Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini? | Estonian.lamareschale.org

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Hiljuti minutit Federal Open Market Committee on (FOMC) 29-30 aprill koosolekul on vabastatud üldsusele. Need minutit näitas, et Föderaalreserv on nüüd otsivad võimalusi tõsta intressimäärasid lähitulevikus, et eemaldada inflatsiooni stiimul turgudelt, kui majandus paraneb. Kahjuks Föderaalreservi odava raha poliitika, mille eesmärk on stimuleerida tarbimist, on lihtsalt pumbatakse inflatsioonilise mulli peab pop kui lihtne krediidi on ära võetud. Ükskõik kui Fed otsustab eemaldada raha ringlusest majandus langeks tagasi majanduslangus kui see odav raha on ära võetud investoritele. Iga kasvu, mis toimus, sest madalad intressimäärad paratamatult kokku variseda, kui QE töötav ettevõtted kaotavad oma krediidiliini. Kuid Fed aprillis toimuval istungil minutit ka soovitada, et üldiselt on kindel, kas majanduses on paranenud piisavalt, et võimaldada Fed ohutult lõpetada see näiliselt ammendamatu stiimul programmi. Kui Fed otsustab, et majandus ei ole paranenud rahuldavale tasemele, et nad jätkavad pumpamist odav raha turgudel, mis omakorda pumbates mull ja intensiivistamine vältimatu krahhi.

Tuleviku Föderaalreservi rahapoliitika on väga reaalne mõju väärtus ja aktsepteerimise Bitcoinas replacementfor USA dollar, samuti kõik teised valitsuse käibevaluutasid. Sõltuvalt Fed otsustas käigus tegevusuuringut vahetu krediidi kokkutõmbumine või pikaajaline stiimul poliitika Bitcoin võiks kogeda mitmes vahetuses, mis mõjutavad selle väärtust.

Miks Credit kokkutõmbumisel Põhjus Allakäik?

In "büst" faasi äritsüklist eemaldamine odav krediit turult põhjustab kõik ettevõtted, mis olid toestatakse kuni selle krediidi kohe saanud kõlvatuks ja minema äritegevuse. Kui nende ettevõtete poolt otseselt mõjutatud krediidi kokkutõmbumine ebaõnnestuvad, büst hakkab levima kogu majandusele. Need, kes on kaotanud oma töö nüüd regulaarset sissetulekut kulutada tarbekaupade ja hiljem nende nõudlust langeb punkti, kus nad ainult vaadata osta esmatarbekaup. Selle tulemusena kõik ettevõtted on seotud nendele firmadele, kes algselt ebaõnnestuda krediidi kokkutõmbumine on negatiivselt mõjutanud.

Näiteks meile kujutada olukorda, kus uue ahela kohvi kauplustes algab ja muutub kasumlik luues kauplustes valdkondades erinevate linnade, et on tekkinud üldine majanduskasv tingitud Federal Reserv inflatsiooni poliitikat. Kõik töötajad, kes sageli nende uute kohvikutes saavad oma palgad tööandjate mis tegutsevad üksnes olemasolu tõttu odav krediit. Seega, kui krediidi peatub voolav need töötajad kaotavad oma töö ja lõpetage osta kohvi. Järelikult selles ahelas kohvi kauplustes läheb pankrotti. Nagu näeme, see kohvi frantsiisi kett oli kaudselt seotud Föderaalreservi odava raha poliitika. See nähtus selgitab, miks ettevõtted, mis on näiliselt täiesti mitteseotud väljaandmise esialgne krediiti saab kannatada, sest selle kontraktsiooni. Kui kinnisvaramull tekib, sest Fed stiimul, büst oleks tingimata panna ehitajaid välja äri. Selle tulemusena igal tööstusharudes, mis pakuvad ehitajaid varustamisel kannataks samuti. Töö-boot tegijad, tööriistade tootjatele, veoauto vahendamine, jne oleks kõik kannatavad.

Selline büst viib järsk langus hinnad tarbija goods- vähenemise tõttu kogunõudluse tulemusena suurenenud unemployment- ja seeläbi suurendab raha ostujõud. See kasv ostujõu nimetatakse deflatsiooni. Siin on koht, kus Bitcoin satub selle stsenaariumi:

1. Lähen tagasi majanduslangus võib põhjustada Üldine paanika ja Bitcoin Müü-off

On võimalik, et kui Fed tõstab intressimäärasid ja seeläbi paneb ja lõpuks lisamist raha majandusse, turgude kohe tagasi langeda sügav majanduslangus. Kui selline järsk langus makromajanduse tekib, siis on üldine paanika ja kõigis valdkondades majanduse kannatab, sealhulgas Bitcoin.

On tõenäoline, et enamik Bitcoin omanike mõjutab mingil viisil Föderaalreservi otsust tõsta intressimäärasid ja lõpeb loomine dollarit eesmärgil majanduse stimuleerimine. Isegi kui Bitcoin omanik ei ole resident USA rahvusvaheline tööjaotus lahutamatult seob iga rahvas arenenud maailma koos. Kuna need majanduslikud sidemed, katastroof ühes riigis kahtlemata võtta teemaks ülejäänud tööstusriikides. Seega kohest tagasipöördumist majanduslangus Ameerikas põhjustaks märgatavat langust majandustegevuse mujal maailmas. See langus maailmamajanduses tähendab, et rahvusvahelise kasvu raha ostujõu tekiks.

Sõltuvalt raskusastmest üleilmne majanduslangus, paljud Bitcoin omanikud oleks oluline stiimul on huvi müüa oma bitcoins vastutasuks erinevate deflatsiooni käibevaluutasid. Selline tõus nõudluse käibevaluutasid võiks käivitada tohutu sell-off Bitcoin turgudel. Puudumise tõttu laia aktsepteerimist Bitcoin isikud tõenäoliselt eelistavad hoida valuutad oma valitsuste asemel digitaalse valuuta. Oleks selgunud, et üksikisikud, et see oleks tasuvam omada summa deflateerimisel valuuta, mis on heaks kõikjal, mitte Bitcoin mis on- samas deflationary- mitte laialdaselt aktsepteeritud käibevaluutasid. Seetõttu on tõenäoline, et kui Fed otsus tõsta intressimäärasid toodetud ootamatu naasmine majanduslangus, tulemus oleks sell-off Bitcoin tulemusena suurenenud ostujõud käibevaluutasid.

Kuid iseloomu tõttu praeguse Ameerika majandustsükli, see tundub olevat väga ebatõenäoline, et Fed otsus sõlmida krediidi toodaks kohe majanduslangus. Pigem tõenäoliselt tingitud krediidi kokkutõmbumine oleks väga järkjärgulise tagasipöördumise majanduslangus. See tõenäosus toob meid teise võimaluse Bitcoin tulevikku.

2. Järkjärgulist Tagasi Allakäik toodaks võrdselt järkjärgulist suurendamist väärtus Bitcoin

Nagu eespool mainitud, tõenäoliselt tingitud Fed tellija krediidi oleks väga järkjärguline laskumise majanduslangus mitte hetkeline krahhi. Selline laskumine oleks selgelt ei põhjusta massilist sell-off Bitcoin asjaolu tõttu, et ei oleks tohutu kasv ostujõudu fiat valuuta. Fiat valuuta tõepoolest kogeda deflatsiooni. Kuid deflatsiooni oleks laiali pikema aja jooksul, mis oleks palju vähem märgatav kui see oleks eelmises stsenaariumis. Niisiis, Bitcoin omanikele tõenäoliselt valida hoidke oma bitcoins sest nende osalus Bitcoin ikkagi omandavat raha kiiremini kui käibevaluutasid.

Selle tulemusena stsenaarium võiks tegelikult tähendab, et kui majanduslangus on täielikult taastanud oma ootele makro-majanduse Bitcoin kogeks nõudluse kasv ja hilisem ora nii kaupmees vastuvõtmise ja ostujõud. Deflatsiooni tendentsi Bitcoin koos äsja välja meetodid suurendada Bitcoin nõustumist poodides, võiks meelitada inimesi kaubelda oma fiat raha Bitcoin. Teise võimalusena töökohtade arvu kasv, et maksta Bitcoin võib juhtuda, ja inimesed võiksid lõpuks kauplemine kogu oma fiat sissetuleku Bitcoin sissetulekud. Mõlemal juhul, lõpptulemus oleks tohutu kasv Bitcoin majandusele.

Kuigi see stsenaarium on hüpoteetiline, siis võib kergesti juhtuda, tegelikult. Üksikisikud on üha teadlikumad lõkse omane keskpangandust ja on hakanud otsima alternatiive praegusele süsteemi valitsuse kontrolli rahasüsteemi. Me teame, et inimesed otsivad juba need alternatiivid. Kui nad ei olnud, Bitcoin ei oleks saanud kuskil nii väärtuslik kui see on praegu. Kuna rahulolematus tulemusi keskpangandusvaldkonnas poliitika kasvada, see soov mitterahaline alternatiive suureneb suurusjärgus.

3. Mis siis, kui Fed otsustab jätkata oma odav krediit Policy?

Sellest tulenevad võimalikud otsuse ei ole nii kaugeleulatuv kui kaks stsenaariumi eespool. Kui FOMC otsustab, et majandus ei ole taastunud piisavalt krediidi kokkutõmbumine ja jätkab oma poliitikat inflatsioonisurve stimulatsiooni, üks kaks stsenaariumi ikkagi tekkida mingil ajahetkel. Ainus erinevus tellivad krediidi nüüd ja jätkuva stiimul kuni hiljem on see, et viimane pikendab majanduslangus ja süvendada, kui see ei paratamatult tekivad. Sellest järeldub, et sõltumata käigus võetud meetmete FOMC, mingil ajahetkel Ameerika majanduse libiseb tagasi majanduslangus ja võimalike tagajärgedega tal võtta Bitcoin on võimalik jõustuvad.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)