Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini

Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini

Euro Pacific Precious Metalswill nüüd aktsepteeri Bitcoinas makse ostude väärismetallide. Ettevõte saab kasutades BitPay, online Bitcoin makseteenuse. Kuid Euro Pacific väärismetallide ainult vastu tellimusi telefoni teel või e-posti, et osta kulda Bitcoin Euro Pacific ei pruugi olla nii sujuv nagu ostes üksus firma nagu Overstock.com, mis teostab kõiki tehinguid online.

Peter Schiff, kulla bug ja silmapaistev liige liberaal kogukond on olnud pikka aega skeptik Bitcoin. Schiff on olnud mitmeid arutelusid Stefan Molyneux, populaarne nimi Bitcoin kogukonna üle, kas Bitcoin on mis tahes "sisemised" väärtus. Peter Schiff on kasutanud samasugust väidet kui senaator Rand Paul, märkides, et Bitcoin peab olema teatud tüüpi materiaalse väärtuse, et saada elujõuliseks maksevahendina. Kuna need anti-Bitcoin argumendid, seda arengut tuleb üllatusena.

Euro Pacific Väärismetallid on praegu suurim kulla müüja maailmas, mis aktsepteerib Bitcoin. Pärast jälgedes Amagi Metallid, teise väärismetalli müüja, et aktsepteerib Bitocin, Euro Pacific vastuvõtmise Bitcoin muudab palju lihtsam inimestel kaitsta oma sääste üheltki valitsuselt põhjustatud majandusliku katastroofe. Olles võimeline osta kulda ja hõbedat koos Bitcoin võimaldab inimestel kaubelda oma fiat raha Bitcoin ja seejärel kasutada mõnda oma münte osta kulda, andes neile kahetasandiline inflatsiooni eest. Kuigi loodame, et Bitcoin lõpuks ületada kuld- ja isegi fiat valuuta- kui maailma vaikimisi maksevahendina, kuld on ikka väga tark investeering nii üksikisiku, kes tahab kaitsta oma rikkuse odavnemise et inflatsioon kaasa toob.

Kas Peter Schiff lõpuks tulevad ümber idee Bitcoin muutub ühiskonna uus raha? Olles nii karm skeptik Bitcoin aastaid, tundub raske uskuda, et Schiff tõeliselt usub väärib krüptokaartide valuuta. Kui ta ei ole tegelikult usuvad Bitcoin elujõulisuse kui raha, on tõenäoline, et see vastuvõtmisega Bitcoin võiks olla turundustaktika joonistavad pro-Bitcoin libertarians et on huvitatud ka, kellel on laos kulda. Kuid see ei ole tingimata halb asi. Kui Euro Pacific on võtta vastu Bitcoin kui liberaal turustamise kava, mis siis? Ettevõte on endiselt suur väärismetallist müüja ja nad nüüd vastu võtta Bitcoin maksmiseks. See tähendab, et seal on veel üks ettevõte, mis võtab meie bitcoins, laiendades Bitcoin kui maksevahendina. Sõltumata kavatsused Peter Schiff ja tema äripartnerite, nad on andnud Bitcoin teise annuse üsna mainstream tähelepanu.

Seotud uudised


Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)