Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon

Nagu me ka Bitcoin kogukonna kõik teame, täna (27. Juuni 2014) USA ülemjuhatajat saab enampakkumise välja 30 tuhat on bitcoinsthat konfiskeeriti Siiditee büst eelmise aasta lõpus. See oksjon on läbinud palju spekulatsioone ja analüüsi viimase kahe nädala jooksul, kus on palju poleemikat, mis tulenevad ülemjuhatajat "hilarious väljapaneku ineptitudewhen nad kogemata kirja saatnud loetelu umbes 40 Pakkujate süsiniku koopia e-posti asemel pimekoopiad. Mina isegi ajama Bitcoin priceanalysis, milles uuriti hiljutiste sündmuste ja kuidas nad mõjutavad tilk Bitcoin hind. Lisada oma analüüsis oli USA ülemjuhatajat "Bitcoin oksjon ja kuidas see mõjutab hindu. Paar päeva hiljem, ma kirjutasin artikli teha väga väikesed revisionto mu analüüsi osas, kuidas Oksjon mõjutaksid Bitcoin hind.

"Kokkuvõttes minu prognoose selle mõju oksjon on aasta Bitcoin hind on läinud paratamatult allapoole ebakindel, mille tõenäosus jätkumist külili trend või ülespoole pöörde Bitcoin hind. Väidan mu ülejäänud analüüsi tahke siiski; Bitcoin hind jääb tõenäoliselt korter kuni enampakkumise, ja me näeme, mis juhtub pärast seda. "

Minu ennustused hindade viivad Silk Road oksjon on olnud väga täpne. Külili trend on kestnud, kergelt kõrvalekalle, et trend eile, mis oli tõenäoliselt tingitud paanika müüa ootuses oksjon.

"Kumbki seda külili trend jääb püsima, kuna kerge kõrvalekalle tõttu paanika müüa või Bitcoin hind muutub ülespoole ootuses positiivne uudis pärit võitja (te) ülemjuhatajat" Bitcoin oksjon. "

Citi Bitcoin Hind ennustamine

Kuid peamine USA põhinev finantsasutus on välja aruande, mis teeb täpselt vastupidist ennustus minu hind analüüsi. Coindesk täna hommikul, et Citigroup, Ameerika pangavaldusühing firma on teinud oma Bitcoin hind analüüs seoses Silk Road oksjon. Tundub, et Citi usub, et Silk Road oksjonit kindlasti avaldada raske survet Bitcoin hind, võib-olla muudab "hit alt."

"Tavaliselt me ​​oodata hinna tabanud alt ümber oksjoni ajal või varsti pärast seda."

Minu arvates prognoose seoses hind tulevad Citi ei saanud olla kaugemal, mida tõenäoliselt juhtuda reaalsus. Ma hoian seda arvamust mõned põhjused. Suurim üks on, et see tundub nagu oleks Citi ei saa aru, kuidas oksjon on läbi. Nad arvavad, et oksjon kuidagi toimuvad turgudel, müüakse börsil. Vaata seda tsitaat Citi:

"Pumpamisest Sellise suure koguse turule peaks kaaluma hindadele. Terminid oksjoni raskendavad väikeste Pakkujate ($ 200K tagatisraha, iga üheksa plokid hinnatakse umbes $ 1.8m), nii et surve on ilmselt halvendab piiratud hulk investoreid huvitatud ja võimelised pakkumist. "

Tundub, et nad on eeldades, et bitocins saab visatakse turul neid oksjonil off.Further saadud tõendeid aruanne annab isegi rohkem kinnitust minu kahtlus. Vaata seda tsitaat Coindesk artikkel:

"Citi märgib ka, et oksjon toimub 06:00-06:00 EDT, nii et kõik pakkus peavad kaaluma võimalikke hinnakõikumisi."

Nii Citi ootab Bitcoin hind kõikuda vastuseks oksjoniga oksjon toimub. Ainus viis, mis võib juhtuda on see, kui münte müüdi börsil, kuid me teame, et nii ei ole. See oksjon on läbi turult ja bitcoins kantakse otse USA ülemjuhatajat "rahakoti rahakott (te) Oksjoni võitja (d). Plus, turg juba välja näeb see ümberlükkamist Citi avaldust, et hinnad langeda oksjoni käigus. Hind on juba läinud tagasi kuni kõrge $ 590s ulatuvad, toibumas langust $ 560, ja isegi tabanud suur on $ 599. Seetõttu näib ilmne, et oksjon ise, millel ei ole negatiivset mõju Bitcoin hind. Ainus hinnakõikumised, et see oksjon hakkab tootma tulevad paanika müük, mis avaldavad survet Bitcoin hind või spekulatiivne ostmine riigist ootuses häid uudiseid enampakkumise võitja (d), mis muidugi hinda tõsta. Niipalju kui münte tegelikult on auctionedare mures, nad ei ole otsest mõju hinnale, kuni nad tabanud turul. See toob meid Citi järgmine ennustus, mis sätestab, et Silk Road münte ostetakse alla turuhinna.

Kas Silk Road Mündid Müü üle või alla Bitcoin turuhind?

Kas Silk Road bitcoins müüa üle või alla turuhinna on väga oluline tõenäosuse kindlakstegemise münte lööb turul kohe või kui nad toimuvad pikema aja jooksul. Kui mündid minna turuhinnast madalama määra, siis võitja (d) on tehtud hetkeline kasum lihtsalt alates ostmisest bitcoins. Seega tekib huvi müüa neid fiat või osta tarbija kauba neil teha ära lahknevus hinnaga, mis nad maksavad oksjoni ja turuhinna. Aga kui bitcoins oksjonil on kõrgema hinnaga kui turuhinnast, siis ei oleks mingit mõtet prügila münte kohe. Kui oksjoni osalejad on valmis maksma turuhinda, mida ma arvan, et nad on, siis nad on kõige tõenäolisemalt plaanib kellel münte väga pikka aega, oodates pikaajalise kallinemine Bitcoin väärtus. Kui nad on leidnud, siis ilmselt nad ei ole otsest mõju Bitcoin hind. Kuid Citi usub, et Silk Road bitcoins kindlasti müüa alla turuhinna:

"On ebatõenäoline, et keegi pakkuda üle turuhinna - see oleks mõttekam lihtsalt osta turul osadena ja see ei ole nii, kui on märk sellest, et seal on Bitcoin nõudlus, mis on rahuldamata, sest see on raske osta pontsakas summad. "

Ma muidugi ei nõustu ja ma usun, et Silk Road münte müüakse üle turuhinna. Ja ma arvan, et Citi avaldust, et "see on raske osta pontsakas summad" kohta Bitcoin toeks mu ennustus asemel Citi. On raske osta pontsakas kogustes bitcoins turule, see on tõsi. Kindlasti, 30 tuhat bitcoins võib pidada "pontsakas" summa. Seega on mõttekas, miks need pakkujatega taha maksta üle praeguse turuhinna need bitcoins; kui nad täielikult oodata Bitcoin hind minna palju kõrgem, kui see on just nüüd, nad tahavad osta suur hulk kehtiva hinnaga, et nad saaksid kasu välja tuleviku Bitcoin väärtuse tõusu, kuid nad ei saa osta nii palju kui nad tahaks turule. The Silk Road oksjon tundub ideaalne koht nende pakkujate saada suur hulk münte, mis nad tahavad. Nad ei saa lihtsalt "osta see turg killud", sest see oleks järk-järgult sõita kuni hind, võideti eesmärgiga osta münte esiteks. Mis oksjon, võivad nad osta lahtiselt summa korraga häirimata Bitcoin hind kõrvale mõned paanika müüa või spekulatiivne ostmine. Lisaks sellele, kui bitcoins müüa üle turuhinna, nagu ootan nad, võitja (d) peab hoidma, kui nad tahavad kasumit teenida. Kuigi neil on rohkem bitcoins on mineeritud päevas, seega pakkumise suurendamine. See suurenenud pakkumise vähendab mõju Siiditee mündid on aasta Bitcoin hind kui nad lõpuks tabanud turul. Niisiis, üldiselt ootan seda oksjon on minimaalne pikaajaline mõju hindadele, sest münte müüa üle turu määra.

Muidugi, enampakkumise tulemused ei ole täielikult teada enne oksjoni üle ja bitcoins liikuma hakata. Ma siiski säilitada ennustus minu eelmine analüüs: enampakkumise tõenäoliselt ei avalda survet Bitcoin hind ja kas külili trend jääb püsima, kuna kõrvalekalle kogesime eile tõttu paanika müük, kuni midagi häirib trend või oodates häid uudiseid võitja (d) oksjoni suurendab hind.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes