Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja | Estonian.lamareschale.org

Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja

Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja

Blockchain.info online Bitcoin Wallet peetakse üheks kõige usaldusväärsem, kasutajasõbralik ja võimas veebipõhine Bitcoinwallets saadaval uued ja kogenud kasutajate jaoks.

See on üsna lihtne kasutada; see ei nõua tarkvara paigaldamine või pikad registreerimise protsessi, võttes lihtsalt sekundit, et saada valmis ja töötab.

Kuid turvalisuse Bitcoin walletis ülimalt oluline, eriti kui välise poole. Kuigi Blockchain.info on usaldusväärne ja usaldusväärne web rahakoti pakkuja, ja on üks tuntumaid ettevõtteid Bitcoin kogukonna vaikimisi turvaelement rahakoti on ühe parool. Nii kiiresti teil luua oma esimese Blockchain Rahakott, siis peaks võtma aega, et korralikult setup oma turvakonfiguratsiooni.

Blockchain Bitcoin Wallet Security põhitõed

Ma püüan anda teile parima juhised uurida kõiki konfiguratsioone oma Blockchain konto, et toetada maksimaalset turvalisust ja vältida häkkerite juurdepääsu oma Bitcoin rahakott.

Esmalt tuleb alati kasutada vähemalt 16 tähemärki või isegi kogu fraasi oma parooli. Sa peaksid kasutama ülemise ja väiketähti, numbreid ja sümboleid, ning püüda vältida levinud sõnu järjestused või sõnastik väljendeid. Kui parooli ei järgi neid kriteeriume, on soovitatav, et te kohe parooli muuta.

Sa peaksid korraldama agenda (eelistatult paberil agenda), kus saab kohe alla oma Userand Passwordinfo koos oma konto ID.

Vältige oma ühise kasutajanimi, e-posti aadress või põhi isikuandmeid. Kui te kasutate neid, siis peaks hoolikalt jälgima teie e-posti kahtlasest tegevusest.

Et liikuda edasi seadistamisel Blockchain Bitcoin rahakoti turvaseaded, klõpsa hall konto Settingsbutton juurdepääsu oma kontoga seotud toimingud. Seejärel klõpsake Continueand sisestage oma peamise parooli palutakse kinnitada.

Blockchain Security Configuration

Klõpsake vahekaarti Turvalisus juurdepääsu oma konto turvalisuse võimalusi. Siin sa tahad teha mõned asjad

Määra Teiseks parooli Bitcoin Wallet

Olete ehk märganud võimalus seadmiseks teise parooli, mida kasutatakse autentimisel väljapoole tehingute (kui saadate Bitcoin). See on kasulik, et parandada julgeolekut oma rahakoti. Sisesta täiesti erinev parool kaks korda ja uuendada samamoodi kui soovite kasutada "topelt krüpteerimine" kontol.

Kasutage alati 2FA Online Bitcoin Rahakotid ja kontod

Kaks Factor Authentication võimalus on peamine aspekt, et vältida hoolimatute kasutajate juurdepääsu teie kontole. See hõlmab saadetakse (või genereeriv) ühekordne autentimise kood iga sisselogimise katsel, lisades täiendava tagatise, et ei ole parool.

E-post ja SMS (tekstisõnum) on ühised valikuid, kuid võite alla laadida ja kasutada Google'i Authenticator genereerida koodid sisse logida. Viimane võimalus on Yubikey - spetsialiseerunud riistvara genereerimiseks login koodid, mida saab osta alates Yubico otse.

Mis näiteks e-post, sisselogimist katsel rahakoti tunnus ja parool käivitab samuti e-posti kood väljale, kus Blockchain talle ühekordse kasutusega kinnituskood aadressile registreeritud kontole.

Kui teie kahe teguri autentimise on loodud, välja logida rahakoti testida kogu protsessi. Veenduge, et lugeda läbi täiendavad seaded leht Security liiga, kui salajane fraas võib olla kasulik isikut tõendava dokumendi korral on probleem.

Järgmine ala monitor on metsaraiet. See võimaldab Blockchain süsteemi sisse logida andmeid, kui rahakott tegevus toimub. Vaikimisi standard sisselogimine on keelatud, kuigi on võimalik lubada logimise räsitud IP aadresse põhi valideerimise eesmärgil või enamat äratuntavat IP aadressi ja kasutaja agent string, mis kogub rohkem teavet.

Lülita Blockchain Alert Valikud jälgida tegevust oma Bitcoin Wallet

Pealegi konfigureerimise maksete Blockchain rahakoti pakub erinevaid meetodeid ei teavitata, kui bitcoins on saadetud või saadud oma rahakoti konto. Heitke pilk need reaalajas uudiseid, kui te muretsete turvalisuse Bitcoinbalance. See valik võimaldab teil ka paremini mõista sissetulevate ja väljaminevate tehingute isegi ilma sisse logimata

Kasutage Blockchain Backup Meetodid Teeni kohaliku koopia Teie Bitcoin Wallet

Lõpuks üks tähtsamaid funktsioone juhtida on Varukoopiad ja siis tuleb alati hästi ära kasutada seda funktsiooni. Üldine eset oma konto Settingscontains märkeruut automaatselt e-postiga backup, kui teie rahakoti uuendusi. Üks näide värskendus lisab uue makse aadressi oma nimekirja.

Kuid see pole ainus viis backup oma rahakoti. Heitke pilk Backup pealkirja all rahakoti koduleht. Näete komplekt valikuid, sealhulgas pilv ladustamise teenuste ja tavapäraste meetoditega, mis võimaldab teil turvaliselt salvestada oma rahakoti kas online või offline.

Samuti on väga soovitatav võtta backup regulaarselt, kuigi sa peaksid olema teadlikud, et teil on vaja tagada oma rahakoti varukoopiaid kaudu krüpteerimist.

Nüüd olete teadlik, kuidas tuleks toimida turvaliselt, võite olla turvaline ja kasutada Blockchain oma online-Bitcoin rahakoti ohutult teostada ja saada makseid.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch