Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu | Estonian.lamareschale.org

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Üllatav trend on tekkinud hiljuti. Inimesed kasutavad natuke münte ja natuke mündi asemel bitcoins ja Bitcoin. Minna koos meie sissejuhatav artikleid Bitcoin ja digitaalse valuuta, nagu "Mis on Bitcoin?", Oleme otsustanud selge see üles uutele kasutajatele.

Mis on Bitcoins või Bit Mündid?

Lubage mul seda kohe. Õige termin on bitcoins, mitte natuke münte. Bitcoins on ühikud currencythat on loodud, läbi protsessi Bitcoin kaevandamise. Bitcoins ei ole füüsiliste objektide, mis on osa põhjus, miks nad ei tohi nimetada natuke münte, nii, et võiks mainida hõbemündid või kuldmünte. Teine põhjus on lihtsalt asjaolu, et esialgne looja Bitcoin protokoll, tuntud lihtsalt Satoshi Nakamoto, andis ka valuuta oma üksiku sõna nimi: Bitcoin. Võite märgata, et ma kasutan näiliselt juhuslikult kapitalisatsiooni sõnal Bitcoin või Bitcoin, ja seal on põhjus, et samuti.

Seejärel Mis on Bitcoin või Bit Müntide?

Kuigi bitcoins on valuuta, mis on seotud Bitcoin võrgustik, kapitaliseeritud versiooni sõna viitab Bitcoin tervikuna. On ainult üks "Bitcoin" ja see on Bitcoin protokolli. Kapitaliseerimine kasutatakse ka viidates midagi seotud Bitcoin, kuid mitte Bitcoin ise. Bitcoin võrgustik, mis on peer-to-peer võrgu, mis muudab kogu süsteemi tööd; Bitcoin kogukond, mis viitab kasutavate isikute bitcoins või on kaasatud erinevate Bitcoin seotud foorumid, veebilehed jne.; ja Bitcoin ettevõtetele, kes ettevõtetele, kas nõustuda bitcoins kui makseviisi või ettevõtetele, kes on ehitatud spetsiaalselt Bitcoin.

Sel juhul mõiste Bit mündi mõtet, sest see ei ole isegi viidates mündi või valuuta, mingisugust.

Ainsad erandid on suurtähereeglid eespool on, kui valuuta, kui ainsuse Bitcoin või mitmuse bitcoins, kasutatakse alguses lause või pealkirja.

Nii, see on Bitcoin ja Bitcoins, ei Bit Müntide ja Bit Mündid?

Pigem väljaspool formaati pealkiri, mida kasutatakse eespool, oleks "Bitcoin ja bitcoins, ei Bit mündi ja natuke münti." Tean, et see tundub nagu väike probleem, kuid kui raha ja protokolli sama nime, seal peab olema diferentseerumise nende kahe vahel. Tegelikult, see on üks põhjustest, miks paljud liikmed Bitcoin kogukonna toetada liikumist keskendudes väiksem rahaühikud, nagu bitti, mis on võrdne 0.000001 bitcoins. See tähendab, et iga Bitcoin kuuluks 1 miljoni bitti ja loodetavasti eemaldada mõned segiajamine Bitcoin ja Bitcoin ja lõpetada termin "natuke münti."

Kas see toimib? Võib olla. Kuid üks asi, mis on tuntud leevendada selline segadus on selge õppe- ja kasvatustööd. Loodan, et see on aidanud selle ees.

Seotud uudised


Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014