Mt. Goxi bitcoini pankrot | Estonian.lamareschale.org

Mt. Goxi bitcoini pankrot

Mt. Goxi bitcoini pankrot

Mt. GOX oli suurim Bitcoinexchangeas veebruari 2014 käitlemise üle seitsekümmend protsenti kõigist tehingutest. See käivitati juulil 2010 ning tegutsenud välja tagasihoidlik hoone Tokyo, Jaapan. See algas vaimusünnitus Jed McCaleb vahendina müüa Magic: The Gathering vahetuskaardid viisil, mis oli sarnaselt varud müüakse, kuid pärast näeme potentsiaali Bitcoin, ta ümber seda oma Bitcoin vahetada. Nagu populaarsus kasvas, McCaleb väsinud vahetamist ning nõustus müüma seda Mark Kareples, Linux tarkvara arendaja, kes jooksis, kuni see sai kõige populaarsem vahetada ohtrasti. Kuid aprillis 2014 firma peatas kauplemise äkki. See oli teada, et umbes 850.000 bitcoins toimus vahetamist olid tõenäoliselt varastatud, selgitades näiliselt spontaanne lõpp. Läbipaistvuse puudumine, mis täpselt, kui palju bitcoins eemaldati ja nende asukoha kohta, andis äärmise lõtku Bitcoin kogukonnas. Võimalus pettuse osa kõrgemate ametnike seotud Mt. GOX koos võimalusega häkkerid lõhenemist vigane signalisatsioon arutati laialdaselt.

Viimased arengud

Veebruaris 2014 hakkas ettevõte Jaapani pankrotimenetluse käigus ettekäändel otsib varjupaika võimalike õiguslike tagasilöögi ülekohtu Mt. GOX võlausaldajatele. Karpeles on nüüdseks subpoenaed USA "Financial Crimes Enforcement Network pakkuda tunnistust 5. Mail 2014. Ta ei ilmunud. 21. Mail 2014 "väljakuulutamine pankrotimenetluse algatamist" seoses Mt. GOX ilmus jaapani keeles. See dokument on praegune õiguslik olukord Mt. GOX seisuga 24. Aprill 2014, nagu on sätestatud nende usaldusisiku ja advokaat, Nobuaki Kobayashi. Dokumendis on samuti täpsustatud Karapeles kui "pankrotis ettevõte" all Mt. GOX nimi. Ta püüab selgitada kavatsused Mt. GOX üksus, millel eriti huvitav mõju poolest allalaadimise bitcoins vasakule vahetamist ajal oma "krahhi. Teadaanne välja kaks peamist aspekti:

  • Isikud, kes omavad võlgu pankrotis ettevõte ei ole maksta need võlad pankrotis üksus.
  • Isikud, kellel pankrotipesast üksus ei ole pakkuda selliseid varasid pankrotistunud ettevõte.

Dokumendis öeldakse, et kõik võlad vahetamist ei tohiks maksnud, ei peaks ühisvara tagastatakse sel ajal. See on tõenäoliselt õiguslik formaalsus vabasta Mt. GOX kandmisest täiendavat koormust. Kas nad koguda mis tahes kapitali või vara võlgu neile samas sellises tundlikus olukorras, võib see peegeldada negatiivselt nende vastutuse taset, eriti juriidilisest aspektist.

Võlad pankrotistunud isiku

Arendamine endise punkt, võlausaldaja koosoleku ähmaselt mainitud. See on tõenäoliselt mõeldud neile, kellel mass kogustes Bitcoin vahetamise enne selle krahhi, või neile, kes on Rääkida olukorda. Teave koosolekul tehakse teatavaks hiljem on Mt. GOX veebilehel. Kuigi see on selgelt öeldud, mitte iga võlausaldaja peab osalema sellel koosolekul saada hüvitist nende Bitcoin. Kõige olulisem ilmutuse hõlmab spetsiifikat protsessi, mida inimesed võib uuesti akrediteeritud. Dokument viitab sellele, et formaalse taotluse süsteem esineda veebilehel, sealhulgas nõutud kriteeriumid uurimises, siis kasutatakse levitada likvideeritud varade olulise üksikisikud. Ta küsib potentsiaalselt kõlblike võlausaldajate jääda patsiendi kui see süsteem on üles ehitatud. Kuigi võiks esitada oma varade enneaegselt väljakuulutamist implores nagu asjaomased isikud ei esitada üksik väide, nagu näiteks nõuded "võib puududa seaduse kohaselt nõutavat teavet või võib tekkida lahknevusi tõlgendusi kirjelduse sellistes dokumentides." Vastus, et kui bitcoins on ikka veel tabamatu. 200000 tagasi bitcoins oodatakse osalema selles likvideerimise protsessi, kuigi see on vaid murdosa neist salvestatud vahetada. Tõenäosus poolest iga, või ehk isegi kõige rohkem, Mt. GOX kasutajatel näha oma raha tagastatakse neile tundub kauge sel ajal. Mt. GOX on kaitsev seaduslikult, kas vihane kasutajate aeglaselt kaotada oma autot ja hakanud aktsepteerima võimalust, et nende bitcoins ei pruugi kunagi tagasi neile. Süsteem pannakse paika esitamise uurimise tundub paljutõotav, kuigi kirjeldused, kuidas sellised uurimised viiakse läbi, mida tase täpsust ja raskusi, mis kvalifitseeruvad jaotus likvideerimise vahendeid on väga palju küsitav. Bitcoin kogukond lihtsalt vaja aktsepteerida nüüdsest, et ei vaheta, aga suur või näiliselt usaldusväärne, on eksimatu süsteemi, mille pühendada kõik usaldust. Kogu dokumendi originaal jaapani ja inglise keeles

Seotud uudised


Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused