Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja | Estonian.lamareschale.org

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Hoiatus: See autori arvamused ei kajasta arvamusi coinbrief.net.

Hiljuti on teatatud, et USA rakkerühma koosneb föderaalse regulaatorid, valmistuvad vabastada "Bitcoin reegel-raamat", mis "kaitsta kasutajaid virtuaalne raha pettuse ilma lämmatades noor tehnoloogia." Kuigi mõned rahe seda teadet nii hea uudis Bitcoin, väites, et see teeb krüpteerimisoperatsiooni valuuta tugevamaks, kaitstes kasutajad pettuse, väljakuulutamist on tõesti negatiivne areng Bitcoin kogukonnas. Igasugune Bitcoin määrus paratamatult piirata tema võimet laiendada, muutes selle vähem tõenäoline, et asendada süsteemi tsentraliseeritud fiat raha.

Arutelu selle üle, Bitcoin määruse

Miks me peame tahes valitsuse regulatsiooni Bitcoin esiteks? Mõned võivad öelda, et me vajame sellist määrus vältida teise vahetuse kollaps, meenutab hiljutist Mt. GOX fiasko. Kuid turul on juba lahendatud, et probleem iseenesest ilma valitsuse sekkumiseta. Vahetused kohe võtnud meetmeid, et tagada turvalisus oma kasutajate raha, et hoida inimesi tagasi oma raha vahetamist. Nüüd see ei ole väga tõenäoline, et näeme teise turvaauk sarnane Mt. GOX. Kui me seda teeme, see eeldaks palju oskusi läbi murda turvameetmed populaarsemaid vahetust. Nii palju, et selline häkker või häkkerite tõenäoliselt mööda hiilida tahes valitsus andis turvameetmed või määrustega kergust. Kui jätame turul tegutseda ise, see areneb lahendusi probleemidele kiiremini kui valitsuse ja tõhusamalt kui valitsus. Tegelikult turul probleeme on võimalik lahendada, et tarbijad ei tea isegi neil veel! Valitsused saavad tegutseda vaid tagasiulatuvalt, samas turuosalisi võtta ennetav tegevus, et kaitsta oma kasumit, mis teeb kõik turuosalised ohutumaks ja edukas.

Nüüd ei ole konkreetset määruste mainiti seda hiljutist teadet. Kuid me ei arvata, õiglase täpsusega, et see määrus on suunatud tegevuse Bitcoin vahetused regulaatorid märkida, et taheti lase tegelik tehnoloogia Bitcoin jääda tasuta, kaitstes samas tarbijate pettuse. Ainus võimalus "kaitsta" pettuse, ohustamata tuum Bitcoin tehnoloogia, oleks piiravad vahetust. Millega kehtestatakse mis tahes liiki piiravate määruste Bitcoin vahetus kahtlemata muudavad töötab vahetada kallim, piirates seega konkurentsi turul. Seda tüüpi konkurentsi tapmine määrus sillutab teed monopoolse tõusta ja reeglina turul raudse käega. Me juba teame, mida võib juhtuda, kui enamus vahetada aktiivsus on koondunud ühe firma.

Bitcoin määruse võib kaasa tuua ebaõiglased Monopolidele

Lihtsustades ühtse ettevõtete monopoliseerida kogu turul kindlasti meid üles veel GOX-samalaadne õnnetus. Kui vahetada monopoli tekkiva valitsuse määrus, siis on meil kindel, et vastutab 100% vahetuse kauplemine USA ilma vastutusele tarbijatele. Kui vahetada tankid, valitsus ei karistada selle juhte. Valitsus kautsjoni vahetamist välja, et vältida katastroofi, ja vahetada jätkab käitlemise meie raha vastutustundetult.

Ilu turul on, et seal on alati võimalusi. Kui üks äri ebaõnnestub või ei vasta täielikult tarbijate, seal on alati konkurendid võtta vaikne. Seda tüüpi konkurentsi on sisuliselt innovatsiooni. See on see, mida juhib turul edasi. See on see, mida omab ettevõtteid aru tarbijatele. Kui valitsused sekkuma positiivseid arenguid turul on peaaegu alati aeglustunud või täielikult peatunud. Miks me tahame seda teha, et Bitcoin vahetus? Just nüüd, vahetused on rummu Bitcoin aktiivsus. Kuna seal on väga vähe töökohti, et maksta Bitcoin, ainus viis paljud inimesed kaalul nõude Bitcoin kogukond on osta münte börsil. See annab vahetuste märkimisväärset võimu, mistõttu on väga halb mõte keskenduda, et võimu üks vahetus, või väike arv ettevõtteid, rakendamise kaudu piiravaid õigusakte.

Vabaturg on teie jaoks parim Bitcoin

Need Bitcoin määruste võiks olla järgmine Net-Neutraalsus. Me teame, et Net-Neutraalsus põhjustab tohutu monopoliseerimine Interneti turul, tingitud asjaolust, et firma kõige eest saab purustada kõik konkurendid, kes ei suuda kanda kulusid sunnitud andma odavam ühenduse kiiruse poolest. Kui USA valitsus võtab vastu õigusakte, millega reguleeritakse Bitcoin vahetamist, siis kindlasti muutunud palju kallim väiksemate, uuemad vahetus konkureerida palju suurem ja kindlalt vahetamist.

Mis siis, kui Jaapan oli pannud eeskirjade Jaapani vahetuste Mt. GOX ajastu? Mis siis, kui kõik vahetada kauplemise aktiivsus oli sunnitud GOX tulemusena piirava regulatsiooni? Krahhi oleks olnud palju suurem ja palju rohkem hävitav. Ärgem seda viga nüüd, et Bitcoin on veelgi asjakohasem. Krüptopluginat valuuta liigub detsentraliseerimise ja see sündis anarhia. Bitcoin ei pea rakmed, ja see kindlasti ei pea riigi valitsus võtta ohjad. Me ei vaja valitsuse hoolitseda meie või meie kaitsmiseks Bitcoin, sest me oleme palju paindlikum kui valitsus annab meile krediiti. Olgu vabaturu kulgema. Vabadus toob rohkem jõukust Bitcoin kogukonna kui centralizationever võiks.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?