Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Ikka midagi on välja lülitatud. Tundub nagu midagi puudu siin, ja ma olen võidelnud tõesti pane oma sõrme selle peal. Õnneks Reddit kasutaja, kes läheb kasutajanime "smileyouroncamera", pane see täiesti,

Riskikapitalist ei ehita detsentraliseeritud / laiali lahendusi, sest see ei ole kasumlik. Meie fookus peaks olema detsentraliseerimise ei üleandmises Bitcoin institutsioonidele see loodi mööda.

Kuigi paljud hämmastav projektid, mis on developmentare detsentraliseeritud, need, mis on tõeliselt plahvatusliku, nii investeeringute kapitali, marketshare jne, ei ole. Sest Bitcoin oleks edukas, peame detsentraliseeritud vastused tsentraliseeritud osi Bitcoin ökosüsteemi.

Bitcoin on detsentraliseeritud, kuid mida saab Rikutud

Õnneks on projektide areng, mis võib lahendada mõned neist probleemidest. Detsentraliseeritud teabevahetuse juba olemas, platvormidel, nagu vastaspool, kuid võib olla veidi heidutav uutele kasutajatele. Siiski, nagu arendajad selle süsteemi, samuti muud detsentraliseeritud teabevahetuse, parandada funktsionaalsust ja kasutusmugavus, võime näha suurenemist kasutajad üleminek detsentraliseeritud stiili vahetada.

Ikka, et ei ole garanteeritud ning riskikapitalistid koos teiste investoritega, on kallates miljoneid dollareid hoone tsentraliseeritud platvormil. Rahastamise tase on palju kaugemale peaaegu iga detsentraliseeritud arendusmeeskond on juurdepääs koos Ethereumbeing üks erand tõttu väga edukas ETH eelmüügis. Eeliseks neid vahendeid anda tsentraliseeritud süsteemid on raske üle hinnata. Rentides suur areng, juriidiline, turunduse ja juhtimise meeskonnad, tasemeni legitiimsuse nad saavad avalikkusele need ettevõtted, antakse tohutu tõuke.

Detsentraliseeritud süsteemidel on oma eelised

Alates mida ma ütlesin eelmises lõigus tundub kõik lootus on kadunud detsentraliseeritud süsteemi arendamist. Kuidas saab arendusmeeskonnad kunagi lootust, et ületada suurust ja õhuke võimu, et investor rahastatud projektid on? Vastus on silt: detsentraliseerimine.

Detsentraliseerimine ise on tohutu advantagefor projektide, isegi kui see võib muuta elu palju raskem oma arendusmeeskond. Detsentraliseeritud süsteem on peaaegu alati avatud lähtekoodiga, nii et tähendab, et arengu meeskonnad saavad abi ühenduse kui neil on probleem. Kuigi tsentraliseeritud ettevõtted kasutavad ka rahvahange nad üldiselt hoida oma tuum tarkvara lähtekoodi suletud, mis hoiab võõraste abistamisel. Isegi need, mis hoiavad oma tarkvara avatud lähtekoodiga on ebatõenäoline, et saada toetuse tase kogukonnast, et detsentraliseeritud projekt. Enamik arendajaid ei soovi veeta oma vaba aega kallal tarkvara ettevõte, mis ei pööra neile, kui punkti tarkvara ei ole umbes kasumit konkreetse üksikisiku, rühma või ettevõte.

Peale selle, detsentraliseeritud süsteemide pöörduda cryptocurrency üldsus üldiselt nii palju sai huvitatud Bitcoin või muu digitaalse valuuta, lihtsalt sellepärast, et see on detsentraliseeritud. Kuigi tsentraliseeritud süsteeme kasutatakse üsna tugevalt, kogukond, paljud ei ole rahul, et vajadus, mina kaasa arvatud. Seda saab parandada. Kui detsentraliseeritud süsteemid paremini rahastatud, et nad eemaldada eeliseid, et tsentraliseeritud ettevõtted on, säilitades omane eeliseid, mis tulevad koos detsentraliseerimise.

Lõpuks detsentraliseeritud süsteemid on väga raske peatada. Isegi kui looja, arendusmeeskonna ja keegi teine, mis oli algselt seotud projekti otsustab lõpetada, see ei tähenda, et detsentraliseeritud süsteem peab surema. Muud arendajad saavad selle kätte, ja jätkata sealt, kus eelmised jäi, ja võrgu poolt loodud süsteem jätkab nii kaua kui üksikisikute jätkuvalt toetada. See on esile tõstetud Bitcoin asjaolu, et Satoshistopped projekti kallal töötavad aastat tagasi, ja veel Bitcoin networkis palju, palju kordi suurem täna kui see oli siis, kui ta lõpetas.

Muud näited saab tunnistajaks altcoins mis eksisteerivad, on aktiivselt kaevandatud ja isegi börsidel, kus mingit arendusmeeskond aktiivselt nende arengut. Enamik neist lõpuks on uus arendajad üle võtta või aeglaselt hajuvad, kuid niikaua, kui üksikisikud on toetada neid, nad on endiselt olemas. Detsentraliseeritud süsteemid ei pea maksma töötajad ja ei saa minna pankrotti.

Kuidas kaitsta Bitcoin ja tagada, et detsentraliseeritud süsteemid rahastatakse

On mitmeid viise, et detsentraliseeritud süsteemide najal, kuid enamik on praegu vähe, ebameeldivam või raske.

Presales, Ühisrahastus või Individuaalne Investeerimine on praegused valikud

Tahke presalefor valuuta või sümboolse põhinev süsteem, võib sageli anda arendusmeeskond mõned alustades vahenditest, kuid see on harva piisavalt tõeliselt kasvada idee. Samuti kogukond on ettevaatlikud seda tüüpi rahastamise tõttu viimase petuskeemid või halva juhtimise vahenditest. Ükskõik mida, see on osutunud tõhusaks poolest vahendite hankimise, eriti projekte, mis on tõeliselt uuenduslik

Teiselt poolt, crowdfundingis alati võimalus, kuigi see pakub vähem stiimuleid investoritele. Detsentraliseeritud, peer-to-peer Ühisrahastuse taotluse majakas, on nüüd alfa, ja on palju inimesi väga põnevil. Potentsiaali taga projekt on uskumatu ja areng näib liikuvat mööda üsna kiiresti.

Muidugi, Ühisrahastus ka mõned samade riskidega, investeerides eelmüügis, kuigi see on natuke läbipaistvamaks ja toob mõned tasemel vastutuse. Kahjuks Ühisrahastuse ei ole väga usaldusväärne projektide rahastamiseks. Mõned projektid takerduvad ja ei saa rahastatud, kuid valdav enamus kunagi õnnestub veojõu. Teised õnnestub poolt läbi "Ühisrahastus" vormis näpunäiteid, kuid see on ka ebatõenäoline, et tegelikult kulude katteks arengut. Me näeme, kui majakas seda muuta.

Lõpuks, mõned arendajad lähevad projekti piisavalt suur summa isiklik vahendeid, et katta kulusid vaja. Aastal Bitcoin maailma, enamik neist inimesed olid seotud Bitcoin varases staadiumis ning sai oluliselt rohkem rikkad kui BTC hind tõusis 2013. Ilma vajadust väljaspool rahastamise, võivad nad tegeleda kõikide projekti nad tahaksid, kuid seal ei ole piisavalt neid katta kõik tööd, et detsentraliseeritud süsteemid vajavad.

Investorid vajavad ergutus ja vastutust suurendada, et investeerida

On kaks peamist põhjust, et riskikapitalistid, ingel investorid, ning enamik üksikisikute kogukonnas ei investeeri presales, Ühisrahastus projektide või isegi annetada märkimisväärsel hulgal uusi projekte, kui isik või rühm, mis teeb ettepaneku see on tuntud ja usaldusväärne.

  1. On vähe raha stiimulit. Mõned inimesed kogukonnas võib olla valmis alustama eelmüügis, kuid isegi siis, kui idee on hea, siis ei tõmmata tõsine investoritele kui risk vs tasu on seda väärt. Ühisrahastus ei saa tõsiselt investorid, sest põhiline viis Ühisrahastuse on loodud vahenditega, et nad ei kasu projekti.
  2. Ei ole mingit garantiid, et projekt tegelikult täidetakse, ega isegi üritanud. Paljudel juhtudel on inimesed välja pakkunud uue digitaalse valuuta, projekti või idee ja jätkas on eelmüügis, annetuse drive, või mõne muu meetodi abil saada toetust ühenduse, vaid kaovad. Need petturid, petturid, petturid, või mis iganes soovid helistada neile oleks palju keerulisem ausad inimesed koguda vahendeid ühenduse ja täiesti ära hoida kõik suured investorid. Isegi siis, kui isik ei ole tahtlikult pettes investoritele või pettuses, halva juhtimise vahendite on väga levinud.

Mõlemad küsimused võivad ja peaksid olema adresseeritud.

Korrigeerida raha stiimulit, on mitu võimalust.

  • Ilmne eelmüügis võimalus põhineb ideel, et valuuta / märgid / ühikut muutub väärtuslik tulevikus, kui areng on lõppenud. Niikaua kui looja (s) tegelikult läbida loomisega süsteemi nad on lubanud, või vähemalt töö selle poole, see on mõnikord tõsi. Kahjuks enamasti investorid ei näe midagi lähedal breaking isegi oma investeeringuid. See on küsimus, mis on seotud teise punkti ja presales võiks olla rohkem väärt kui see on adresseeritud.
  • Teine võimalus on ehitada stiimuleid investoritele otse projekti. Need stiimulid võiksid olla mingi reklaam või ehk osa tehingutasud saadetakse investoritele otse. Potentsiaali, kuidas teenida raha detsentraliseeritud süsteemi on piiratud mõnes mõttes, sest see on raske neid peatada eemaldatakse konsensuse tulevikus, kuid loominguline arendajad peaks olema võimalik leida vastuvõetav, kuidas luua stiimuleid, mis oleks vastuvõetav kõigile, et liitub toetamisel võrku.
  • Lõpuks nüüd, et see on võimalik luua tõeline "tark lepingud" vastaspoole ja mitu projekti on loodud detsentraliseeritud "aktsiad", mida saab välja näidata omandiõiguse projekti idee detsentraliseeritud autonoomsed ettevõtted (DAC) ja detsentraliseeritud autonoomsed organisatsioonid (DAO-de juures) on lõpuks kinni võtta. Andes investoritele jaoks mängima omandivormist võib osutuda väga kasulik viis muuta investeeringud detsentraliseeritud süsteemide kasumlik.

Ükski neist meetoditest pakub stiimul asja kuni 2. Punkt on adresseeritud. Vastutus internetis on üldjuhul madal, ja mis tundub olevat eriti tõsi jooksul Bitcoin kogukond, kuna seal on suur hulk üksikisikuid et kõvasti tööd, et hoida oma identiteeti teadmata. See on täiesti trahvi üksikisikutele, kes on huvitatud ainult kasutades Bitcoin ja võrgustikud, mis on välja kasvanud. Anonüümsus on vastuvõetavad ka arendajatele, et ei püüa väljaspool rahastamist oma projekti. Kahjuks anonüümsus on üks põhjusi, et pettus on nii ohjeldamatu koos presales ja crowdfunded projekte. Muidugi, isegi kui looja on teada, pettuse ja halva juhtimise siiski esineda, nii ei ole anonüümsus ainult küsimus.

Vastutuse suurendamiseks mingi järelevalve või kaitse vahendite peab olemas olema. Nüüd ma ei saa seda probleemi lahendada täiesti, sest raha raiskamises ja pettuste ikka juhtuda traditsiooniliste ettevõtetele. Õnneks multisignature Bitcoin rahakotid on nüüd tegelikkus, tänu Bitpay on copay tarkvara ja töö palju, palju sõltumatu arendajatele. Tänu korralikult kasutada multisig rahakott projekti vahendeid saab kaitstud.

Võimalusi kasutada neid rahakotis selle saavutamiseks on lugematuid, kuid üks, mis pähe tuleb seoks projekti maine usaldusväärsete liikmed Bitcoin kogukonna või omandaja ise. Kui arendaja, leiutaja, ettevõtja või mis tahes võõras inimene on suurepärane idee, ja tahtsin saada rahastamist seda, ta ei tohi usaldada ühenduse poolt või investoritele. Siiski, kui sama isik oli jõuda aktiivse kogukonna liikmed, mis on usaldusväärsed, või potentsiaalsetele investoritele otse, ja pakkus, et luua multisignature rahakoti, et oleks vaid kontrollitavad kui usaldusel liige (s) või investor (s ), kui nende allkirja, siis pettuse riski ja halva juhtimise on peaaegu täielikult olematuks.

Muidugi, isegi see ei ole täiuslik süsteem, kuid see peaks olema piisav, et veenda investoreid, et nad ei ole scammed. Äkki keegi soovib luua detsentraliseeritud süsteem jälgida investeeritud vahendid arengu detsentraliseeritud süsteemid? Ma ei pruugi olla nii tuntud kogukonnas nagu mõned, kuid ma olen valmis tegutsema järelevaataja tahes rahalisi vahendeid, et arendaja / arendusmeeskond töötab detsentraliseeritud järelevalve süsteemi! Hästi rakendatud Lex Cryptographiasystem oleks väga kasulik ka, ja võib sündida läbi projekti, nagu Open Bazaar. Kuid see eeldaks väga suur userbase ja pika aja jooksul luua usaldusväärne arbiitreid.

Kas investeeringutulu tõesti vaja?

Reaalselt detsentraliseerimise omane vastupanuvõime ja tõhusust, peaks lõpuks ülimuslikud tsentraliseeritud süsteemid, sõltumata summa raha, mis on investeeritud ettevõte, mis kontrollib tsentraliseeritud süsteemi. Ühisrahastus on palju olulisem, aidates neid süsteeme pärivad alustada pika tee ideest funktsionaalne võrku. Enamikul juhtudel, pakkudes tulu investeeringu detsentraliseeritud süsteem on tõenäoliselt lihtsalt otsetee protsessi kiirendada.

Kuid ma tean, et ma isiklikult tahaks näha üleminek detsentraliseerimise normiks, mitte romaani, uus idee, tule niipea kui võimalik. Tean, et paljud teised tunnevad samamoodi. Esitamata investeerimisfondidesse, aega, mis kulub, et jõuda selles küsimuses võiks olla oluliselt pikem, kui see peaks olema. Bitcoin ise võiks väga hästi olla rikutud tsentraliseeritud rühmad enne piisavalt tugisüsteemide muutunud detsentraliseeritud. See ei oleks lõpuks digitaalse valuuta, kuid kindlasti aeglustada täieliku detsentraliseerimise.

Detsentraliseerimise innovaatorid, Ettevõtjad, Developers ja investorid

Kui teil on suurepärane idee detsentraliseeritud süsteemi, saab väljendada kuidas see toimiks, kuid ei ole suutnud leida rahastust või isegi ei tea, kust alustada, andke meile teada.

Kui oled arendaja, ja tahaksin töötada detsentraliseeritud süsteemid, kuid ei ole suutnud leida ühtegi tõsist need tööd, ütle meile.

Kui olete investor, suur või väike, ja on olnud kõhklevad investeerida detsentraliseeritud süsteemid, kuid teeks seda, kui oli viis tagada, et teie investeering ei oleks halvasti, võtke meiega ühendust.

Ma ei saa lubada, et Müntide Brief saab hõlbustada mis tahes käesoleva. Kuid ma ei saa lubada, et ma isiklikult tööd ühendada inimesi ja teha midagi saan saada ideid edasi, kui piisavalt inimesi huvi üles näidata.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin? Lihtne (kuid põhjalik) seletus

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid