Coinbase: praegu otsene bikkiini ostmise praegune juht | Estonian.lamareschale.org

Coinbase: praegu otsene bikkiini ostmise praegune juht

Coinbase: praegu otsene bikkiini ostmise praegune juht

Coinbase pakub oma kasutajatele võimaluse osta ja müüa Bitcoin otse firma, mitte kauplemine teiste kasutajate vahetamine. Peale selle, Coinbase pakub kaupmees teenuste, mis sätestab võime kaupmehed Bitcoin tasumiseks kaupade või teenuste, ja on see koheselt vahetati dollarit (USD). See USD seejärel paigutatud kaupmehe pangakontole üks kord päevas.

Kahjuks Coinbase võib olla mõnevõrra aeglasem kui vahetust, kui tegemist on ostmise Bitcoin, kui on olemas mitu päeva ooteaega pärast ostu bitcoins enne kasutajatel on lubatud kanda münte välja Coinbase. See viivitus on vähendada riski tagasimakseid, mis võivad põhjustada ettevõtte kaotada suuri summasid kui bitcoins olid juba välja süsteemi.

Bitcoin Kliendi kontrollimine

Et alustada ostavad Bitcoin koos Coinbase või müüa mündid, ja on USD saadetud pangakonto, Coinbase kasutajad peavad läbima kontrolli protsessi. See kinnitamise protsessi on kaks taset ja igal tasandil pakub erinevaid piiranguid ostmine ja müümine.

1. Tase

  • Kinnita e-maili aadress
  • Telefoninumbri kinnitamine
  • Lisada pangakonto

Jõudes tasandil üks, kasutaja saavutab võime osta ja müüa kuni $ 3000 Bitcoini päevas. See on märkimisväärne summa BTC, kuid see ei ole väga kasulik, kui teil on vaja teha makse kiiresti.

Tase 2

  • Ostu sooritamiseks
  • Oma identiteedi kinnitamiseks

Jõudes teise taseme, kasutaja saavutab võime osta ja müüa kuni $ 50,000 Bitcoin päevas! See summa on uskumatult kõrge, kuid mõned kasutajad on teatanud küsimusi identiteedi kinnitamiseks osa jõuda sellele tasemele. Kuigi kontroll tundub lihtne, nõudes teavet, nagu juriidiline nimi, aadress ja SSN, et süsteem ei ole täiuslik. Kasutajad on teatanud antakse vead, mis väidavad, et nad ei saa anda küsimustele, või et nende õiged andmed on märgitud kui vale. Kontrollsüsteemi veel beeta praegu ja loodetavasti paraneb lähitulevikus.

Bitcoin Ostu Krediitkaart

Väljaspool tasandil süsteemi, on pool kontroll, mis annab võime koheselt osta mõned Bitcoin ilma ooteaega. Andes krediitkaardi (Visa ainult hetkel), tasemel 1 kasutaja saab heaks kiidetud $ 100 nädalas instant ostmise või taseme 2 kasutaja saab heaks $ 1000 nädalas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini anonüümselt ja ilma ID-ga

Post Bitcoin

Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool