Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine

Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine

Paar nädalat tagasi, hakkasime meie arutelu potentsiaal tohutu krediidi bubblein Bitcoineconomy. Selles artiklis me arutada võimalust Bitcoin krediidi mull, mis on tekkinud varu kaubelda erinevate Bitcoin vahetus-praktika, mis on üha populaarsemaks koos Bitcoin investorite ja päev kauplejad. Me tulime kaks järeldusi võimaliku mõju Bitcoin marginaal kauplemine.

  • Esiteks, me öelda, et Bitcoin vahetamist, mis pakuvad marginaal kauplemine on kalduvus flash jookseb, mis tungivad läbi ülejäänud vahetuste tõttu elementaarne majanduslik reegel, et üksused on sama hea alati kalduvus sama hinnaga.
  • Teiseks, me üles kasvanud idee, et Bitcoin marginaal kauplemine võiks julgustada vahetusi kasutada oma kasutajate raha viisil, mis on väga sarnased fraktsioneeriva-reservi pangandus. Nähes potentsiaali kasumit, vahetada oleks väga kiusatus võtta raha kliendi kontole ja laenu see välja huvi, samas räägib klient, kes oli tema rahaliste vahendite eemaldatakse tema konto, et raha on tegelikult ikka 100% kättesaadavad teda taganeda igal nähtus pettuse suurendaks Bitcoin investeeringute ja pumbata hind, kuid see tekitaks suurt krahhi Bitcoin hind, sest vahetus oleks kohe ei maksejõuetuse tõttu. Sest niipea, kui inimesed hakkasid üritab tagasi Bitcoin nende vahetus-võõrustas rahakotid, oleksid nad teada, et neid vahendeid ei ja paanika tekitaks-järgneb õnnetus Bitcoin hind.

Kuid üks hävitav mõju fraktsioneeriva reservi pangandus, raha loomine, ei oleks võimalik koos Bitcoin vahetada, et Bitcoin pakkumine on limitedm ja valuuta digitaalse milline teeb teadmiseks väljastamist tarbetu, kõrvaldades võime vahetuse väljastada usalduskohustuste meedia vahetada. Siiski, nagu kelmused kohta osa Bitcoin vahetus tõepoolest põhjustada kaos turul. Õnneks mitmed Bitcoin vahetus on tõestanud, et nad on kohustusliku reservi määr ületab 100%, mis tähendab, et nende marginaal kauplemise teenuseid praegu ei ohusta klientide hoiused.

Bitcoin Goes Mainstream: Eksponeerimisvahendid Bitcoin majandusministeeriumi Keskpanga manipuleerimine

See on ohutu öelda, et enamik inimesi Bitcoin kogukond sooviks näha seda digitaalse valuuta minna mainstream ja konkureerida valitsuse valuutades. Kui Bitcoin kasutajasõbralikud baasi olid muutunud par meeldib dollari ja Briti naelsterling, kuigi see oleks kahtlemata kehtivad samad manipuleeriv jõud maailma keskpangad. Muidugi, keskpankade ei saa mõjutada Bitcoin vahetuskursi manipuleerides oma pakkumise, sest Bitcoin on supplyis garanteeritud olema vähe. Kuid keskpangad oleks võimalik manipuleerida Bitcoin vahetuskursi osaledes ostmine ja müümine valuutas.

Kui näiteks USA Föderaalreservi tahtis suurendada Bitcoin vahetuskursi oleks osta kuni palju bitcoins. Vastupidisel juhul, kui Fed soovis vähendada vahetuskursi oleks müüa iganes Bitcoin see oli varem ostetud. See ei tähenda, et keskpank tahaks manipuleerida Bitcoin mõned underhanded, conspiratorial eesmärgil; keskpangad teha mängida väike osa vahetuskursside kõikumisest kõigi rahvusvaheliste valuutade, mistõttu ei ole põhjust arvata, miks vahetuskurss mainstream Bitcoin oleks vabastatud selliste keskpankade tegevuses.

Kuid palju tõsisem vorm keskpanga manipuleerimine võivad tekkida enne Bitcoin sai tõsine konkurent Fiat valuuta. Kui Bitcoin kunagi muutub populaarseks piisavalt investeeringuid sõiduki par kuld ja hõbe, näiteks-siis keskpangad võivad tegelikult teoreetiliselt mõjutada Bitcoin pricewith avaturu tava, kus keskpankade manipuleerida intressimäärasid ostmine või müümine väärtpaberid, ergutades seeläbi või takistades investeeringuid. Kui Bitcoin olid muutunud populaarseks piisavalt kaubelda suur börsil, nagu New York Stock Exchange, oleks kehtivad samad inflatsiooni poliitikat, et keskpangad kasutavad julgustada kasvu üldise varud ja varad. On juba projektid käimas, mis võivad põhjustada sellist mainstream Bitcoin kauplemise, nagu erinevate Bitcoin derivaadid ja Winklevoss ETF.

Keskpangad tegeleda osta ja müüa võlakirju, kui nad soovivad laieneda või kokku tõmbuda majandust. Kuna see artikkel arutab võimalikku Bitcoin krediidi mull, keskendume mõju ekspansiivne poliitika (side ostmine) rakendatud keskpankade ja kuidas nad loovad mullid üldiselt.

Miks laenukasv Põhjustab Credit Bubbles

Arvestades hiljutist majanduslangust 2008. Aasta seisuga on elav arutelu ökonoomika eriala teemadel majandustsüklite ja krediidi mullid. Kooli majandusliku mõtlemise, mis on ette kõige täiuslikum, kuigi väga ebapopulaarne, teooria äritsükleid on Austria koolkonna. Austria teooria majandustsükliga pärineb Ludwig von Mises, arendati edasi Frederich A. Hayek ja praegu uuesti läbi mõned tänapäeva Austria majandusteadlased, nagu Jeesus Huerta de Soto.

Hiljutised uuringud viiakse Austria majandustsükli teooria näitab, et fraktsioneeriva reservi pangandus on peamiseks kahtlusaluseks põhjuslike seoste majandustsüklite ning et keskpangad, kes emiteerivad ainult mängida toetavat rolli, suurendades rahapakkumine ja kiirendades seeläbi majandustsükli. Sõltumata põhjusest üldise majandustsüklite, siis võib täheldada väga selgelt, et keskpangad on peamised kahtlusalused luua mullid, keskendudes konkreetsetele majandusvaldkondades, intressimäärade alandamisega. Mõned näited neist mullid oleks börsikrahh 1929. Dot com mulli 90. Ja hiljutine kinnisvaramull 2008. Aastal.

Niisiis, kuidas täpselt ei laenukasv Põhjus Economics Bubbles?

Me seletada seda nähtust ehitades lihtsustatud mudel reaalses maailmas. Me stat koos turul, mis on täielikult tasakaalu, ühtlaselt pöörleva majanduse (ERE). Aastal ERE, maksab võrdse tulu, ei ole kasumit, ja intress laekub omanikud tootmistegurite. Nüüd, pidades neid asju võrdsed, andke meile tutvustada süsti likviidsuse pank reserve keskpangas. See äsja loodud raha võimaldab pankadel madalamad nende intressimäärad ja suurendada oma krediidi väljastamist. Investorid seda ära odav krediit ja laenata raha, et alustada projektide nagu majade või arendada mingi uus tehnoloogia. Need uued projektid nihkub kapitali kõrgem tootmis-. Kuna nõudlus on jäänud samaks, see nihe suureneb tarbekaupade hindade nende tarvikud kahanemise tõttu kapitali nihkumist muude valdkondade tootmine. Lisaks, kuna nõudlus kapitalikaupade tõttu suureneb laenukasv hinnad kapitalikaupade kasvab.

Need hinnatõusud muudab ilmuvad siis, kui majandus on toimumas tohutu laienemine, ning et kõik muutub jõukamaks. Kuid me peame meeles pidama, et kõik muu on jäänud samaks, mis tähendab, et nõudlus nende toodete järele uute projektide ei ole tegelikult olemas, vaatamata nende kõrgete hindade ja ilmne kasumlikkus. Seega, kui töötaja uutest projektidest saavad oma tasu, nad ostavad tooteid, mis on kooskõlas nende nõudlus, mis on püsinud kogu selle kogu protsessi laiendamine. Teisisõnu, investorite laenatud hunnik raha, et palgata inimesi tööle nende projektide ja nende äsja palgatud inimesi veetis raha midagi muud, koos ülejäänud üksikisikute majanduses.

Selle tulemusena investorid ei jää võlgu, et nad ei ole võimelised maksma tagasi, eriti kui intressimäärad on paratamatult suurendanud taas, sest nende kahjumlik ettevõtmisteks. Need projektid on sulgeda, mis tähendab, et kõik töötajad peavad olema vallandati. Töötus tõuseb, mis on langetavad hindu. Lõpuks kapitali, mis oli nihkunud nende kahjumlike projektide uuesti tööle tööstusharudes, mis on vastavalt turu nõudlusele, mis on püsinud kogu see aeg.

Nagu eespool mainitud, on väga tõenäoline, et fraktsioneeriva reservi pangandus on tõelised süüdlased taga seda protsessi, ning et ekspansiivne poliitika keskenduma, et ekspansiivne rõhu konkreetsetes valdkondades majanduse, üldiselt stock ja kinnisvaraturgudel. Jällegi eespool stsenaarium toimus ERE, mis on lihtsustatud mudel reaalses maailmas. Seega reaalne mõju laenukasv on igal juhul erinev, nagu tegureid nende mõju ei saa kunagi olla täiesti identsed. Siiski üldise protsessi tõuse ja langusi kehtib iga konkreetse sündmuse.

Kuidas laenukasv põhjustada Bitcoin Credit mull?

Nii, nüüd on meil põhimõtteliselt nii laenukasv loob mullid, saame uurida, kuidas nimetatud laienemist võiks luua Bitcoincredit mull.

Pärast meie lihtne tutvustamise mull, see peaks olema üsna ilmne, kuidas Bitcoin krediidi mull võib tulla umbes tulemusena ekspansiivne keskpangandust poliitika. Kuna keskpank inflatsiooni mõjutab tavaliselt aktsiaturgudel rohkem kui midagi muud, ja arvestades, et mainstream Bitcoin võib teoreetiliselt kaubeldakse börsil, siis järeldub, et keskpank inflatsiooni tõstaks Bitcoin hind.

Aktsiaturg investorite oleks juurdepääs odav krediit, mis annaks neile võime osta Bitcoin. Siis, kui keskpank peatab laiendades rahapakkumine ja kohanduvad hinnad inflatsioon, buum lõpeb, ja büst kaasne. Järelikult Bitcoin hind oleks langeda, mistõttu on palju vähem väärtuslik.

Seega oleme näinud kaks võimalikku stsenaariumi, kus Bitcoin krediidi mull võiks tekkida. Kuigi mõlemad stsenaariumid on erinevad omadused, lõpptulemus on sama: suur piigid Bitcoin hind tekiks, ja tohutu hinnalangus käiks. Kuigi ei ole kindel, kas need stsenaariumid tegelikult mängida reaalses maailmas, arvestades, et mitmed Bitcoin vahetamist läbinud tõend reservide teste ja et see on ebakindel, kas Bitcoin muutub mainstream-see on oluline arvestada kindlat võimalust need stsenaariumid.

Kui need võimalused reaalsuseks, ja me hoida neid teadmisi silmas pidades siis Bitcoin kogukond võiks vältida katastroofi, tegutsedes kaitsta end kahjulike mõjude Bitcoin krediidi mull.

Seotud uudised


Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule