Coinbase, Gemini ja CoinX Battle on esimene litsentseeritud Bitcoin Exchange | Estonian.lamareschale.org

Coinbase, Gemini ja CoinX Battle on esimene litsentseeritud Bitcoin Exchange

Coinbase, Gemini ja CoinX Battle on esimene litsentseeritud Bitcoin Exchange

Kui ma lugesin, et Coinbasewas avamist litsentseeritud Bitcoin vahetada, pärast $ 75 miljonit investeeringuid kapitali, see on tehtud täielik mõtet mulle. See on ilmselge järgmine samm ettevõtte jaoks. Kuid mida on viskas mul on oma nõuet olla esimene "reguleeritud" Bitcoin vahetada. See nõue on segane, sest mõned põhjused, ja nad ei anna palju teavet, mida nad tegelikult tähendavad mõistega "reguleeritud".

Coinbase "Nõuded Tundub Eksitav

Nagu varem mainitud, mida ei "kokkuleppeline" tähendab? Jah, vahetused on teatud määruste nad peavad järgima, ja paljud vahetused ei järgne nõutud normid, kuid mõned on. Nõuded vastavad kehtivas määruses on keeruline ja nõuab palju samme, kuid isegi pärast läheb üle iga sammu, on raske näha, kuidas nad on "esimene" teha.

Coinbase ei ole esimene Bitcoin Exchange registreeritud MSB

Põhimõtteliselt iga USA-s asuva Bitcoin vahetada on registreeritud Raha Service Business (MSB). Kui nad ei vähemalt sellisena registreeritud, oleks veelgi raskem leida pangandus partneritega. Kuid on registreeritud MSB ei tee üks vastav kehtivate määruste, isegi riikides, mis ei nõua erilist litsentsimist MSB'sid.

Coinbase ei ole esimene Bitcoin Exchange Rakendada KYC / AML põhimõtete täitmise

Jällegi, peaaegu iga suur Bitcoin vahetada, ja paljud teised Bitcoin põhinev MSB'sid, on rakendatud tunne oma klienti (kliendi identifitseerimise) ja rahapesuvastase (AML) poliitika. Need põhimõtted on absoluutselt nõue vastama kõige riigi ja Federal MSB määruste ja on valus kohapeal Bitcoin kogukond mõnda aega. Paljud ei taha anda isikuandmeid vahetus, kuid see on vältimatu, kui vahetada tahab tegutseda USA ilma seadust rikkumata.

Ikka, olles MSB ja rakendamisel KYC / AML poliitikate ei tähenda vahetuse tõeliselt "reguleeritud", kui need on veel puudu üks oluline tükk puzzle.

Coinbase ei ole esimene Bitcoin Exchange hankimine MTLS Mitme USA Ühendriigid

 

See viimane pusletükk on kujul Raha saatja litsents (MTL). Protsessi saamise liiri varieerub riigiti. Mõned ei vaja MTL üldse. Paljud teised on väga leebed saamise nõuded litsentsi. Kuid üsna vähesed riigid on väga ranged nõuded, et saada MTL ja isegi siis, kui ettevõte vastab kõigile nõuetele, võib see sageli võtab kuu või aasta jooksul, et kinnitada.

Vastavalt Coinbase veebilehel, nad praegu on saanud vajaliku litsentsi 15 riiki. Kuigi see on muljetavaldav feat, ja tõepoolest näidata, et nad on pärast nõuavad määrused ja seadused, et riigid, kes on väljastanud aktsiaseltsidele ettevõtte, samuti öeldud, et ei ole vaja litsentsi, see ei tee neist esimene.

Kuigi paljud vahetuste töötavad saamise õige litsentsimise, seal on üks vahetus, et kindlasti on alustatud enne Coinbase vahetada ja on litsentsimise rohkem riike kui Coinbase, või mis tahes muu Bitcoin Vahetuse võimalus: CoinX.

CoinX on arendatud alates 2012 ja käivitati detsembris 2014. Praegu on ettevõte loetletud 37 riiki 100% litsentseeritud, mis tähendab, et ettevõte on kas registreeritud MSB (riigid, kus MTL ei nõuta), või on saanud nõuetekohase litsentsimise riigid, mis seda vajavad.

Tundub, et enamik inimesi ei ole kuulnud CoinX või polnud aimugi nad olid käivitatud... Tegelikult ma ainult teadsin seda, sest minu töö Trucoin. Trucoin partneriks CoinX, kui volitatud delegaat, et pakkuda deebet / krediitkaardiga ostude bitcoins, samuti Bitcoin ATM teenuste, mille tulemusena täiendavat koostöös Bitpayto sponsor Bitcoin Bowl.

Ükskõik, kuidas te viilu see, Coinbase ei olnud esimene reguleeritud US Bitcoin vahetada, kui nende mõiste "reguleeritud" hõlmab midagi enamat kui omandada kõik vajalikud litsentsid, ja rakendamisel nõutud poliitikat, seaduslikult tegutsevad USA praegune föderaal-ja osariikide määrused.

Miks on see tähtis, kui Coinbase oli esimene Reguleeritud Bitcoin Exchange või mitte?

See tõesti ei ole oluline. Coinbase hiljutine investeering ringi, et loodud $ 75 miljonit, on uskumatu. Käivitamine vahetada otse pärast seda oli tark tegu, ja on ilmselt olnud areng juba mõnda aega.

Probleem on, kuidas see oli teada. Valekavatsusest olla esimene reguleeritud Bitcoin vahetada või vähemalt kasutades mõned määratlemata versioon mõiste "reguleeritud", oli vale. Peal, et tundub, et ettevõte valesti väidetavalt normatiivsüsteeme mõne riigid, kus nad tegelikult ei ole litsentsitud või heakskiidetud. Siis jälle, need riigid, eriti New York ja California, on reguleeriva "hall ala". Nad on mainitud võimalike eeskirju Bitcoin või muu digitaalse valuuta, nagu New Yorgi Bitlicense, aga pole veel lõpuni spetsiaalsete litsentside, et digitaalse valuuta võib sattuda nõudes.

Mõlemad California Department of Business Järelevalve ja New Yorgi osakonna Financial Services on alates vabastatakse statementsproclaiming et Coinbase ei ole normatiivsüsteeme tegutseda kas riik. See on sundinud Tripp Levy PLLC "riikliku väärtpaberite ja aktsionäride õiguste advokaadibüroo" tolaunch uurimise Coinbase, Inc.for "väidetavalt valeandmeid ja eksitavaid tulevaste ja praeguste kasutajate Coinbase on Bitcoin Exchange seoses oma äri."

Paljud ülistasid Coinbase liikuda kui esimene teadaanded tehti, kritiseerides Cameron ja Tyler Winklevoss mitte käivitada oma vahetuse / ETF varem ja isegi märkimist, et "CoinX kaotas selle võimaluse!" Kuid see ei ole nii lihtne. In the end, Coinbase võib õnnestub muutub domineerivaks Bitcoin vahetada, või nad võivad kaotajaks konkurendid, kes tarvitavad rohkem ettevaatlik liinil. Mõlemad Kaksikud ja CoinX näivad kasutavat seda, strateegiliselt ja mis võivad lõppkokkuvõttes parem pikaajaline valik.

Järgmisel lehel, ma minema üksikasjalikumalt need kaks vahetust, ja kuidas nad võivad olla eelised, mis ei ole kohe märgatav.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Price report

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?