Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma? | Estonian.lamareschale.org

Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma?

Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma?

Küsimus kerkib investoritele ja inimesed üle kogu web: "Mis Bitcoin pricesmoving üles ja alla ma peaksin ostma Bitcoins nüüd?" Noh, vastus sellele küsimusele on, kui sa seda vajad seda kulutada, kindlasti. Kuid kui te otsite investeerida BTC ja tahaks osta mitu bitcoins loodab raha maha neid, proovige ootama, kuni Bitcoinis madalaima võimaliku hinna, sest siis on ainult kavatse olla ruumi liikuda. Muidugi, tõeline trikk on selgitamisel "madalaim hind" on lähitulevikus...

Kui Bitcoins osta nüüd? Jah, sest seal on rekordarv Bitcoin transactionshappening 2015. Rohkem kui kunagi varem inimesed kasutavad Bitcoin, et näitab seda valuutat tõesti hakanud kiirenemist populaarsust, isegi kui viimastel hinnalangus ei näi see.

Kasutage Bitcoin on Pikaajaline Hind Trend otsustada, kas te ostate BTC

Kas see on hea mõte osta bitcoins sel hetkel? Noh, ma arvan nii, ja ma olen ostnud BTC kui saan. Bitcoin on praegu $ 222,19 ja viimase kahe nädala jooksul on olnud aeg, mil Bitcoin oli $ 300.00 ja eespool. Nii et kui ostate tea $ 222,19 ja ootama, kuni see jõuab $ 300 ja müüa siis oleks tegemist suure protsenti raha Bitcoin investeeringuid. Nii et kui te otsite investeerida ja mõtlemine peaks Bitcoins osta nüüd siis võib lihtsalt olla õige. Kuid 2 nädalat on lühikese aja jooksul. Hind Bitcoin on langenud oluliselt viimase aasta jooksul või nii, kuid üldiselt on see väärt mitu korda rohkem, kui ta oli alguses 2013. Pikaajalisi suundumusi ja kiirendades vastuvõtmise Bitcoin ettevõtted, on ikka väga positiivne.

Tulevik Bitcoin hind ja nõudlus

Bitcoin hind on kestnud kuni kuna see tuvi alla $ 200.00 käesoleval aastal. See muudab inimesed kõhklevad, kui otsustada, kas osta bitcoins on tark otsus. Turul on suur nõudlus bitcoins ja bitcoins müüakse kogu aeg. Kuid iga Bitcoin müüakse, on keegi osta seda teisel pool. Kasvades tehingute näeme, et see koos turu vastu, on tulemuseks kõrgema ja kõrgema nõudlus valuuta.

Otsustavad osta Bitcoins Nõuab Mõeldes Bitcoin True Value

Google, maailma suurima otsingumootori ja üks foreward mõtlemine ettevõtted, aitab vastata küsimusele oma viimaseid meetmeid. Google on liitmise koos Coinbase lisada Bitcoin Google Now, vähemalt nii. Ka need on väljendanud huvi Bitcoin minevikus ja tuntud Google'i töötajad ja endiste töötajate, on oluliselt seotud Bitcoin. Müntide Brief esitas küsimuse, "Millal Google Nõus Bitcoin?" minevikus, ja see ei ole raske ette kujutada, ettevõtte soov hakata maksma Adsense kirjastajad Bitcoin, mis annaks Bitcoin hädavajalikku stabiilsust ja koht kodus tuhandeid Webmasters. Isegi kui see piirdusid reklaamijad valis maksta BTC, sobitada veebisaidid, mis valis nõustuda bitcoins oleks oluliselt lihtsustada protsessi, võimaldab instant makse ja vähendada Google'i enda kanda.

In the end, mõtle erinevus aspekte ostes Bitcoin küsimus, ja lõpuks luua vastus ise. Lihtsalt tean seda saab teha üsna natuke raha investeerida Bitcoin, kuid nagu iga investeering on risk. Kuigi ma arvan, et nüüd on õige aeg osta bitcoins, sa ei tohi kunagi rohkem investeerida Bitcoin, või midagi muud, kui te ei saa endale lubada kaotada.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?