BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele | Estonian.lamareschale.org

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

BitPay, üks varem makse töötlejatele Bitcoin, on välja Android versiooni oma avatud lähtekoodiga, multi-allkirja rahakoti dubleeritud copay. Rakendus on beeta, kuid see on juba osutunud uuenduslike rakendamise cryptocurrency tuum protokolli. Copay võimaldab mitu inimest kontrollida vahendite ühe rahakoti - kui üks neist võib teha ettepaneku tehing, kuid see võtab teatud neid heaks kiita.

Taskus on tasuta kasutada - peale Bitcoin normaalne tehingutasud - ja on nüüd saadaval Android app, Chrome'i laiendus, või lihtsalt web app. See tähendab, et rakendus on laiaks ja platvormid on kõik ühilduvad teiste. Niikaua kui üks on salajane võti liituda kellegi rahakoti, see ei ole oluline, kui üks on oma Android telefoni ja muude kasutab oma Chrome brauser.

Android versioon copay on esimene mobiiltelefoni Bitcoin rahakoti sujuvalt integreerida mitme allkirja tehingute funktsioon, mis on ehitatud tuum protokolli aastaid kuid alakasutatud alles hiljuti. See on kasulik funktsioon, mis on peamiselt kasutatakse veiseliha kuni turvalisuse isikuandmete rahakotid, nagu puhul BitGo - mis hiljuti sai $ 12 miljonit ettevõtmine fundingfor see väga turvaline multi-sig rahakott.

Kuid BitPay võtnud otsustavalt erinev lähenemine multi-allkirja rahakotis. Copay - mis esmakordselt mõeldud sisekasutuseks employeesand nüüd beeta - on suunatud rohkem poole inimrühmade iga ettevõtte oma osa võti sama rahakott, mitte ühe isiku, kellel kõik need isikliku rahakott. See avab mitmeid huvitavaid võimalusi ettevõtete, organisatsioonide ja peredele, kes soovivad juhtida vahendite õiglane ja demokraatlikul viisil.

Multi-Allkiri Bitcoin Tehingud Made Easy

Copay ühtlustab loomise protsessi ja kohandades mitme allkirja rahakott, mis sõltub lubade mitu inimest kulutama vahendeid. Kui loote rahakoti esmakordselt, siis on võimalik valida vahemikus 1 kuni 12 kokku copayers, kes kõik on võimalik esitada ja hääletada tehinguid. Arv allkirju lõpuleviimiseks nõutavate tehingu saab valida vahemikus 1 kuni 4, sõltuvalt summa copayers valitud. Taskus võib olla märgistatud ka kasulik nimi, näiteks "puhkust vahendite" või "ettevõte reserve."

Kui rahakott on loodud, copay tekitab salakood, mida saab jagada teiste kavandatud copayers. See võimaldab neil nõuda oma osa mitme allkirja rahakoti ja saada demokraatliku osalejad veeta neid vahendeid.

Sõltuvalt eeskirjad, mis olid seatud luua uue rahakoti, seal võiks olla nii palju kui kaksteist eri inimeste võrdse kontrolli ühe Kätkö Bitcoin - aga sellel konkreetsel juhul copay piirab nõutava arvu allkirju lihtsalt üks. See on ilmselt tingitud piirangud koodi, kuid väljavaade 1-of-12 rahakott on nii absurdne ja huvitav. Kaksteist inimesed kõik on võime kulutada raha rahakoti kapriis - et raha ei kavatse kesta väga kaua.

Ütlematagi selge, et 1-of-12 multi-sig rahakott oleks ebapraktiline enamikel juhtudel. Aga kasulikum variatsioonid teinud võimalikuks copay on need, mis nõuavad vähemalt 50% lepingu osalejate allkirjastada tehingu: 2-of-3, 3-of-5 või 3-of-6 näiteks. Peale selle, valides on 7 või rohkem copayers ei võimalda võimalus nõuda vähemalt 50% neist tehingute kinnitamiseks. Ka see on tõenäoliselt tingitud piirangud koodi kuid võib modifitseerida ka tulevikus.

Avamine uusi võimalusi Mis Bitcoin

Nüüd, copay vabaneb avaliku beeta kujul - ja kolm erinevate tehnoloogiliste platvormide, mitte vähem - võimalusi on piiratud ainult oma kujutlusvõimet.

Oletame, et kuue sõbrad alustada firma koos ja neil on mõned fantastiline ideid, kuid väga piiratud kapitali alustada. Kahjuks kaks neist on väga halb haldamise eest, kuid firma ei tööta ilma nende loomingulisi ideid.

Et parandada seda probleemi on tippjuht saab luua 3-of-6 rahakott koos copay ja kasutada seda salvestada teatud Bitcoin kasutamiseks ettevõtte kulud. Iga üks asutajatest võib teha ettepaneku tehing, kuid see võtab aega vähemalt kolm nõus ja seda lõpetada. Nii Bob ei veeta kogu ettevõtte raha Margaritas loata vähemalt kaks tema kolleegid.

0 1

Kujutlege erinev kasutus copay, seekord perekonnaringis. Viis inimest elavad maja koos ei saa alati mööda, ja nad kindlasti ei ole alati ühel meelel, kui palju raha kulutada asju, mis oleks potentsiaalselt kasu kõigile.

Copay tutvustab demokraatlikku mehhanismi raha, mis võimaldaks pereliikmete hääletada, kus ja kuidas eraldada vahendeid suurema hea. Oletame, et isa loob 3-of-5 rahakoti ja annab võtmed tema abikaasa, tütar ja kaks poega. Nüüd saavad vanemad ettepaneku pere õhtusöök Red Lobster, kui keegi lapse nõustub ettepaneku kohta siis muutub lõpule. Kui teised kaks last ei meeldi mereannid, siis nad oled õnne - Bitcoin blockchain on viimane sõna selles küsimuses.

Constant evolutsioon Bitcoin Smart lepingud

Multi-allkirja tehingud on vaid üks näide smart lepingud - nimetatakse "jaotatud lepingute" kohta Bitcoin wiki - mis on võimalik koos Bitcoin tehnoloogiat. Süsteem võimaldab kasutajatel luua detsentraliseeritud süsteemide haldamise lepingud on trustless viisil - sealhulgas multi-sig Bitcoin aadressid ja Kickstarter-esque tagamise lepingud. See on see, mida siseringi viidata, kui nad ütlevad Bitcoin on esimene programmeeritav valuutas.

Siiski on võtnud kuni 2014for ettevõtted ja arendajad tõeliselt teha multi-sig - ning enamik neist smart lepingu võimalusi - kasutatavad kõigile, kuid arvuti programmeerijad ja hardcore harrastajatele. Sel aastal lõpuks algas Bitcoin smart lepingute saada rakendatakse kasutamiseks üldsusele. Eelnimetatud BitGo on vaid kõige edukamad seni selles lootustandev alaosade Bitcoin.

Nüüd BitPay - mis on peamiselt makse protsessor, mis aitab üle 30.000 ettevõtete nõustuda Bitcoin - on andnud kogukonnale tagasi uutmoodi oma uuendusliku multi-sig rahakott. Copay vajutab piire, mis on võimalik Bitcoin ja see avab uusi võimalusi demokraatliku ja õiglase juhtimise vahendite mitu inimest. Mõju ettevõtete ja perede võiks olla suur ja see alguses beta on vaid kriimustada pinda.

Seotud uudised


Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!