Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas | Estonian.lamareschale.org

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

See artikkel on kirjutatud esindaja Bitsquare läbi meie Experimental "esindaja" programmi (Varem "Coin esindaja" programm)

Bitsquare avatud lähtekoodiga detsentraliseeritud bitcoinexchange on käivitanud kampaania rahastamise vooru kasutades majakas avatud lähtekoodiga detsentraliseeritud rahvahulga rahastamise taotluse. Lighthouse töötati Mike Hearnand osaliselt rahastatud $ 40.000 halastus tehnoloogia ettevõtja Olivier Janssens. Bitsquare projekt põhineb samu tehnoloogiaid ja põhimõtteid nagu majakas, kuid oli mõeldud alternatiivina tsentraliseeritud Bitcoin Exchanges Nagu Coinbase.

Detsentraliseerumas täiesti alla, nii disaini ja rahastamise, on oluline, sest igal tsentraliseerimise lõpuks kasutusele üksainus ebaõnnestumine. Ajalugu on näidanud, et organisatsiooni rünnakud projektide erinevad nagu Napster, The Pirate Bay ja e-Gold lõpptulemusena detsentraliseeritud protokollid; BitTorrent, magnet lingid ja Bitcoin vastavalt; pidama rünnakud nende loojad.

Bitsquarehas võtnud "radikaalselt detsentraliseeritud lähenemist mitte ainult tarkvara disain vaid ka projektide rahastamist. Meeskond on ka pani aluse detsentraliseeritud juhtimisstruktuur inspireeritud DAO

Detsentraliseeritud autonoomne organisatsioon) ideid. Eriline väljakutse rahastab detsentraliseeritud projekti, kuidas julgustada arendajad pühendada oma aega ja energiat, et avatud lähtekoodiga projekt saab kahestunud igaüks. Samuti on raske konkureerida hästi rahastatud ettevõtted, ja rohkem tsentraliseeritud projektide, mis võivad pakkuda palgad ja osalusele nende projektide, näiteks altcoins.

Lahendus Bitsquare jätkanud seda probleemi on kasutada iteratiivne rahvahulga rahastamise. Iteratiivne rahastamise mudeli eesmärk on vähendada ohtu liitunute ainult paludes neil rahastada lähiajal verstapostid tegevuskava valmistoode, mitte kauge lõplik release. Meeskond võib võtta ka tagasisidet iga rahastamisperiood ja kasum usalduse edukalt pakkuda verstapostid ajakava.

"Lighthouse pakub suurepärane lahendus meie rahastamine vajab kooskõlas meie detsentraliseeritud eesmärgid" ütleb projekti asutaja Manfred Karrer, "me oleme uhked, et üks varakult seda tehnoloogiat."Bitstamp hoiused ootel: ÄRGE hoiustage bitcoini koheBitstampseems tuleb probleeme oma hot rahakott praegu ja on välja talle oma klientidele hoiatades neid mitte hoiustada Bitcoinuntil probleem on lahendatud. Kuigi paljud Bitstamp kasutajatele võib juba lugeda e-posti, tundsime seda vajalikuks mainida seda. Kui see säästab isegi üks inimene kaotab bitcoins, siis on seda väärt.

Praegu põhjus selles küsimuses ei ole teada, kuid paar tundi tagasi a Reddit postituse Tsuyoku_Naritai ilmus:

Bitstamp on üks stabiilsemaid vahetust Bitcoin maailmas, ja üldiselt on kiire määrata mingeid probleeme. Loodetavasti see probleem ei ole nii tõsine, kui tundub esmapilgul, ja kõik toimib läbi lõpuks. Kui Bitcoin vahetada tegelikult häkkinud, ja see jõuab põhjustab kliente kaotada mündid, mis võiks olla laastav löök. Muidugi, et samas olukorras, kui Bitstamp olid üles tugevdama ja katta kahjud, võib see põhjustada ettevõte muutumas tohutu hulga suhtes kogukonnast.

Mõlemal juhul, jälgime olukorda ja värskendada seda postitust, kui rohkem teavet on kättesaadav. Seni jällegi ei hoia bitcoins oma Bitstamp konto, kui teil on üks.

Update: 4. Jaanuaril 2015 19000 BTC või vähem varastati Bitstamp operatiivse rahakotis. Bitstamp on lubanud, et katta kõik kahjumid hoiustele kasutajad enne 09:00 UTC 5. Jaanuaril 2015.


Bitstamp: stabiilne Bitcoin ExchangeBitstamp on Bitcoin / fiat exchangethat kuulutati esmakordselt välja 22. Augustil 2011. See pakub mitmeid meetodeid hoiustamiseks Bitcoin, samuti äravõtmise käibevaluutasid.

Mis teeb Bitstamp Unique Bitcoin Exchange?

Bitstamp Ltd asub Ühendkuningriigis ja vahetada on üks kõige stabiilsem asukohad osta või müüa Bitcoin alates selle loomisest. Tänu UK asukoha ja väljakujunenud stabiilsus, Bitstamp peetakse sageli kõige õigustatud ja ohutum vahetada saadaval. Siiski on mitu vahetust ja makseteenuseid luuakse sel ajal väga lugupeetud ja usaldusväärsed firmad USA-s ja Euroopas, mistõttu on ebaselge, kui nad säilitavad et pealkiri.

Kuidas ma alustan Trading Bitcoin?

Mine https://www.bitstamp.net/and vajuta "Ava konto" ülaosas lehel.

Täitke oma nimi, e-posti ja riik.

Mine oma e-posti ning laadida oma kliendi ID number ja parool.

Tagasi Bitstamp klõpsake login ja sisesta oma ID ja parool. See viib teid konto saldo lehel.

Sissemakse tegemiseks klõpsake "Deposit" ja valige vahendite liigi soovid hoiustada. Allpool on näited Bitcoin ja rahvusvahelisi pangaülekandeid.


Kuidas osta deebetkaardiga bikaineid (uuendatud 2018)Miinused: Ei ole saadaval üle maailma, Support võtab aega vastamiseks

Üldine: A

On märts 2016 Coinbasehas lisatakse võimalus osta Bitcoins deebet- / krediitkaardi nende vahetus.

Alustamiseks logige sisse ja külastada maksete meetod lehel. Vajuta "Lisa krediit- / deebetkaardi" kaardi lisamiseks. Teil on nüüd võimalik seda kaarti kasutada, et muuta oma järgmise makse ja saada oma Bitcoins koheselt.

Ostmine Bitcoins oma deebetkaardi on tasuta (krediitkaardid on 3.75% lõivu). Kuid pead laadida valitsuse väljastatud ID et tõestada oma identiteeti, enne kui saavad osta münte.

 

Quick Guide - kuidas osta Bitcoins oma deebetkaardi abil Coinbase

  1. Loo Coinbaseaccount
  2. Mine "seaded" - "makseviisid" ja klõpsa "Lisa makseviis"
  3. Lisa te deebetkaardi
  4. Kinnita oma deebetkaardi
  5. Mine "osta / müüa" ja valige summa Bitcoins soovite osta

Osta Bitcoins deebetkaardiga läbi CoinMama

(Nr kontrollimine vajalik kuni $ 500, osaline USA toetus)

Plussid: Hea tugi, soliidne firma

Miinused: Piiratud riigid USA, piiratud $ 500 ostu

Üldine: A

Kui otsite, et saada Bitcoins kiiresti ilma kontrollimise protsessi võite proovida CoinMama. CoinMama varustab lihtne osta Bitcoins deebetkaardiga laadimise ajal premium ta. Siiski, kui te võtate arvesse volatiilsus Bitcoin hinnad lisatasu ei tohiks mõjutada ROI pikemas perspektiivis.

Osta Bitcoins kohta Coinmama Loe meie Coinmama läbivaatamise

Sa saad

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Vastus Professor Bitcornile: I Wager 1 Bitcoin, et olete valesti

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus