Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale | Estonian.lamareschale.org

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Mitte igaüks teab Bitcoinyet. Kui te ei tea Bitcoin, lubage mul selgitada. Bitcoin on peer-to-peer digitaalse valuuta, et inimesed kasutavad kaupade ja teenuste ostmiseks. On palju suurte ettevõtete nõustudes Bitcoin makse nüüd, ja mõned ettevõtted plaanib maksavad Bitcoin tulevikus. Ettevõtted nagu Microsoft nõustute Bitcoin digitaalse sisu ja isegi Google on väidetavalt arvestades maksab reklaami avaldajatele BTC.

Kuigi Bitcoin miningis nii, et uus bitcoins toodetakse, ei ole see ainus võimalus saada bitcoins. Lõbus ja lihtne viis saada bitcoins on liituda Bitlanders ja saada Bitcoin kasutades sotsiaalse võrgustiku. See on see, mida ma olen siin, et tuua teile täna: kiire hooletussejäetud Bitlanders.com.

Bitcoin teenimine Made Easy Läbi Bitlanders

Muide teenida bitcoinsthrough Bitlanders on, et kõrge "Buzz Score". Et saada seda "Buzz Score" peate osaleda. Mida rohkem inimesi, et minna sisu pakute selle sotsiaalse meedia platvorm, seda rohkem sa lähed teenida päevas. Buzz Score arvutatakse iga päev ja iga päev saate summas bitcoins põhineb Buzz Score. Tõhusalt, seda suurem on teie Buzz skoor rohkem bitcoins saad. Kui teil on "Social Networking Guru" võite teenida hea summa bitcoins edendada oma sotsiaalse meedia profiili Bitlanders, mis muudab teenida bitcoins lihtne, samas pakkudes avenue sotsiaalse turunduse.

Kuidas saada rohkem Buzz skoor Bitlanders

Eelmises punktis selgitatud, kuidas teenida bitcoins. Sa peaksid teadma, et see sotsiaalne võrgustik on üks väheseid, kui mitte ainus, sotsiaalsed võrgustikud, mis tegelikult maksab inimesed, kes kasutavad seda. Sa ei saa kallutada teiste kasutajate Sa saad maksta oma panuse veebilehel. Max Buzz Score sul võib olla on 100, madalaim on 0 ja teile makstakse vastavalt. Seal on palju Webmasters, et ei domineeriks seda, kui nad otsustasid proovida Bitlanders, sest nad on kõige tõenäolisemalt teada, kuidas juhtida liiklust oma sotsiaalse profiili.

Bitcoin / Bitlanders ja Webmasters

On tõsi, et vormis raha te teenida Bitlanders makstakse Bitcoin, kuid see lihtsalt näitab, kui lihtne kasutada Bitcoin, samuti tugevdada asjaolu, et inimesed tahavad Bitcoin. Bitlanders ei teeks seda, kui ettevõte ei arva, et see pidi olema edukas kampaania. Seal on palju Webmasters, veebilehe loojate ja otsingumootori optimeerimise spetsialiste, kes teavad, kuidas saada sotsiaalset liiklust. Kas see on saavutatav sidemete edendamise, jagades uusimaid ja parimaid sisu jagamine Bitlanders "sotsiaalne võrgustik, või kasutades teisi sotsiaalse meedia turustusvõimalusi nagu Twitter või Youtube'i soodustada.

Sotsiaalmeedia ja Social Networking eksperdid olema võimelised domineerima Bitlanders

Inimesed, kes teavad, kuidas saada liikluse oma sotsiaalse meedia profiilid silma paista suurendades nende Buzz skoor Bitlanders. Need isikud peaksid saama teha hea summa BTCby pakkudes liiklust Bitlanders. Muidugi, firma taga Bitlanders ei tee seda ennastsalgavalt. Selline kokkupuude aitab Bitlanders.com hoogu online mere veebilehed. See on tegelikult, rahvahulga pärineva reklaami.

Kuulsused, kes edendavad Bitlanders peaks suutma ära mass järgmise neil omakorda toob liiklust oma sotsiaalse meedia profiili ja kasum bitcoins iga päev. Mitte üks kord nädalas, ega üks kord kuus, kuid iga päev. See on see, kuidas Bitlanders võiks olla järgmine suur sotsiaalne meedia platvorm... Kui nad mängivad oma kaarte paremale. Kõik edusammud sotsiaalse võrgustiku ja populaarsus teiste sotsiaalse meedia veebilehed, siis hea meelega teada, et Bitlanders võiks väga hästi alasile konkurentsi olles brändi, mis maksab teile liiklus pakute.

See avab valdkonnas teha konkurentsis, kus suhtlusvõrgustike, Webmasters, tuntud arvud, kuulsused, ettevõtete ja keegi teine, kes tahab liituda, töötab saada kõige kommentaare ja tellijatele. Kui see tähendab suure mahuga liiklust veebilehel, siis see on win win olukord Bitlanders, samuti Bitcoin. Peale selle, kui keegi teine ​​võidab samuti, nagu neid makstakse kasutada sotsiaalne võrgustik.

Bitlanders on huvitav idee, ja võiks kujuneda midagi suurt. Vaatame, kas Bitcoin võib tõesti kasutada ehitada sotsiaalne võrgustik, mitte lihtsalt integreerida pärast fakti.

Toimetajad Märkus: Kuigi vaatab seda artiklit, otsustasin ma Logi Müntide lühidalt üles Bitlanders ja proovida sellel jagamine See Väga artikli kohapeal. On huvitav näha, kuidas tõhus Saidil kui suhtlusvõrgutööriist.

Seotud uudised


Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks