Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid | Estonian.lamareschale.org

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

26. Mail 2014 reportwas vabastatakse Bitstampshowing et vahetada on edukalt sooritanud auditi läbi Mike Hearn kohta Vinumeris, kes on ka tuntud Bitcoindeveloper ja Richard Muirhead kohta Firestartr.

Kui palju Bitcoin Kas Bitstamp on?

Aruande kohaselt, Bitstamp praegu 183,497.40310794 Bitcoin külmsäilituses. Kui kogu külmsäilituses kombineeritakse kokku neil oma hot rahakotid, vahetusel on ~ 45 Bitcoin rohkem kui kokku kõik kasutaja hoiused. See on hämmastav uudis Bitcoin kogukond, nagu on olnud kasvav rahulolematus ja usaldamatus vahetus, afterthe Mt. GOX debacledecimated palju üksikisiku Bitcoin põllumajandusettevõtetes. Bitstamp on pikka aega peetud kõige õigustatud ja stabiilne, ülejäänud vahetuste ja selle auditi tugevdab seda väidet.

Mida see tähendab, et keskmine kasutaja?

See audit loob pretsedendi, et vahetusi ning võib põhjustada Bitstamp jäädvustada suurema osa turust, kui teised suured mängijad seda ei järgi. See suurendab ohutust ja turvalisust, kogu üldsus vahetamist võetakse vastutusele nende haldamine kasutajate raha. Seda tüüpi läbipaistvuse Bitcoin tervikuna muutub palju atraktiivsemaks ettevõtetele ja investoritele, mis soodustaks vastuvõtmise ja kasvu nii, et Bitcoin pole varem kogenud.

Keskmine kasutaja võib oodata, et näha oma investeeringu väärtuses kasv ja tunnevad vähem ettevaatlikud kasutades vahetada. Muidugi, see ei tähenda, et vahetada tuleks kasutada pangakonto ega see tähendab, et ei ole riski Bitstamp. Seal on alati mõned riskitase kui paigutate bitcoins teise osapoole, kas see online rahakott või vahetada. Samas, kui on teada, et vahetada on piisavalt suur bassein vahendeid, et katta see kasutajate hoiused ja vahetuse töötleb suuremahuliste tehingute, seega teenida suur hulk tulu see tasu, et risk on oluliselt vähenenud.

Kas sellest piisab?

Tüüp auditeerimine läbi hr Hearn ja hr Muirhead on üsna tõhus pakkudes tõendeid, et vahetada on maksevõimeline, ning nende töö on kiiduväärt. Nagu öeldud, põhjalikumat auditeerimine on vaja nagu Bitcoin kasvab ja vahetamise süsteemide tuleb ajakohastada, et tagada täielik läbipaistvus, säilitades samal ajal kõrge turvalisuse tase. Areng seda tüüpi süsteem on aeganõudev ja kulukas, kuid see on hädavajalik.

Pärast seda ekraani Bitstamp, ma usun, et nad tõenäoliselt liikuda selles suunas. Tundub, et vähemalt üks vahetus mõistab, mida on vaja, et ellu jääda Bitcoin liikuda peavoolu.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend