Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa | Estonian.lamareschale.org

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Et teha tehinguid läbi kolmanda osapoole, tuleb eeldada, et tsentraliseeritud vahendid, mille kaudu tehing tehakse on turvaline. Kui üks tahab saata pilt Google Drive, eeldusel, et tsentraliseeritud vahendid, Drive, on kehtiv. Kuid mitu korda see eeldus on osutunud valeks või vastuolulised, ilmestab olukordi nagu Mt. GOX juhtum.

Teise süsteemi ilma nõutava usalduse, on varem olnud raske, nii kontseptuaalselt ja rakendus. Ethereum on "krüpto 2.0" süsteemi (või 3.0, mõned võivad väita), on rist vahel programmeerimiskeelt ja platvormi. Olles täielikult avatud protokoll, see võimaldab arendajatel välja töötada keeles, et nad on tõenäoliselt tuttav. Eesmärgiks on võimaldada iga arendaja luua rakendusi kasutades Eetris, mida kasutatakse vahetuse sümboolne detsentraliseeritud võrgu. Ethereum sellega on kasutatud detsentraliseerida ja bartertehingud, mis tahes punkti, domeeni nimesid, et võimaldades rahvahulga rahastamise, et kauplemise kontaktid sarnane OpenBazaar, et seda kasutatakse demokraatliku hääletamise platvormi. See peaks isegi olema võimalik täiesti uue digitaalse valuutade loodavate jooksul Ethereum võrku.

Ethereum rakendused ei nõua kasutajatel sõltuvad arendajad, pakkudes neile isiklikku teavet või vahenditest. Leping on programm, mis on olemas piires Ethereum võrgustik, tema enda eetris väärtus, mälu ja kood. Kui tehing on saadetud läbi lepingu, ta täidab its'code sõltub tema mälu ja võib hõlbustada teiste tehingute koos töötavad muid lepinguid. See asetab sõltuvust kasutaja arendaja uude detsentraliseeritud valdkonda. Need kontaktid on säilitatud Ethereum võrgustik, ilma et individuaalselt võttes täielikku omandisse. Kuid uuesti insener, luues uue tõendi workor valuuta, võib osutuda mõttetuks. Keerukust Ethereum süsteem pakub palju võimalikke võimalusi pahatahtlike häkkerite häirida tema turvalisuse. See viib korduvate turvalisuse testimise faasis, mis võib halvata kogu süsteemi aasta lõpus.

Ethereum on piiramatud rakendamisvõimalused

Ethereumcurrently on kolm peamist tüüpi rakendusi: rahaline, semi-rahalise ja detsentraliseeritud juhtimise.

Finantsrakendused anda kasutajatele, võimaldades neil sõlmida täiesti meelevaldne lepingute ja andes neile vabaduse oma kapitali. Maandamiseks lepingud, hoiustele, testamentide ja töölepingute kuuluvad sellesse domeeni. Lepingu seotud hoiuarve turvalisuse võivad sisaldada kahte partnerit, partner saab ainult viik 1% vahenditest päevas, partner olla ainult tagasi 1% päevas, aga koos, saavad nad tagasi mis tahes summa. See võimaldab turvalisuse isegi kui häkker varastas ühe oma isiklike võtmete. Kui üks on häkkinud, siis teine ​​partner saab liigutada raha teise lepingu raames. Kui üks kaotab oma võti, teine ​​lõpuks suutma tühistada kõik rahalised vahendid. Kui häkker üritab varastada, et mõlemad partnerid on sada päeva teate. Üks partner saab ka välja lülitada teistele võimaluse taganeda kui pahatahtlikkusest on tõestatud kolmandale isikule Oracle. Semi-rahaline kaasatud kapitali ja mitte-kapitalikaupade nt ostud või teenuseid. Peer-to-peer hasartmängud, nagu "BetMoose" ja detsentraliseeritud turgudel nagu OpenBazaar, on muid võimalikke rakendusi Ethereum.

Mitterahaline rakendused hõlmavad asjad hääletamise ja muude vahenditega vahetuskaupa või informatsiooni vahetamiseks. Detsentraliseeritud andmesööt on võimalik, kasutamise kaudu annab teatud arvu üksikisikute märgiks, ja küsida temalt kulutada seda jagatud leping. Iga üksik antud sõne motiveerida tõtt olla osa suuremast sümboolne bassein, ohustatud inimesed, kes ütles andmete võimalikult õigesti ja saatis oma märgid seal. Token süsteeme saab kasutada läbi sub-valuutade, mis esindavad vara nagu kuld, jeeni, firma aktsia või hääletussedelid. Need süsteemid on lihtne kohaldada Ethereum sest see on suunatud nende poole; loogika peab lihtsalt siirdatakse leping.

Muidugi, kui Ethereum lepingud on võimalik manipuleerida viisil piiratud ainult programmeerija fantaasia, nendes valdkondades ei ole sugugi ainus viise seda saab kasutada. Tõeline võimalusi selle süsteemi ei ole täielikult aru enne, kui see on stabiliseerunud ja test net asendatakse live, täielikult toimiv platvorm. Sel hetkel, rahalise stiimuli omane digitaalne valuutade võiks tuua hordide arendajad otsivad võimalusi kujundada lepingud viia oma idee on elu. See on, kui Bitcoincan peksid neid see...

Bit-therum - Ühendades Bitcoin hind ja Power Ethereum innovatiivse võimalused

Ethereum'sconcept lepingu, mis on vahendite, muutuva koodiga ja mitu riiki, mis on kontrollitud võrgu anonüümsete käivitavad tehingute kaudu, saab paigaldada Bitcoin. "Bit-thereum" võiks konstrueerida atop Bitcoin. Kui kontrolli võrgu vahetatakse mainekas sõnu, siis see saab võimalikuks.

Keerulisem kontakte vaja kolmanda isiku andmed eraldada blockchain, nagu Bitcoin USD vahetuskurss. Tavalisest Ethereum lihtsalt aktsepteerib seda kolmandale isikule andmeid. Ta leiab, et süsteem liigub andmeid ühest usaldusväärsest allikast, et teatud arv semi-usaldusväärsetest allikatest, et jagatakse piki Ethereum võrku. Võttes semi-usaldab sõnu, mille maine kontrollimise süsteemi lepingud, mille mitu peavad enne lepingu lõpetamist ja tehingu, siis ei oleks vaja usaldust, eemaldades hirmu ühe Oracle varastamine vahenditest. Kuid universaalne lepingu keel tuleb luua nende sõnu.

Kuna Bitcoin on juba globaalne ja on avaliku Ledger, ühendades reaalses maailmas teavet Bitcoin ei oleks liiga raske. Kuid see kujutab uskumatu võimalusi, nagu värvilised mündi või Orisi, mida on täiendatud II osa.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut