BitXBay - Bitcoin-põhine, detsentraliseeritud, anonüümne turg | Estonian.lamareschale.org

BitXBay - Bitcoin-põhine, detsentraliseeritud, anonüümne turg

BitXBay - Bitcoin-põhine, detsentraliseeritud, anonüümne turg

On Bitcointalk, online web-foorum, kus arutatakse Bitcoin, kasutaja tuntud kui "bitXbay" teatas, mida ta nimetab esimene ja ainus peer to peer detsentraliseeritud veebiplatvormi kaubandust. See ei ole esimene peaks detsentraliseeritud turul. Kuid kõik muud sellised platvormid praegu areng on server põhineb vähemalt hulgas need, mis on jõudnud töövõime. Administraatorid on endiselt kasutada jälgida ja potentsiaalselt manipuleerida tehingute, jättes võimaluse vargus. Moderaatorid nende teiste turgude saab valida eemaldada kaupu või teenuseid. Moderaatorid nende teiste turgude saab valida eemaldada kaupu või teenuseid. See probleem on heastatud BitXBay Marketplace kaudu tegutsevate läbi Bitmessage võrku.

Bitmessage ja Bitcoin

Bitmessage on detsentraliseeritud ja krüpteeritud peer to peer-posti side süsteem, mida saab kasutada sõnumite saatmiseks ühele või mitmele üksikisikud. See loodi tarkvara arendaja Jonathan Warren, kes modelleeritud see pärast cryptocurrencies ja novembris vabastati 2012. Aasta Michigan Tehnoloogiainstituut litsents. See segab saadetud ja vastuvõetud sõnumeid koos postkastidesse teiste kasutajate säilitada identiteeti, mis on sarnane protokolli Dark Rahakott. Tarkvara kasvas populaarsust pärast 2013. Aasta juuniks tõttu ilmutusi American National Security Agency seire e aktiivsus. Süsteem krüpteerib kõik sissetulevad ja väljaminevad kirjad läbi avaliku võtme krüptograafia. See takistab keegi muu kui kavandatud vastuvõtja sõnumi dekrüpteerimiseks ta. See taasloob kõik sõnumid sees anonüümne, peer-to-peer võrgu, segades kõik krüpteeritud sõnumite ühe kasutaja kõikide teiste võrgus. E-posti aadresse Bitmessage on seeria juhuslike tähtede ja numbrite jaoks tugev krüpteerimine koos tagada, et isikut ei saa sidunud Bitmessage aadress. Selle klahvid on kooskõlas Bitcoin võtmed. Sõlmede salvestada krüpteeritud sõnumeid kaks päeva enne nende kustutamist tähendab ühtegi teadet arhiveeritud võrgus. Bitmessage kasutab ka "Chans", detsentraliseeritud ja täiesti anonüümne meililistis. Nad ei saa eemaldada sulgedes server, nad ei saa tsenseeritud ja chan sõnumid ei sisalda saatja aadress või vastuvõtja aadress. Bitmessage võrku kasutatakse saata võtmed, tehingu ID ja side. Spetsiaalne filter on loodud selleks, et vältida spämmi, sest ei tsentraliseeritud moderaator saab tagasi lükata või kinnitada tehinguid. Filter kontrollib kõiki ülekandeid kahele Bitcoin aadressid omanikuks BitXBay, eelistades neid, mis hõlmavad rohkem kapitali. Filtrid sealhulgas kategoorias ja riik on kavas rakendada kiiresti ja kasutaja loodud kategooriate juba rakendatud.

BitXBay on infrastruktuuri

Tehingud toimuvad kujul tingdeponeerimiskontol multisignature aadressid, kolm iga tehinguga. Üht kasutatakse esmase tehingu ja teine ​​kindlustusmaksed. Klient, kes algatab tehingu kannab viis protsenti tasu toote või teenuse ühele multisignature aadressid. Kui müüja märgib, et raha kantakse ta kannab viis protsenti toote tasu oma rikkuse kui kindlustus aadress. Nii, kui müüja üritab petta ostja, oma raha tuleb ohverdada ja sama kehtib ka pahatahtlik ostja. Kui tehing sobib ostja ta allkirjastab tehingu ja viis protsenti ajama tagastatakse nende rahakoti, kui tehing on lõpetatud. Ühe avaliku kanali olemas pakkumisi privaatsõnumeid otsest teabevahetust. Bitcoinis kasutatakse makse.

Tulevikupotentsiaali BitXBay, Bitcoin ja detsentraliseeritud süsteemide

Vahekohtuühendus BitXbay põhineb üksnes kindlustuse rahakotis. Kuid süsteemi Oraclescould rakendada vaidluste lahendamiseks samuti. Oraakel hõlmaks üksikisikute rühmad määratud vaidluste lahendamiseks ostjate ja müüjate vahel stiimul makse kui tehing on lõpetatud või lahendatud. Kindlustus tasud võiks minna Oracle vahekohtunike teatud protsent mõlemad pooled sisestanud kapitali, mis on jaotatud nende vahel. See võimaldab neutraalsema süsteemi resolutsioonide erinevalt Kahnaus tagasi toodud privaatsõnumeid kuni soovitud tehingu sunnitud lõpetama halva diplomaatia kas või mõlemad pooled või lihtsalt kaotada kindlustuse sisend.

Kas selline süsteem, mida rakendatakse, mõjusid sellise turul oleks tohutu. Tänu ole tsentraliseeritud serverite oleks võimatu valitsused reguleerida või tsenseerida selliseid tehinguid. Kasutamise kaudu volikirju või krüpteeritud operatsioonisüsteemide, võiks luua täiesti kohtuvälise menetluse turul. See avab väravad rahvusvahelisi tehinguid, sest ainult klassifitseerimise eraldab eraisikutele kogu maailmas. Olid lepingute süsteem paika pandud, näiteks OpenBazaar, siis sama potentsiaal vahekohtu põhinevat õigust süsteemid olemas. Bitcoin hind tõuseks hüppeliselt, kui sellise võrgu süsteemi olid poleeritud ja hakati kasutama laialdaselt poolt Bitcoin kogukonna aeglaselt kõrvaldades vajadust fiat põhinevad online turuplatsid nagu eBay ja põhjustab laialdasema kasutuselevõtu cryptocurrencies tervikuna. Bitcoin on juhatas sisse uue ajastu online kauplemise, mis on vaba igasugusest määrus või tsentraliseerimise.

Looja loodab, et see aitab motiveerida teisi looma anonüümne ja detsentraliseeritud kauplemise platvormidel, lähtekoodi avalikult kättesaadavaks muutmiseks ja vigade parandus. See esimene plaat on ainult esialgne alfa versiooni ja turvalisuse võib probleem olla. VMware pilt on seotud allpool sisaldavad WinXP on BitXBay kliendi ja blockchain vahetu kauplemine. VMWare Player on vaja käivitada tarkvara.

Hoiatus: Coin Brief ei saa garanteerida ohutus failid seotud allpool. Kui te otsustate seda kontrollida, siis olge ettevaatlik.

 BitXBay v.1.1.4 VMware pilt.

Või vaadake BitXBay on Github

Seotud uudised


Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks