hinnangute süüks peale Bitcoin enne seda omandanud määrast fiat valuuta. Graf ütleb, et see andmete puudumise ei ole oluline, aga kuna regressiooni teoreem on apoditic tõde, see ei saa kunagi rikkunud midagi head saamas maksevahendina. Seega, isegi kui me ei tea selgesõnaliselt mida Bitcoin otsese kasutusega raha oli, me ikka teame, et üks tingimata olemas. Vastasel juhul ei oleks ta kunagi saanud maksevahend ja see ei oleks seadnud konkreetset vahetuskursi erinevate käibevaluutasid. Graf väidab, et nii kaua, kui me saame kindlaks teha, et seal oli aega ajaloos kui Bitcoin ei olnud rahaline väärtus, siis oli kindlasti otseselt kasutada väärtust nähtav, olenemata sellest, kas me saame selgitada, mida see kasutus-väärtus oli. Seetõttu regressiooni lause on täidetud.

Kuigi hr Graf väidab, et kindlaks Bitcoin kasutamist väärtusega ei ole nõue määrata kindlaks, kas see väärtus tegelikult olemas, ta ikka üritab selgitada selle tabamatu kasutamise väärtusega. Ta tsiteerib ajalooline töö Peter Surda pakkudes oma hüpoteesi subjektiivseid hinnanguid ning "pre-vahetus-väärtus" ajastu Bitcoin ajalugu. Varajase Bitcoin kaevurite ja kasutajad, ta väidab, ei väärtustanud Bitcoin kui valuuta; pigem nad tõenäoliselt oli mingi muu hindamise, mis oli midagi pistmist huvi tehnoloogia kaasatud Bitcoin või protokolli teksti. Väärtus tuli rahulolu kogenud, kui probleemi lahendamisel, paljastades veast või viga süsteemis, või lihtsalt valmimisjärgus uus tehnoloogia. Sõltumata need hinnangud olid täiesti subjektiivne ja nende sisu ei ole oluline eesmärgil praxeology. Kõik, mis loeb on see, et hinnatasemed toimus ja et neil oli loogilisi tagajärgi, mis muidugi põhjustas Bitcoin algatamine teekond muutub õigustatud valuutas.

Segane Motiivid ja lõpeb

 

Aga seal on üks suur viga Graf teooria ja tema spekulatsioonid subjektiivse hinnanguid, et koosneb päritolu Bitcoin väärtus. Tema teooria, Graf on segaduses motiive ja otsad. Ta arvas, et kasutada-väärtus Bitcoin oli rahulolu või lõbus, saadud lahendades koodi, arenev infotehnoloogia alal jne Kuid need satisfactions ei olnud otsad olid nad lihtsalt tegureid, mis motiveeritud alguses Bitcoin kaevurite ja arendajad testida oma elujõulisust valuutas. Satoshi sõnaselgelt kirjas valges raamatus, et tema eesmärk oli luua trustless, digitaalne kassasüsteemi. Sellepärast selgesõnaline tahteavaldus, mille otsad on suunatud töötades Bitcoin on selge; igaüks, kes otsustab töötada arendada protokolli või testimiseks selle tugevus ei nii, et määrata Bitcoin kehtivuse vääringus. Küsimus ei ole selles küsimuses otsad kaasatud kallal Bitcoin on üheselt öeldud, et valges raamatus. Seetõttu mingit rahulolu saadud elujõulisuse hindamise Bitcoin saab olla motivatsiooni võttes arvesse ülesande, mitte eesmärk omaette. Lõpuks teeb Bitcoin parem valuuta, motivatsioon seda tehes edeneb ulatust infotehnoloogia. Ükskõik mis olukorras on, "arenev ulatust infotehnoloogia" ei saa kunagi olla eesmärk, mis on suunatud, võib tegutseda ainult vormi ühiskondlik tunnustus, mis aitab motiveerida üksikisikute jätkata otsad. Üksikisik ei saa luua uusi kodeerimine keeles edendades infotehnoloogia, mis on täiesti ebaloogiline. Üksikud ettemaksed infotehnoloogia luues uue kodeerimine keeles. Sama loogiline eeskirjad kehtivad Bitcoin. Üks ei saa tugevdada Bitcoin edendades krüptograafia, peab ta eelnevalt krüptograafia tugevdades Bitcoin.

Muidugi, Graf vägagi tõenäoliselt taandub tema argument, et ükskõik, mida saab regressioon teoreem ei saa rikutud, nii kas ta on segaduses motiive ja lõpeb ei oma tähtsust küsimus käepärast. Ta tõenäoliselt väita, et Bitcoin on valuuta, mistõttu see vastab regressiooni teoreem. Regressiooni teoreem ei saa rikutud, ei saa see olla vale, sest Ludwig von Mises ütles, et see on universaalne seadus. Aga kas see argument ei ole abinõu agressiivne dogmatismi? Öelda, et Bitcoin sobitub regressiooni teoreem sest teoreem ütleb, et ta peab seda tegema haardub hooaeg ringpõhjendus. Mises oli tõepoolest geniaalne mees ja on näinud palju kui asutus Austria teooria, isegi põlvede, kuid see ei alandaks Mises asendisse jumalikkuse või kõigeteadmine nii et see ei vabasta tema teooriaid kriitikat. Selleks, et hoida majandus teadusliku kõik teoreemide tuleb uurida kriitiliselt kuitahes kiindunud oleme nende autorid. Väites, et fakt Bitcoin on maksevahendina kinnitab, et see oli otsene kasutamine väärtusega, sest regressiooni teoreem on universaalne seadus ei tee midagi probleemi käepärast; sellised avaldused ei tee midagi, kuid laenata rohkem laskemoona kriitikud Austria majandus, kes väidavad, et tema praktikud on ebateaduslik. Me peaksime jätta Graf on Bitcoin raha teooria lihtsalt, sest ta pöördunud nagu dogmaatiline taktika

Kokkuvõtteks, Konrad S. Graf teooria päritolu kohta Bitcoin väärtus ei rahuldavalt vastata küsimusele käepärast. Bitcoin teadlikult loodud teenida rahasüsteemi, koos bitcoins püütaks teenida raha. Kuidas saab olla otsene kasutamine-raha valuutas, mis oli kavandatud toimima valuuta ja ei midagi enamat? Kuidas Bitcoin on otsene kasutamine väärtusega, kui see ei ole valmistatud füüsiline materjale, mis oleks võinud kasutada tarbimise või tootmise kaupade? Kas Mises "regressiooni teoreem õige, või on see ekslik teooria? Me püüame käsitleda tähtsaid teoreetilisi probleeme neljandas ja viimane osamakse selle seeria päritolu kohta Bitcoin väärtus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks