Kanada Bitcoini määruse rakendamine | Estonian.lamareschale.org

Kanada Bitcoini määruse rakendamine

Kanada Bitcoini määruse rakendamine

Kanada valitsus on muudetud kriminaaltulu (rahapesu) ja terrorismi rahastamise seaduse 2000. Aasta otsust lisada tükk Bitcoin määrus, mis nõuaks igal Bitcoin ettevõtete, olgu need põhinevad või väljaspool Kanada, järgida mõningaid päris ranged suunised, kui äritegevuse tehinguid, mis kattuvad arvesse Kanada finantsvaldkonnas. Muutmise seaduse eelnõu kriminaaltulu (rahapesu) ja terrorismi rahastamise seaduse 2000 võeti esmakordselt kasutusele märtsis, kuid ei läbinud Kanada parlamendi kuni 19. Juuni. Kuigi Bitcoin tõenäoliselt kõige rohkem mõjutatud krüpto-valuuta, sest see on kõige populaarsem, see muudatus ei piirdu Bitcoin. Keele õigusaktide on selline, et see hõlmab kõiki krüptopulk valuutade, märkides:

"Division 19 6. Osa muudetakse kriminaaltulu (rahapesu) ja terrorismi rahastamise seaduse, muu hulgas suurendada kliendi andmete säilitamine ja registreerimise nõuded finantsasutuste ja vahendajate vaadake online kasiinod, ja laiendamiseks seaduse isikutele ja üksustele, mis tegelevad virtuaalse valuutade ja välisraha teenused ettevõtetele. "

See tükk Bitcoin määrus oleks klassifitseerinud ühtegi ettevõtetele, kes tegelevad peamiselt kauplemise Bitcoin ja muu digitaalse valuutades, kui raha Services Ettevõtetel. Pärast on klassifitseeritud raha Services Business tahes Bitcoin firma äritegevuse Kanada allutatakse hulgaliselt nõudeid, näiteks arvestuse pidamise, kontrollimise korra, kahtlastest tehingutest teatamine ja registreerimise nõudeid. See Bitcoin määrus nõuab ka mingit Bitcoin ettevõte, mis teostab mingit Bitcoin äri piiridesse Kanada majanduse registreerima finantstehingud ja Aruandeanalüüs keskus Kanadas. Registreerimata jätmine selle büroo tulemuseks paigutamine kopsakaid trahve kõnealuse ettevõtte. Need karistused hõlmavad avalikustamise nimed ettevõtted, kes on suutnud täita Bitcoin määrus, mis oleks äärmiselt kahjulik mis tahes Bitcoin äri püüab töötada mis tahes krediidiasutuste Kanadas.

Potentsiaalne mõju Bitcoin määruse

Õigusaktid, mis rakendab seda Bitcoin määrus laieneb kõigile Bitcoin äri, mis ajab äri Kanada, sõltumata ettevõtte kodumaal. Kui Robocoinwants installida Bitcoin ATM Kanada linna, see peab vastama uue Bitcoin määrus. Kui Kanada kodanik ostab või müüb mingi summa bitcoins alates Coinbase, siis Coinbase peavad vastama Bitcoin määrus. Avarust see Bitcoin määrus muudab ise ilmne need kaks näidet; iga Bitcoin ettevõte maailmas peavad vastama käesoleva Kanada Bitcoin määrus muidu nad sisuliselt keelatakse Kanadas.

Seda ei saa öelda, kas Kanada parlamendi sooritanud Bitcoin määruse tahtlikku katset leviku piiramiseks Bitcoin Kanadas. Kuid sõltumata sellest, kavatsused Kanada seadusandjad, see Bitcoin määrus võiks panna olulist siiber määr vastuvõtmise Bitcoin omamaise Kanada majandusele. Kui vahetust ja ATM pakkujad otsustada vastu sisenevad Kanada, või lõpetada nende juba olemasolevate Kanada ettevõtete seda raskem teiste kohalike ettevõtete -paiksed kohvikutes ja bookstores- Kanada linnades nõustuda Bitcoin kui maksevahend oma tooteid, sest nad oleks ei ole juriidilist viis kaubelda oma bitcoins Fiat, mida nad praegu on, mida teha, et aidata kaas õhuliini. Lisaks võõra Bitcoin äri otsin meelitada Kanada kliendid eemale peletada tehes tõttu Bitcoin määrus. Sisuliselt see Bitcoin määrus võiks teha nii kulukas ja koormav läbi Bitcoin äritegevuse, et nad võivad loobuda sisenemist Kanada finantssektoris üldse.

Kas see Bitcoin määruse mõjuta Bitcoin Hind?

Kui Hiina üritanud keelustada Bitcoin lausa on Bitcoin hind reageeris väga negatiivselt. Kuigi Bitcoin määrus möödunud Kanada tõenäoliselt ei ole nii suur mõju, sest Hiina "keelde" tegi, kuna see on lihtsalt määrus, mitte otsene keeld, siis võib veel mõned mõju Bitcoin hind. Iga halb uudis Bitcoin kogukond võib olla teatud mõju Bitcoin hind, ja see läbipääsu Bitcoin määrus on päris märkimisväärne uudis.

Kuid tundub, et see uudis ei mõjutanud Bitcoin hind, vähemalt praegu. Bitcoin hind on veetnud suurema osa päevast (23. Juuni 2014) on $ 580 vahemikus, Uusehitise umbes $ 588 enamiku päevast, mis on veidi madalam siis $ 590 vahemikus, mis on valitsenud turgudel viimastel päevadel. See on väga väike langus Bitcoin hind on vaevalt tulemusena uudis Kanadast. Kuna Bitcoin hind on ainult langenud paar dollarit ja ei tilk tahes edasi, näitab, et see on tingitud normaalse kauplemise. Bitcoin hinnakõikumised, mis tulevad reaktsioon uudislugusid on üldiselt ootamatu ja kas väga sügavale või kõrge, sõltuvalt sellest, kas või mitte see oli hea või halb uudis. Kuigi seal on alati väike võimalus seda Bitcoin määrus negatiivset mõju Bitcoin hind, kui Bitcoin määrus hakkab tegelikult jõustada, see on väga ebatõenäoline, et Bitcoin määrus on mingit mõju Bitcoin hind või leviku Bitcoin Kanadas. Enamik ettevõtteid, mis mõjutab selle õigusakti on juba tööd muutub vastavuses käesoleva legislation- tingitud asjaolust, et need ettevõtted on sattus sarnased õigusaktid teistes riikides ja nüüd loota, et see esineda sellistes riikides nagu Kanada. Seega on tõenäoline, et esialgse reaktsiooni puudumine on Bitcoin hind see uudis näitab tulevasi mõjusid Kanada Bitcoin määrus Bitcoin hind, mis on tühine parim.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%