Vastus Professor Bitcornile: I Wager 1 Bitcoin, et olete valesti | Estonian.lamareschale.org

Vastus Professor Bitcornile: I Wager 1 Bitcoin, et olete valesti

Vastus Professor Bitcornile: I Wager 1 Bitcoin, et olete valesti

Lõpus 2013, tipus Bitcoin hind, paljud majandusteadlased hakkas metsik süüdistusi ja prognoose tuleviku Bitcoin. Üks ennustus, mis silma seas teised oli prognoos Boston University majandusteadlane Mark T. Williams, hellalt tuntud Bitcoin kogukonna "Professor Bitcorn." Ta ütles, et Bitcoin oli täiesti jätkusuutmatu ja rumal idee nagu rahasüsteem ja et selle väärtus langeb kuni $ 10 esimese poole 2014. Siis jaanuaris 2014 ta kitsenenud tema ennustus veelgi, öeldes, et Bitcoin hind oleks vaid $ 10 juuniks 2014. Williams märkis, et:

"Kui oletada, et valuuta võib genereerida arvuti, joosta detsentraliseeritult ja väljaspool keskpankade süsteemi ja kontrolli on jaburnaljakad ja majanduslikult ohtlik."

Asjaolu, et professor Williams usub, et Bitcoin ei ole jätkusuutlik, kuna see on "arvuti genereeritud" samal ajal mõistes hukka, kuna see oli "detsentraliseeritud... Ja väljaspool keskpankade süsteemi" on naeruväärne, arvestades asjaolu, et maailma keskpangad luua raha välja õhuke õhu vajutades nuppu arvuti. Enamik raha panka võlvid täna ei ole füüsiline paber, see on kogumik numbrid arvutiekraanil. Öelda, et Bitcoin on "jaburnaljakad ja majanduslikult ohtlik", sest selle olemasolu digimaailmas on silmakirjalik parimal ja näitab puhas ülbus peavoolu majandusteadlaste. Vajutades nuppu klaviatuuri ja spontaanselt tuues ammendamatu summasid ja seega inflatsiooni, tegutsema on täiesti trahvi, sest armastatud keskpangad teha. Kuid algoritmide kaevandamine napi summa bitcoins et säilitada valuuta ostujõudu nii jääb see kasulik on lihtsalt täiesti kohutav ja mõeldamatu, sest see on tehtud üksikisikute vabatahtlikult koostööd, püüdes saavutada jõukama ühiskonna.

Juuni on nüüd meile ja vastupidi professor Bitcorn on liiga enesekindel ja täiesti põhjendamatu ennustus, hind Bitcoin istub hästi üle $ 600. Bitcoin on pikk tee langevad sel kuul, kui Williams "ennustus on tõeks.

Paar päeva tagasi, professor Bitcorn tegi uue intervjuu Coindesk. Selles intervjuus ta seisis osaliselt tema ennustus, et juunis 2014 Bitcoin oleks alla 10 dollarit BTC. Ja "osaliselt" Ma mõtlen, et ta ignoreeris tema väga konkreetne hind prognoos $ 10 juuniks ja ütles, et:

"Ma jätkuvalt kinni mu 2013 ennustus, et Bitcoin on äärmiselt ülehinnatud ja hind lõpuks reguleerida dramaatiliselt allapoole kui hinnaga-for-täiuslikkuse ootused seatud Bitcoin promootorid ei saa täita."

Enam ei Prof. Bitcorn öelda, et meil on vaid $ 10, või mis tahes konkreetse hinnaga, mis tahes kindlal kuupäeval, ta lihtsalt ütleb, et mingil hetkel hind läheb alla. Hark! Prohvet on rääkinud! Ja mingil hetkel hind Bitcoin läheb alla! On selge, prof Bitcorn üritab eemale sisu ning tema tegeliku ennustus 2013. Aastal, ja selle kitsenenud versioon, et ta arenenud alguses 2014- mis nüüd ta tõenäoliselt mõistab oli valusalt ebatäpsed. Selle asemel, et tunnistada oma viga, professor üritab väänata oma sõnu, et hoida oma välimust ekspert majandusteadlane. Aga muutes üldist väidet, et Bitcoin hind langeb mingil hetkel tulevikus on lõbusalt ebateaduslik, mis on irooniline riigist mainstream majandusteadlane, kes tõenäoliselt usub positivism majanduses ja ignoreerib põhialuseks inimtegevus. Ma arvan, et kui ma ütlen, "mingil ajahetkel käigus inimajaloo, siis vihma", siis ma saaks helistada ise ekspert meteoroloog? See ei ole uudis, et hind Bitcoin metsikult kõikuv; Tegelikult need kõikumised on muutunud eluviis on Bitcoin kogukonna ja on allikas äärmiselt ebatäpne ja vigaseid trend "analüüsib" ja prognoose. Kuid volatiilsuse ei ole märk sellest, et Bitcoin ei ole elujõuline rahasüsteemi. See on vaid sümptom valuuta, praegu puudub lai määr vastuvõtmise poolt elanikkonnale. Kuna praeguse kasutaja-aluse Bitcoin on suhteliselt väike, ühe tehingu on palju olulist mõju Bitcoin ostujõud kui mõju, et üks tehing oleks dollari ostujõud. Lisaks puudus vastuvõtmise ei ole omane iseloomulik Bitcoin. Ja viimastel Bitcoin uudised näitab kasvutendentsi selle vastuvõtmist.

On mitu täiesti ekslik väited Prof. Bitcorn, millele meil ei ole ruumi, et arutada siin. Need argumendid kaasata uskumused, et Bitcoin Foundationis täielikult vastutavad Bitcoin hind trajektoori ning et rahvusvaheline määrus on vajalik Bitcoin olema "safe" kasuta tarbijad. Need argumendid näitavad lisaks professor Bitcorn teadmatusest teemal krüptopulk valuuta ja vihjavad oma rumalust majanduses üldiselt. Kuid see ei ole põhjust kaastunnet. Niikaua kui professor Bitcorn jätkuvalt avalikult teha põhjendatud ja kehtetuks argumendid Bitcoin ta sõltub kõige karmimates kriitikat Bitcoin kogukonnaga; ja õigustatult.

Kuid püüan anda professor Williams kasuks kahtlust. Jah, see on juunis ja hinnaga Bitcoin on ka üle $ 600 ja jätkuvalt liuglema. Aga see on alles juuni alguses. On võimalik, kuigi väga ebatõenäoline, et hind Bitcoin võiks lõpuks on $ 10 juuniks 30. Nii Pakun sõbralik Kihlvedu: Kui hind Bitcoin on või alla $ 10 30. Juuniks Ma maksan professor Williams praeguse dollari samaväärne 1 Bitcoin, mis on $ 672,21. Kui Williams "ennustus on vale, siiski, ja hind Bitcoin on ikka veel üle $ 10 30. Juuniks peab ta maksma mulle 1 Bitcoin kui hinna seisab 30. Juunil Kui professor Bitcorn kuidagi näeb see artikkel, ja ta tõesti usub oma majandusliku ekspertiisi, siis ta ei tohiks olla probleem aktsepteerivad seda kihlvedu. Mis hind Bitcoin olema juuni lõpuks? Näitab ainult aeg.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist