Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta | Estonian.lamareschale.org

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Kuna ma veendusin elujõulisuse Bitcoina veidi üle kuu tagasi Jeffrey Tucker ja Lõuna-Carolina Young ameeriklased Liberty State konventsiooni, ma olen olnud sügelus saan kätte mõned Bitcoin. Ma ei taha saada Bitcoin miljonär, või midagi sellist. Tahtsin tegelikult on mingi summa ta. 

Ainuüksi mõte Bitcoin üllatunud mind see on kehastus vabaduse, see on näide revolutsiooniline mõju innovatsiooni, ja see on tükk tehnoloogiat, mis on üle minu pea. Aga see on ok! See on ilu Bitcoin! Sa ei pea mõistma tehnilisi sisemine töö, et seda kasutada, sa lihtsalt pead seda kasutada. See on sama lihtne, kui mitte lihtsam, kasutada väärismetalle või valitsuse paberraha.

Miks ma usun Bitcoin

Enne olin veendunud teenete Bitcoin olin juba üliõpilane Austria Economics. Sain aru kasu vabatahtliku vahetuse; Vabakaubanduse edendab vabaduse ja ettemaksed materiaalse rikkuse, tugevdades samaaegselt sotsiaalsed suhted ja laiendada sotsiaalsete võrgustike maailma mastaabis. Kuid lihtne väärtõlgendusi teatud tükk majandusteooria hoidis mind tagasi võtmast selle revolutsioonilise rahasüsteemi globaalse vabastaja on; ümbertõlgendamisena ja paremini mõista Misesian regressioon teoreemi muutis kõik. Tahtsin Bitcoin ja ma tahtsin seda halb.

Reddit on tõeliselt imeline sotsiaalne võrgustik. Leiate põhimõtteliselt kõike Reddit, uudiste, poliitika ja majandus, mis niši kogukonnad nagu / r / Anarcho_Capitalism ja / r / Bitcoin. Just paar päeva tagasi, sirvides subreddits ma sagedased, ma komistasin subreddit ma polnud kunagi näinud. See sub oli Jobs4Bitcoin, online salastatud osa, kus tööandjad saavad postitada töökuulutused ja tööd otsivate inimeste saavad jagada oma oskusi ja suhelda potentsiaalsetele tööandjatele.

Ja nagu pealkiri ütleb kõik maksed tehakse Bitcoin. Ma leidsin selle väikese kogukonna olema põnev ja huvitav; Selle subreddit oli tõeline rohujuure viis luua sotsiaalsed suhted Bitcoin kogukond, mis võimaldab hoone sotsiaalse kapitali ja see võib ka uusi inimesi Bitcoin kogemus.

Minu esimene Bitcoin tasustatud tööd

Ma pidin postitada midagi Jobs4Bitcoin. Olles et see on aeg finaali ülikoolides üle maailma (ma teadsin seda, sest ma ise olen praegu läbimas kaks nädalat põrgu, mis on finaali), ma teadsin, et seal pidi olema vähemalt üks abivajaja paberil või mingi uurimisprojekti. Nii ma pakkusin mu abi. Ütlesin, et ma teeksin ükskõik teadus- ja et ma kirjutada mis tahes lühike essee et tööandja soovida.

Pärast postitad seda kuulutust, ma ei tõesti oodata, et keegi vastata. See subreddit on väga väike ja mitteaktiivsete ju. Isegi kui keegi tegi vastuse, ma tõesti ainult oodata 10 dollarit või nii Bitcoini. Little ma tean, ma olin ette meeldiv üllatus. Paar päeva pärast postitamist reklaami, sain privaatsõnum Reddit keegi, kes vajasid mu teenuseid. See inimene tahtis mind leida 10-15 allikatest teatud teema, sirvida neid ja kirjutada lõige, milles minu arvates allikate. Suurepärane! Siin oli minu võimalus saada oma jala ukse maailma kohta Bitcoin.

Nagu ma enne ütlesin, ma ei oodanud enam kui 10 dollarit Bitcoini; aga mis oli priceoffered selle anonüümse tööandja? 0,2 BTC. See tähendab, et alates 5/1/14 kell 02:16 EST, $ 89,52 dollarit väärt Bitcoin.

89 dollarit mõned lihtsad teadus? Selge, et see isik peab olema loll! Kuid ma olen kindel, et inimene arvas sama asja minust. Ta (või ta) tõenäoliselt arvasin, et ma olin hull vabatahtlikult raisata väärtuslikku aega measly 89 dollarit. Aga see on ilu vabaturul. Kõik vahetused on vabatahtlik ja nad ei toimu, kui kõik osapooled jätnud tehingu subjektiivselt parem kui nad olid enne tehingu toimumist. Ma väärtustatakse Bitcoin rohkem kui aega ja ta hinnatud allikad Ma andsin talle rohkem kui Bitcoin. Lisaks oli palju rohkem raha kui ma kunagi oodata, et alates Bitcoin töökohtade pardal Reddit. Ma ei saa aidata, kuid kohe mõtlema Jeffrey Tucker ja hüüavad: "ilus anarhia!" See juhtus anonüümselt internetis, instant makse ja riigipoolse "kaitsta" mind. 

Kujutage ette, kui valitsus swooped selle Bitcoin töökohtade pardal ja sunnitud vähemalt makse iga töö, et kaitsta töölisi? Mis siis, kui valitsuse kehtestatud miinimumpalk, ütleme, 10 dollarit tööd? Kas see inimene ikka on pakkunud me.2 BTC või oleks ta otsustanud pakkuda miinimumpalka? Ütleksin viimane oleks tõenäolisem juhul, ja see on, mida hämmastab mind turul. Alati vastab kõigi osapoolte vahetada.

Sellepärast reguleerimata keskkond, tööandja tundsid mulle pakkuda makse, mis motiveeriks mind pakkuda kvaliteetseid allikaid oma paberile. Lisaks sain palju rohkem raha, kui ma esialgu oodati. Kuid minu jaoks on tähtsam tulemus oli see, et ma lõpuks suutis sattuda võrgumaailmas vabaduse, mis on Bitcoin.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused