Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Digitaalne valuuta tehnoloogia on muutunud vahend tajutava ebaõnnestumisi praeguse finantskriisi süsteemi. Unikaalne omadus digitaalse valuuta tech nagu Ripplenetwork, Bitcoin, või mis tahes blockchain põhinev tehnoloogia seisneb nende detsentraliseeritud, odav, kiire ja globaalse iseloomuga. Geograafilisi piire on eristamatud nende võrgud, mis nad määrida Global Finance, maksed, tehingute arveldused ja nii palju muud.

On miljoneid aafriklasi, kes kannatavad otseselt ja kaudselt olemas, inefficientinternational maksesüsteemid ja võrgustikud. Need võrgustikud koormata rahaülekanded, eksporditulu, sisseostetud tööjõu maksed, annetused ja FDI; raha sissevool majanduse Aafrika, mis tuginevad ebasoodsa välismakse võrkudes.

Kuidas Väärtuslikud on Rahvusvahelise välismakseid Aafrika?

FAKT: majanduses Aafrika riigid praegu toetunud ekspordile ja ekspordi toetamiseks enamik inimesi.

Export Andmed pärinevad 2012: Kenya $ 6 miljardit Tansaania $ 6 miljardit Uganda $ 2 miljardit

Ida-Aafrika majandus on väga sõltuv sissevool eksporti töötlemata põllumajandussaaduse ja mineraalide kaupade: tee, kohv, aia- lilled ja köögiviljad ja kaupadega.

Üks riik Ida-Aafrikas, Kenya, teenib välisvaluuta alates: Tea ($ 1420000000), kohvi ($ 250 miljonit), värsked lilled ja köögiviljad ($ 1,4 miljardit), rahaülekanded ($ 1290000000) ja turism ($ 1 miljard). Põllumajandus moodustab 27% Keenia SKP, kasutades 60% Keenia tööjõud ja aidates 50% Keenia eksporditulu. Vastavalt Tea Board of Kenya "on üle poole miljoni väiketalunike tee põllumajandustootjatele."

Käesolev makse võrk on vananenud ja diskrimineeriv. Aafrika riigid kahjuks tugineda makseid kaubandussuhted Euroopas, USAs, Lähis-Idas ja Ladina-Ameerikas. Selle tulemusena otsest väljaarvamise laiema makse võrgustik, maksete tekib hõõrdumise pika keti korrespondentpangasuhete võrgud, mis koorima sissetulev maksed läbi-tehingukulud, komisjonitasu, muundamise tasud, valuutavahetuse tasud, korrespondent tasud ja korrespondentpangasuhete viivitusi. On väga selle ahela lõpus, on töökad Aafrika põllumajandustootjatele, kes kannatavad võigas ebaefektiivne maksesüsteemi.

Tavaliselt oma pank ei saa öelda, kui palju maksab transporditeenus (kui palju tasu korrespondent pangad maha üleandmist. Teenusetingimused ja tariifi Guide on arusaamatud juriidilisi väljendeid. Mõned Euroopa pangad töötavad mitme korrespondent pangad ahela, seega, mitu korrespondent tasud võetakse iga pank keti

Makse ekspert Faisal Khan soovitab rahvusvahelise pangaülekannete võrk on küps digitaalse valuuta häireid, eriti developingcountries. Hõõrdumist piiriülese rahaülekande juhtmega ühest riigist teise läbi korrespondentpankades võtab nii palju 6-7% off tegelik vahendeid puutuks Aafrika osades.

Miks on rahvusvahelised maksed selles maailma osas nii Dire?

Maksesüsteemid erinevad ja erinevates piirkondades ja vastastikune seas neid võrke sõltub infrastruktuuri, standardid, lepingute ja usaldust. USA on koduks maailma reservvaluuta ja kodu korrespondentpankadele välismakse marsruute. Kiibid ja FEDWIRE on makse / sõnumiedastussüsteemid USAs. SWIFT, et finantstehinguid käsitlevate sõnumite süsteemi, töötab piiriülese.

Intra-Aafrika kaubanduse ja kaubanduse kannatab puuduvad ühised makse traadi süsteemi kogu mandril. Ida, Lääne, Kesk-ja Lõuna-Aafrika on eraldi eristatavad maksesüsteemid - mis ei ole seotud. Kaks Aafrika riikides kauplemine omavahel kasutamine kolmanda isiku korrespondentpangaga (s) USAs ja teise kodumaise / kohalik korrespondent pank. SWIFT valge paperaptly kirjeldanud probleemi

Piiriüleste maksete Aafrika-siseste ja vaheliste Aafrikas ja mujal maailmas on viltu suunas USD kasutamise ja USD kliiringu kaudu Põhja-Ameerika pangad. Tehingukulud jäävad kõrge vähemalt osaliselt, sest suur osa setitada jooksul Eesti kaasata pangad väljaspool Aafrikat.

Equity panga Kenya suuruselt teine ​​laenuandja poolt turuväärtus, säilitab suhteid 5 korrespondentpankades 5 eri riikides 11 erinevates valuutades.

Alice'i Kohalik Bank - Alice'i Bank Local korrespondentpangale - USA korrespondentpangale - Bob Kohalik korrespondent Bank - Bob Bank

SWIFT valge paber, siis läheb soovitada õiguskaitsevahendeid selle väljakutse

Arvestades juuresolekul vähemalt 800 kommertsrahaasutusi Aafrikas, on järgmiseks sammuks on abistada pangad, eriti kodumaised pangad arendada võimet saada kinnitades ja vastavate pankade et saaksime kulusid vähendada.

Kus Bitcoin või muu digitaalse valuuta Fit in?

Täna, uuenduslik digitaalne valuuta tech nagu Ripple võrkude ja Bitcoin saab tohutult mõjutada praeguste struktuuride Aafrika riikides välja välismakse võrku. Tehtavate õhuke odav globaalne mastaapsuse ja vahetu tehingu kiirusega Ripplesi võrgu - ülekandeid, kus automaatselt tõhusamaks. Ida-Aafrika destined makseid saab võtta tund, et sellega kaasneks eelnevalt kindlaks määratud, läbipaistev kindla tasu. Bitcoin blockchainis ülemaailmne Peer-to-Peer võrgustik. Õige kogum teenuseid ehitatud ümber, mitmekihilise ülekannete võib oluliselt langeda 12 tunni jooksul kindla tasu. Makse eksperdid laialdaselt tunnustada potentsiaali blockchainfor ülemaailmne makse võrku. Praegu on blockchain on töötanud mõned parimad teadlased.

Võimalus Bitcoin Digital Valuuta tech, FINTECH ja raha saatjad

Väljakutseid on ainulaadne võimalus digitaalse valuuta tech tutvustada läbipaistev, kiirem, otsene, usaldusväärne ja odav makseteenuseid kõikjal B2B (ettevõttelt ettevõttele), B2C (ettevõttelt tarbijale) ja P2P (peer to peer) välismakseid. Soodsad määrus Financial-tehnoloogia (FINTECH) ja digitaalse Valuuta tech võimaldab raha saatja alustavale samm ja osaliselt kompenseerida nende väljakutseid. Viimastel kommentaare, George Osborne, Suurbritannia rahandusminister, rääkis südamest FINTECH, digitaalne valuuta ja virtuaalne valuutade Ühendkuningriigis. Tema kommentaarid tõota eest saatja võimalusi selle koridori. Euroopa $ 1,2 miljardit rahaülekannete tööstuse Keenia, 51% tuleneb USA ja Kanada, samas 25% pärineb UK. Volitusmäärus siin teeb digitaalse valuuta raha edastamise elujõuline alternatiiv varem skeptiline ettevõtetele ja tarbijatele.

Kuna raha saatjad ei ole arvesse suhteid oma klientidega, nad ei ole kohustatud täitma kliendi isikusamasuse tuvastamise ja kontrollimise peale vastavalt rahaülekanne ja Travel Reeglid ja CTR nõuetele. - FinCEN

Tehingute nagu põllumajandustoodete eksportimise Ida-Aafrika, maksjate ja saajate kohta mõlemas otsas on selgelt teada. KYC, KYCC, AML ja CFT määruste saab täidetud, pakkudes siiski odav raha ettepanekuid. Digitaalne valuuta alustavatel nagu BitPesa (Ida-Aafrikas), võib kasutada sama kanalit kasutada digitaalse valuuta ülekanded lehter muud liiki UK rahavoogudes mõeldud Ida-Aafrikas. Arengud Bitcoin ja digitaalse valuuta ökosüsteemi on oluline muuta see võimalik.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

Post Bitcoin

8 plokkide uurijate loend ja millised need täpselt on?

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada