Saate osta passi Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Saate osta passi Bitcoiniga

Saate osta passi Bitcoiniga

Roger Ver, et Bitcoinenthusiast ja investor on ostnud kodakondsuse St Kitts ja Nevis koos Bitcoin ja reklaamitakse riigi kodakondsuse programmi retweeting postituse tehtud veebileht, mis soodustab selle programmi. St. Kitts ja Nevis on kahe saare Föderatsiooni Lääne-Indias, et vastu investeeringute kodanikuhariduse programmi oma riigi piirides 1984. Selle programmi, saavad inimesed investeerida teatud summa raha riigi vastutasuks St. Kitts-Nevis kodakondsuse.

Bitcoin ostab kodakondsuse

Nüüd Föderatsiooni St. Kitts ja Nevis on võtnud sammu digitaalajastu muutes nende investeeringute kodakondsuse programmi vastu Bitcoin makse kodakondsuse. St. Kitts kodakondsuse sisaldab pass, mis võimaldab viisavaba reisimise üle 140 riigis. See funktsioon tähendab, et saate reisida kogu üle 140 piiri ilma valitsuse vajavad luba valitsuse. See osa riigi kodakondsuse programm teeb palju edendada vaba liikumist inimeste ja ideede, midagi, mis on oluline laiendamine tööjaotus ja sellele järgnenud vabakaubandust ja elatustaseme tõusu tööjaotus toob oma ühiskonnas.

Samal ajal kui teised riigid on investeeringute kodanikuõpetuse, St. Kitts "on väga kiire ja lihtne. Te saadate oma makse valitsus ja vastu otsuse oma kodakondsusest 4 kuu jooksul. Lisaks sa ei pea olema tegelik elukoht riigis saada passi. Sa lihtsalt vaja maksta nõutud summa raha, kas investeerida St. Kitts ja Nevis kinnisvara või annetamiseks Sugar Industry mitmekesistamine Foundation.

Nüüd, kui riik võtab Bitcoin makse, kodakondsuse protsess on muutunud palju lihtsamaks. Kuna Bitcoin tehingud on instant makse saab vastu valitsuse palju kiiremini, mis võiks teha töötlemise periood oma kodakondsuse palju lühemad. Mitte ainult võib Bitcoin potentsiaalselt teha palju kiiremaks, kuid see muudab protsessi palju anonüümseks. Enne, sa pidid maksma valitsuse fiat raha, mis tähendas kas transportimisel suure summa sularaha välismaal või juhtmestik raha panga kaudu. Need meetodid alati jätnud tõendeid oma tegevuse, mis võimaldab kodus valitsuse jälgida oma tehinguid. Aga Bitcoin, ei ole tõendeid tehingu väljaspool blockchain, mis salvestab ainult tehingute krüpteeritud makse võrgu vahel aadressid, mis ei ole seotud teie identiteeti kuidagi. Nüüd, Bitcoin, mida saab osta pass, mis võimaldab teil vabalt reisida hulgaliselt riikide ilma teie valitsused luba või teadmisi.

Laienev kodakondsuse rikastab Liberty

See uus kodakondsuse programm on suur samm vabaduse. Economics õpetab meile, et tasuta ja piiramatuks inimeste, kaupade ja ideede üle piiri moodustab parim viis levitada tööjaotus ja suurendada globaalset elatustase. Valitsused sageli seadusi piirata vabakaubandust huvides kaitsta kodumaist tööstust või varjus kaitsta vaeste riikide kodanike ekspluateerimist kasumi korporatsioonide.

Tegelikult välisinvesteeringute korporatsioonide pakub kolmanda maailma riikide võimalus suurendada oma materiaalset rikkust, hoolimata sageli rõhuva valitsused nendes riikides, kes võtavad poliitika omakasupüüdmatult kulul oma kodanikke. Vabakaubandus on näljahäda ja tõstke üksikisikute ja perede vaesusest välja. Mingil põhjusel, valitsuste arvates on hädavajalik selleks, et piirata vaba kaubanduse ja kõiki eeliseid see toob globaalne kogukond. Need kaitsva ei kaitsta kodumaist tööstust ega kaitsta vaesunud töötajaid ekspluateerimise.

Kui valitsus püüab kaitsta tööstuse allhanke, see lihtsalt hoiab progresseerumist suhteline eelis, et kaasas tööjaotus. Poliitika võib säästa mõne kodumaise töökohti, kuid see oleks hetkel pikaajalise arvelt ühiskonna enamuse. Lisaks, et poliitika lõikab joont tulude riiki, mis oleks saadud kasv tööstuses, takistades töökohtade tekkimise mis toodavad odavam ja rikkalik tooteid. Sisuliselt kaitsev kaubanduspoliitika sundida tarbijatele maksma kõrgemat hinda väiksema koguse kaupa, mis on sageli madalam kvaliteet samuti, ja takistab töökohtade loomist teistes riikides. Poliitika, mis olid mõeldud kaitsma heaolu tegelikult lõpuks luua üldine langus maailmaturul elatustase.

Bitcoin Soodustab Voluntaryism Välismaal

Bitcoin on võimalik muuta kõik need katki valitsuse poliitika. Ilma volitused reguleerida seda, valitsused ei suuda lõpetada kasvu rahvusvahelises tööjaotuses, et olulisel määral. Mis laia aktsepteerimist Bitcoin kõik majandustehingud muutub vabatahtlik. Tarbijad saavad osta odavaim turul, olenemata sellest, kus kaup on valmistatud. Teiselt poolt on meil vaesed riigid, mis saavad lõpuks välisinvesteeringute rikkad ettevõtted, kujul Bitcoin ja nad saavad tõstke ise välja vaesuse ja suurendada seal elatustase. Bitcoin on võimalik saavutada kõiki neid asju. Ainuke asi seisab oma teed on oma acceptanceby elanikkonnale, mis muutub üha enam reaalsuseks iga päev.

Me näeme kasvavat tähtsust Bitcoin puhul St. Kitts ja Nevis otsuse vastu krüpteerimisoperatsiooni valuuta makse nende kodakondsuse programm. Alguses Bitcoin olemasolu, võiksime ainult spekuleerida ja teoretiseerida kuidas krüptopulk valuutade võiks muuta ühiskonna, nüüd me näeme neid teooriaid mängida läbi reaalsus. Bitcoin entusiastid on alati öelnud, et valuuta edendada vabaduse üle maailma; nüüd näeme reaalses maailmas astme Bitcoin hõlbustades avatud piirid ja vabakaubanduse.

Kui soovid rohkem teada kodakondsuse programmi Föderatsiooni St. Kitts ja Nevis, saate vaadata veebilehel siin.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule