Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart | Estonian.lamareschale.org

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Bitcoinusers on Ots on võimalik kulutada oma raskelt teenitud cryptocurrency igal äri, mis aktsepteerib deebet- või krediitkaardiga. See uus areng maksete on saavutatud Palo Alto põhinev ettevõte Xapo

Mis pakub juba kuum rahakoti ja külmhoonete teenuseid. Sel suvel Xapo hakkab väljastamise deebetkaardi numbrid oma kasutajate ja tasu $ 15, füüsilise kaardi kasutada tellistest-ja uhmris kohtades.

Seni kõige meetodeid kulutuste Bitcoin on füüsilise kauplustes on kaasatud, kasutades makse protsessor nagu BitPay - mis nõuab nõusoleku ja koostöö kaupmees - või teenust, nagu Gyft teisendada digitaalse valuuta kinkekaarte, mida saab kasutada valitud kauplustes. Nüüd, Xapo on võimaldada selle kasutajatel kulutada raha läbi traditsioonilise krediitkaardi infrastruktuuri, täiesti uus turg on avatud neile, kes soovivad lihtsal, mugav viis veeta Bitcoin on ettevõtteid kogu maailmas.

Bitcoin Deebet: kuidas see toimib

Kui Xapo hakkab laevandus deebetkaarte selle kasutajate juulis nad saama kasutada oma Bitcoin tasakaal Xapo kuum rahakoti rahastada kaardi ja täita debiteerimistehingud. At müügikohas protsess töötab nagu iga deebetkaart võrgu kontrollib, kas on piisavalt vahendeid, et katta ostu ja seejärel maha selle summa kontolt.

Sel juhul samaväärne Bitcoin summa lahutatakse kasutaja hot rahakott, kus see kohe müüdud Bitstamp vastutasuks dollarit. Raha kantakse seejärel kaupmees, kellel tekib 3% tasu. Alates müüja seisukohast tehingu tundub nagu korrapärane deebet- või osta.

Bitcoin tegemine Liidud

Selleks, et luua esimene täisfunktsionaalne Bitcoin deebetkaardi Xapo tuli leida tee krediitkaardi tööstusele, mis on rangelt kontrollitud ja väga reguleeritud ruumi. Xapo teatas koostöös avalikustamata pank, millel on juba võime anda deebetkaarte läbi MasterCard võrku. Kuid kui Bitcoin deebetkaardi esmakordselt teatas aprillis, MasterCard eestkõnelejate kiiresti kaugenenud projekti, öeldes, et krediitkaardi firma ei ole ametlikku suhet Xapo. Kuigi see võib olla tõsi, see ei tähenda tingimata Xapo kaart ei kasuta MasterCard võrgu - see lihtsalt sõltub poliitika avalikustamata panga Xapo on liitlaseks. Ilmselt üksikasjad on veel väljatöötamisel ja see on võimalik, et deebetkaardiga kasutada Visa või Avasta võrgu asemel.

Tõesti Cold Storage Bitcoin

Xapo juba nime teinud ise selle aasta alguses käivitades külma ladustamise teenust koos nende regulaarse kuuma rahakott. Kasutajad saavad kanda fondide Xapo Vault, mis on touted väga turvaline andmekandja Bitcoin. Raha hoitakse turvaliselt offline, külm rahakotid, mis on salvestatud maa all, kõrge turvalisusega kohtades USAs, Lõuna-Ameerikas ja Aasias. Selline intensiivne kaitsemeetmeid on äratanud tähelepanu suured investorid, kes tahavad omada suurel hulgal Bitcoin ilma muretsema säilitada piisav tagatis. Xapo on nii kindlad turvalisust oma Vault, et nad on tagatud raha kaudu Meridian Insurance Group; raha on kindlustatud häkkimine, sisemine vargus, ja isegi pankroti. Kuigi Xapo kuum rahakoti teenus on tasuta kasutada, siis väga turvaline Vault maksab aastamaksu 0,12%.

Lähendades Bitcoin & Legacy Finance

Mis kaheosalist lähenemisviisi deebetkaardi rahastatud kuum rahakott ja eraldi Vault jaoks väga turvaline külmhoones, Xapo näib hoone ühtne teenust cryptocurrency kasutajad, mis võimaldab sujuvat suhtlemist kehtestatud müüjad samas äärmiselt vajaliku turvalisust. See on lihtsalt üks näide ambitsioonikas ettevõte tõhustamise tegeleda kriitikale Bitcoin - avaldused nagu "sa ei saa kulutada seda kõikjal" ja "see on liiga lihtne saada varastatud" on lihtsalt ei ole tõsi enam tänu firmad nagu Xapo.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist