Bitcoini koht majanduskasvule | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini koht majanduskasvule

Bitcoini koht majanduskasvule

Krahhi on tulemas. Lõpp on lähedal.

Odava raha poliitika Föderaalreservi on seadnud Ameerikas ja mujal maailmas, teele majandusliku katastroofi ja hüperinflatsioon. See toob kaasa kokkuvarisemist kogu rahasüsteemi nagu me seda teame. Kui neid eeskirju, levinud kvantitatiivse lõdvendamise ja "stiimul" jätkuvalt valitsevad, makromajandus lõpuks hakkab kaos. Me näeme halvim majandusliku depressiooni maailma ajaloos. See on isegi hullem kui Ameerika Great Depression. Nälg, nälgimine, vaesus; kõik need asjad muutuvad uue status quo pärast krahhi Ameerikas. Muud kui lõpeb praeguse Fed poliitika, mis tundub väga ebatõenäoline, ei ole kuidagi seda vältida ähvardava kriisi.

Eks? Võibolla mitte.

Kas Bitcoin Stopp kokkuvarisemist?

Mis Bitcoin ja asjaolu, et see looming on piiratud kaevandamise, on meil nüüd võimalus kõrvale valitsuse manipuleerimine rahapakkumine ja investeerida meie kapitali uute ettevõtete ja tehnoloogia, mis hakkab tootma tugev, autentsed kasv turgudel. Nõustudes Bitcoin, Ameerika Ühendriigid, koos ülejäänud maailmaga, saab vältida näiliselt paratamatu katastroofi täielikult. Selleks, et mõista, kuidas Bitcoin on potentsiaali peatada üha kiiremini büst oma lugusid, peame mõistma, milline äri tsüklit; teades, kuidas majandustsükleid moodustatud ja kuidas nad toime turgudel annab meile ülevaate, kuidas keskpangandust poliitika toob kaasa täieliku kokkuvarisemise üleilmset rahasüsteemi. Mõistmise põhjuslik seos keskpangandust ja majandustsüklite võimaldab põhjalikku selgitamisel majandusteooria taga Bitcoin järkjärgulist supplantation valitsuse paberist raha.

The Nature of Business Cycles

Mis on Business Cycles? Ja kuidas Bitcoin sobi?

Majandustsükleid tekke tulemusena keskpanga põhjustatud inflatsioon rahapakkumise. Üldiselt on need bürokraatlikud asutused rakendavad inflatsiooni taktika, mille eesmärk on toota majanduse ergutamise ja kiirendades seeläbi majanduskasvu. Inflatsioon tavaliselt algab probleem paberraha keskpangalt, mis läheb reservide üksikute erapankade. Need erapankade on siis võimalik langetada oma intressimäärad ja suurendada nende krediidireitingute andmine.

See äsja välja krediidi siis teeb oma viis ringlusse; investorid võtta laenu, et alustada uut äri või avada täiesti uusi turge. Kuna need madala intressiga laenud, ettevõtjad suudavad eksponentsiaalselt laiendada oma projekte, luues tohutu kasv turgudel. Kuid need uued investeeringud on sageli malinvestments. Need uued, krediidi rahastatud ettevõtmised ei saa eksisteerida ilma odav raha, mida keskpank, sest neil pole olulist turu nõudlusele.

See vähene nõudlus ei aeglusta investorid, kui nad saavad lihtsalt raha, aga. Nad järgivad "Kui teil ehitada see, nad tulevad" mantra ja lõpmatult laiendada oma ettevõtteid. Nad avada uusi kauplusi, palgata uusi töötajaid ja start-ups lõpuks minna avaliku; start-up krediitkaardi rahastatud kasvu loob välimus õitseb ettevõtte ja investorite praktiliselt visata raha, kui see hakkab avalikult kaubeldakse börsil. Kõik see kasv äri pärineb keskpanga rahasüst ringlusse. Kuid heaolu ei kesta igavesti.

Kuna inflatsioon voolab läbi majanduses stimuleerib nõudlust ja seega tõstab hindu. Sellepärast hinnasurvet, seal tulevad punkti, kus hinnatõus tasaseks ostujõudu hiljuti väljastatud raha ja huvi hindade tõstab nende pre-inflatsiooni tase. Pärast turu lõpetab kohanevad inflatsioon, neid uusi ettevõtteid, kes tekkisid seetõttu inflatsiooni ning neil puudub reaalne kasumi potentsiaali hakata takerduma tingitud asjaolust, et seal ei ole enam kättesaadavust odav krediit. Ettevõtted on sunnitud panna töötajad välja lõigatud kulud või lõpetavad tegevuse kõik koos, sest lisaraha neil on nüüd väiksem ostujõudu.

Bitcoin sobitub sellesse ajal crash, sest see võib olla Sõjaajal.

Bitcoin ja Crash

See järsk langus majanduses, mis tulid tõstnud intressimäärasid, on tuntud kui majanduslangus. Keskpangad panema selle majandusliku allakäigu ja alustada uute raha lootuses saavutada majanduse taastumist ja võib-olla isegi kasvu kaugemale jõuti viimase tsükli inflatsiooni. Protsess algab uuesti; uute ettevõtete tekkimist, töökohti, hinnad tõusevad, intressimäärad tõusevad, ja ettevõtted alustada sulgemise uksed. See stsenaarium on lühidalt selgitatud äritsüklist ja see on see, mida on juhtunud Ameerikas, samuti mujal maailmas, kunagi, sest tulek keskpangandusvaldkonnas. Oleme praegu inflatsiooniline etapi üks neist majandustsüklite ja krahhi on vältimatu.

Kahjuks mingil hetkel hüperinflatsioon on seatud, ja meie suhe muutub täiesti väärtusetu, mis toob kaasa kokkuvarisemist kogu rahasüsteem. Kui see juhtub, siis see homme või 10 aasta pärast, ei saa ennustada. Kuid Bitcoin on potentsiaali liikuda meid eemale see õudusunenägu sarnases olukorras olevad tänu asjaolule, et Bitcoin on priceshould näidata pöördvõrdeline inflatsiooni ja Bitcoin ei saa manipuleerida nagu fiat valuuta.

Niisiis, kuidas täpselt saab Bitcoin päästa meid?

Bitcoin võtab manipuleeriv võimu ära keskpankade või erapankade selles küsimuses. See on täiesti detsentraliseeritud, peer to peer valuuta; Bitcoin nõua keskel mees teha makseid, nagu Bitcoin minershandle et peer-to-peer mood, ja raha läheb ühelt inimeselt teisele praktiliselt tasuta. Kõige tähtsam on, Bitcoin on nappus kõva kodeeritud protokolli. Mida see juhtmega nappus tähendab? See tähendab, et raha võib kunagi kunstlikult mis tahes finantseerimisasutus. Ainus kord Bitcoin võib kogeda odavnemist selle väärtus on kui inimesed hakkavad väärtustada vähem, ja see on täiesti korras. Individuaalne hinnatasemed on vundament turumajandusele. Midagi õnnestub ainult vabaturul kui see annab kõige rahulolu üksikisikutele. Ainus kord, kui amortiseeruvad valuuta muutub probleem on siis, kui isikud on sunnitud vastu võtma seda raha, ja see on täpselt, mis juhtub valitsuse paberraha.

Need detsentraliseeritud omadused Bitcoin ja kaevandamine (või isegi vermimise, nagu mõned altcoins), hoidke vastus kuidas krüpteerimisoperatsiooni valuuta saab eemaldada meid valitsuse põhjustatud majandustsüklite. Ja see on tegelikult väga lihtne. Need anti-manipuleeriv omadused Bitcoin loob makromajandusele hindas vaba mängu turul, mis pannakse liikuma üksikute soovidele ja vajadustele. Nagu see muutub laialdaselt aktsepteeritud, Bitcoin muudab valitsuse väljaantud raha kasutu ja võiks täielikult asendada täielikult. See supplantation oleks täiesti riba maailma valitsused oma võimu luua majandustsüklite. Miks? Kuna me alles ühendatud valitsuste poolt raha me kasutame.

Kui me kasutame raha, mida ei saa kontrollida valitsuse siis valitsus ei saa avaldada olulist kontrolli majanduse üle. Kui see punkt rahapoliitika detsentraliseerimise saavutatakse, valitsused ei ole enam võimalik suunata turgudel. Nad saavad ainult osaleda neid samal tasemel kui mis tahes muu firma konkureerib vabal turul. Kui valitsused ei suuda võistelda selle detsentraliseeritud turg, siis need muuda asjakohatuks. See nihe turgude sunnib valitsusi muutunud esindaja ja pakkuda teenuseid, mida me tegelikult väärtus; või, sõltuvalt teie ideoloogia, detsentraliseerimise teeb halvenemine valitsuste vältimatu. Mõlemal juhul Bitcoin saab murda kett, mis ühendab meid valitsuse loodud majandustsüklite. Ainuke asi seisab viis selle vabanemist on leppimine Bitcoin üldsuse poolt. See raha on juba alustanud tõendavad selle põhjendatust ja selle kasutajate baasi kasvab iga päev.

Kas Bitcoin valitsevad või on status quo jääda taktitunne? See on kuni meile.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin? Lihtne (kuid põhjalik) seletus

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud