Capital One palkab bitcoini teadlasi | Estonian.lamareschale.org

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Capital One, USA pangavaldusühing, mis on spetsialiseerunud krediitkaardid, laenud ja pangandus, postitas töökoht oma kodulehel positsiooni "kvantitatiivse analüüsi" õppida tehnoloogiate arendamine valdkonna rahastamiseks ja rahaliste teooria. Üks neist uusi tehnoloogiaid, mis tulevasi töötajaid oodatakse teadus on Bitcoin. Ettevõte teatas, et nad otsisid inimesed erinevate oskuste kodeerimine, tarkvaraarendus-, andmebaasi haldamine, jne teadus tehnoloogiaid, mis on esirinnas "järgmise laine häireid" finantssektori. Tuleviku töötajad peaksid olema järgmine kvalifikatsioon:

Ideaalne Kvalifikatsioonikeskus

-Curious. Te küsite, miks te uurida, sa ei karda, et järsku ütlema oma hull idee. Sul on arvatavasti diplom ja muljetavaldav GPA või sa välja langenud kolledži, õpetas ise ja rutiinselt võita Kaggle võistlusi.

-Wrangler. Sa tead, kuidas liikuda andmed ümber, andmebaasist või API kaudu ümberkujundamise või kaks, mudel ja inimese-kujul (ROC kõver, Exceli diagrammi, kaarti D3 visualiseerimine, Tableau jne). Sa ilmselt tead Python, Java, R, Storm, Julia, SQL, Matlab, Mahout või arvate kõike saab teha Perli Sutkaus.

-Tee-er. Sul on kallutatuse tegevus, siis proovida asju, ja mõnikord sa ei suuda. Oodata ütle meile, mida olete veetud ja mis floppasid. -Kartmatu. Big määratlemata probleeme ja petabytes ei hirmuta teid. Võite töötada väike pragu, kuni olete katki kogu pähkli.

Põhikvalifikatsioonist

-Bachelor kraad kvantitatiivne distsipliini (statistika, matemaatika, Computer Science, Engineering) või 2+ aastat tööstuse kogemus

-1+ aastat kogemusi R, Perl, Python, Java või teistes keeltes sobivad suuremahuliste analüüs numbrilisi ja tekstilisi andmeid

-1+ aastat kogemusi andmete kaevandamine, masina õppe, statistilise modelleerimise vahendeid ja aluseks algoritme

-1+ aasta kogemus relatsioonandmebaaside ja SQL

Nagu näeme soovitud kvalifikatsiooni, Capital One otsib inimesi, kes on juba teadmisi tehnoloogiate nagu Bitcoin või vähemalt võimeline õppida neid. Capital One isegi selgesõnaliselt Bitcoin lühikese nimekirja tehnoloogiaid, et nad otsivad Uuring:

"Iga päev laboris saate... Uurimine uute tehnoloogiate mõju nagu Google Klaas, Leap Motion, smart kellad, Bitcoin ja iBeacons tuleviku mobiilse panganduse ja finantssüsteemi tuleviku maailmas"

On selge, et Capital One on huvitatud õppida tehnoloogiaid, mis võib põhjalikult meie praeguse maksesüsteemid, või nagu näeme oma uudishimu Bitcoin, asendab praeguse rahasüsteemi täielikult. Kuid varem on näidanud, et Capital One ei ole just sõbralik suunas Bitcoin või selle kasutajad, arvestades asjaolu, et ettevõtte konto sulgemiseks firma, sest nad lihtsalt mainitud Bitcoin. Nii et see uus soov uurida Bitcoin ja muud sellega seotud tehnoloogiate tõstatab küsimuse: mis on Capital One planeerimise pistmist tehnoloogiaid, mis nad praegu otsivad?

Keegi ei saa teada motiive Capital One juhtimisel, kui nad ei ole vabastatud mis tahes avaldus selle kohta, mida nad kavatsevad teha uurimistöö nad kompileerida Bitcoin ja teiste loetletud tehnoloogiaid. Kuid arvestades nende viimase vaenulikkust Bitcoin, võiks arvata, et nad ei plaani vastuvõtmisel blockchain tehnoloogia tähelepanuta. Kas nad võib-olla tuleb arendada oma konkureerivate krüpto-valuuta, mis töötaks eranditult Capital One rahalist ökosüsteemi? Meil ei ole võimalik teada, et praegu. On võimalik, et nende uuringute pruugi isegi toota teavet, mida nad otsivad. Kui nad kavatsevad konkureerida otse Bitcoin ja muud krüptopulk valuutade poolt renoveerimisel oma digitaalse maksesüsteemi, siis neil on palju tööd teha.

Aga oletame, et pärast Capital One palkab neid kvantitatiivne analüütikud õppida Bitcoin ja sellega seotud hajusvõrk tehnoloogiate, finants- titan otsustab tegelikult vastu Bitcoin kui maksevahend. Ettevõte selle suurusjärgu nõustudes Bitcoin on elujõuline maksevahendid oleks monumentaalne, oleks suur samm edasi selle progresseerumist Bitcoin majandusele. Capital One võiks integreerida Bitcoin oma krediitkaardi süsteem, ja on Bitcoin deebetkaardi meelega Xapo on Bitcoin kaardi. Nad võivad isegi pakkuda väga turvaline meetodeid Bitcoin ladustamine oma klientidele. Lisaks Capital One võiks osaleda Bitcoin kaevandamise, tuues täiesti uue laine legitiimsuse Bitcoin kogukonnas. Kui need asjad juhtuks, Capital One oleks näha suurt sissevoolu uusi kliente, innukas saada osa ettevõtte Bitcoin teenuseid. Kui selline ette tehtaks, ostujõudu Bitcoin oleks tõusma. Kui suur finantsasutus nagu Capital One olid teatada, et nad oleks nõustudes Bitcoin kui õigustatud maksevahendid ja oli plaanis integreerida Bitcoin omaenda maksesüsteemid, oleks ostu hullus kohta Bitcoin vahetust. Bitcoin oleks ametlikult sisestatud mainstream investeeringute kogukonnas.

Need võimalused on vaid spekulatsioonid, aga. Tundub väga ebatõenäoline, et finantsasutus, nagu Capital One, et kasu nii suureks olemuselt pettusest keskpangandusvaldkonnas ja osaline reservi pangandus võtaksid vastu ja integreerivad valuuta, mis kujutab endast otsest ohtu enda olemasolu nendes asutustes. Sarnaselt variouscentral pangad, kes on tulnud välja againstBitcoin ja muud krüptopulk valuutade Capital One tõenäoliselt läbi selle teadus- ja viltu järeldused võimalus tuua esile mõni potentsiaalne või ette kujutada, negatiivid detsentraliseeritud valuutade ja hajutatud, vastastikuste to-peer maksesüsteemid. Technologies nii revolutsiooniline kui Bitcoin ähvardavad rikkust ja eluviisi nende võimas ja mõjukas pankurid. Kui keskpangad kardavad, ja ägedalt vastu, Bitcoin me ei peaks ootama panku, kelle kasumlikkus sõltub otseselt keskpangandust poliitika huvita Bitcoin. Heli raha ja vabaturgu ei soodusta päevakorrad pangandus hiiglased; Bitcoin on potentsiaali hävitada põhialuste maailma panganduses, ja nad on hirmunud.

Kui soovid vaadata töö postitad Capital One veebilehel, võite leida siit.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Butterfly Labs vastab FTC kaebusele

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Post Bitcoin

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes